Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 03.06.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема TVGIRL hi i ot men, bulkaнови  
Автор Theresa^ (Lopez-Fitzerald)
Публикувано06.10.01 13:30



Zdrasti poznai koq sam :)))



Тема Re: TVGIRL hi i ot men, bulkaнови [re: Theresa^]  
Автор Theresa^ (Lopez-Fitzerald)
Публикувано06.10.01 15:54



Sorry za glupavata tema ako iskash q iztrii daje te zadaljavam,prosto se izkefih 4e se registrirah i klubovete i sega mi e interesno.Ama trqbva da mi obqsnish nqkoi neshta :)

~*~ Love rules without rules ~*~


Тема Re: TVGIRL hi i ot men, bulkaнови [re: Theresa^]  
Автор TVGlRLМодератор (~Ash Forever~)
Публикувано06.10.01 18:47



Bulkaaaaa , ko prai6 , wa ?! De si trygnala , bez mene , wa !!! 4ovek samo da zaspi i go izostavqt !!! bazikam se , i bez tui pak vdignah temperatura i maika mi me nablyska s hap4eta i nqma6e da me pusne , samo tyr4i podir mene iz apartamenta s lekarstvata v ryka i mi gi vre pod nosa da gi gyltam. ako izpiq o6te edin gaden antibiotik , 6te se izdraifam , blqqqks !!!

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: TVGIRL hi i ot men, bulkaнови [re: TVGlRL]  
Автор Theresa^ (Lopez-Fitzerald)
Публикувано06.10.01 23:12



Kade hodq li,mi na yrok bqh i ne beshe golqma veselba!Ti dokato si spish az pisah tema vmesto da izlqza nqkade bla ujassss!!! Dva yroka v sabota napravo smart pisna mi na kofata ve4e ama nz ti znaesh kak e ;P

~*~ Love rules without rules ~*~


Тема Re: TVGIRL hi i ot men, bulkaнови [re: Theresa^]  
Автор TVGlRLМодератор (~ Deni Angel ~)
Публикувано06.10.01 23:44



Daaa , ama ti , bulka , na vhodnoto 6te "tvori6" zdravo , a az samo 6te 6te si krivq vrata , 4udeiki se kak , ot kogo i kakvo da prepi6aaaaa !!! Ufff , maika mi pak me presledva s nqkvi lekarstva ... Aidi 4ao , 4e si mi pisala ne6to na mIRC-a !!!

~ there's no where left to fall it's now or never ~


Тема Re: TVGIRL hi i ot men, bulkaнови [re: TVGlRL]  
Автор BabyRoyette (LFN/LB rulez)
Публикувано07.10.01 10:26



Ei, alo, koia e vaprosnata bulka??? Moje li da poznaia(ako poznavam choveka estestvenno)??? Iskam da znaaaaaammm!!!!!!! Xe-xe

~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER


Тема Re: TVGIRL hi i ot men, bulkaнови [re: TVGlRL]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано07.10.01 11:22



ih mila i ti li si bolna i az i tupata bolest mi provali sreshtata s vesi mamkamu gadni mokrobi



Тема Re: TVGIRL hi i ot men, bulkaнови [re: BabyRoyette]  
Автор Theresa^ (Lopez-Fitzerald)
Публикувано07.10.01 12:00



BabyRoyette,ami az sam edna friendka na TVGIRL :) Tq mi e razkazvala za tebe i za oshte nqkoi ot kluba

~*~ Love rules without rules ~*~


Тема Re: TVGIRL hi i ot men, bulkaнови [re: nikitaOO7]  
Автор Theresa^ (Lopez-Fitzerald)
Публикувано07.10.01 12:04



Da sega imam nqkakav gaden grip,to i az sam bolna.Mnogo kofti no pone ne igraq fizi4esko shtoto mnogo go mrazq Fizi4eskoto Suxxxx

~*~ Love rules without rules ~*~


Тема Re: TVGIRL hi i ot men, bulkaнови [re: Theresa^]  
Автор Survivorkata Nikita (непознат )
Публикувано07.10.01 14:02



Exo tyka stana dosta gripozno:)Zimata ide idat i epidemiite vzimaite si merki ako iskate da hodite na daskaloI taka ili ina4e aide da se zapoznaem,nali sme edim otbor,a?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.