Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 13.05.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Za antifenovete na LFNнови  
Автор Survivorkata Nikita (непознат )
Публикувано29.09.01 18:19



Hora samo si gybite vremeto kato se zanimavate s nas.Kakav vi e problema kato ne vi haresva seriala ne go gledaite i ne vlizaite v klyba za da ne si habite nervite.Za nas niama problem 6toto nas seriala si ni kefi otsiakade i nikoi ne moje da promeni tova po nikakav na4in.Taka 4e ne propiliavaite vremeto si v Internet za bezyspe6ni opiti.Tova e samo savet a vas kakvo akal vi y4i



Тема Re: Za antifenovete na LFNнови [re: Survivorkata Nikita]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано01.10.01 21:17



Ajde stiga detinshtini, iskash li? Otkakto poseshtavam kluba samo tova cheta: "Kato ne ti haresva ne go gledaj", "Kato ne ti haresva ne vlizaj tuk". Taka i az prikazvah edmno vreme, ama posle stanah 8 klas i razbrah che ne e tochno taka. Tuk e klub "Nikita". Tuk e mjastoto, kudeto chovek moje da izrazi mnenieto si kum filma. Ako mnogo iskash mojesh da prekrustish kluba na "Fenovete na Nikita i Burkoff". Togava njama da vlizam, zashtoto ne sum im fen. I shte si budete samo 3 ludi fenki na sladura Burkoff, i shte si se radvate edna na druga, i njama da ima koj da vi smushtava s negativno mnenie. Nauchete se da priemate chujdoto mnenie, koeto ne suvpada s vasheto!!! I pogledni v rechnika kakvo pishe sreshtu dumata "Dovod", sushto mojesh da vidish i "fakt". Ta taka, draga mi devojklo.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Za antifenovete na LFN [re: Borg]  
Автор Survivorkata Nikita (непознат )
Публикувано02.10.01 12:20



By the way Borg na kolko godini si ako ne e taina???I na tebe priatno li ti e niakakav da idva i da iska da pronemi na4ina ti na mislene?Niamam ni6to protiv mneniata na drygite ama 4ak da se barka6 do tam 4e da iska6 da nakara6 vsi4ki da misliat kato teb si e super naivno i glypavo.Ne misli6 li taka?



-if you know how to survive,you will know how to live-



Тема Re: Za antifenovete na LFNнови [re: Survivorkata Nikita]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано02.10.01 16:27



Ne e tajna, na 22 sum. I ne sum zabeljazal njakoj da iska da ti promeni nachina na mislene. Toj sam shte se promeni, sled njakoja i druga godinka shte zapochnesh da mislish po suvsem drug nachin. Obache vie tuk projavjavate neturpimost kum chujdite mnenia, razlichni ot vashite. I se nahvurljate sreshtu vseki, kojto ne misli kato vas, s opravdanieto, che vi nalaga sobstvenoto si mislene. Emi sorry, ama mnogo greshite. NIkoj nishto ne vi nalaga (pone ne az). Prosto izkazvam mnenia. Puk ti kato ne si suglasna, izkaji si tvoe. Taka shte posporim malko i moje da stignem do suvsem drug izvod ot purvonachalnoto si stanovishte.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!

Редактирано от Borg на 02.10.01 16:31.



Тема Re: Za antifenovete na LFNнови [re: Borg]  
Автор Survivorkata Nikita (непознат )
Публикувано03.10.01 13:15



Tova do nalaganeto na mnenia ne se odnasia6e do teb.Ako iska6 viarvai no az sam si izgradila predstava za teb i na4ina ti na mislene i nikoga ne sam imala ni6to protiv mnenie protivopolojno naostanalite.I ne mi e priatno da si misliteti i drygite "po-golemi" 4e godinite opredeliat na4ina na mislene.Parvo za6toto ne e vajno kolko si jivial a kakvo si izjivial i kak tova se e otrazili na psihikata ti.Taka 4e ne si mislete 4e kato sme po-mladi ot vas ni lipsva opit v jivota,za6toto 6te zgre6i6.Zblasaka s jivota pravi horata po-zriali nezavisimo na kolko godini sa a tezi koito ne sa go vkysili i na 50 da se pak sa si s detska psihika:)



Тема Re: Za antifenovete na LFNнови [re: Survivorkata Nikita]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано03.10.01 14:49



Ha ha )) Dobre be dovoiche :)))) Mnogo mudri prikazki :)) Samo ne si misli che razlikata mejdu men i teb e tolkova goljama. Spored men 6-7 god. ne sa goljama razlika.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Za antifenovete na LFNнови [re: Borg]  
Автор Survivorkata Nikita (непознат )
Публикувано03.10.01 18:25



Nali znae6 prikazkata"Ne pitai starilo,a patilo"A i koi ti e kazal 4e te imm za batko



Тема Re: Za antifenovete na LFNнови [re: Survivorkata Nikita]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано03.10.01 21:24



Mi ti postojanno tova iztukvash: razlikata v godinkite ;)))
Sega ostava da hodim i na kafe

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Za antifenovete na LFNнови [re: Borg]  
Автор Survivorkata Nikita (непознат )
Публикувано04.10.01 13:36



Ne si prav az 4ystvam 4e tova vi e problema poniakoga i za razlika ot drygite se opitvam da go premahna.A za kafeto-ne si padam po teb



Тема xuxuнови [re: Borg]  
АвторSEAL (Нерегистриран)
Публикувано04.10.01 15:39



Ama napravo mi vze dumite ot ustata:-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.