Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 27.05.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: :)нови [re: Borg]  
Автор Survivorkata Nikita (непознат )
Публикувано11.10.01 14:04



Ama ti y4il li si filosofia?E i iavno si propysnal yroka za Az obraza eto ti malko informatsia:4ovek triabva da razviva vatre6noto si A za da postigne vatre6na harmonbia triabva da se "preotkrie" opoznae ,da stane naiasno sas sebe si i da si viarva,da bade 4esten parvo pred sebe si a posle pred drygite.I eto tova e Zatova viarvam v tova koeto iskam da postigna i ne moga da dopysna da mi se barkat drugi hora za6toto az poznavam sebe si nai dobreA 6to se odnasia do ova 4e mislia po detski.Tova vaob6te ne e taka.4ovek izrastva no v nego vinagi ostava detskoto .no ne detskite prevzemki i ligav6tini,a 4istoto i istinskoto,ta nali tova e nai trudno da se zapazi6 4isto i neomarseno malkoto sa6testvov sebe si?A tova poniakoda detskoto mislene izglejda prosto no e mnogo po stoinosno ot tova na goliamite,za6tot vsi4ko tam e prosto i izvira ot sartseto:)Pomisli za tova:)



Тема Re: :)нови [re: Survivorkata Nikita]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано11.10.01 14:12



Zvuchish kato 15 god. prochela neshtichko ot uchebnicite za batkovcite i kakichkite :) I za tvoe svedenie FIlos. ne sum uchil (v smisula, kojto ti vlagash). Karaha me da zubrja chujdi razmisli, i posle da gi predstavjam za svoi, zashtoto bili verni ..... !!!

Btw: na kolko godini si?

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема razsmq me naistina:-)нови [re: Survivorkata Nikita]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано11.10.01 15:07



Bojeeeee, shte se razpla4a... "4isto i neomarseno malkoto sa6testvov sebe si" ..."za6tot vsi4ko tam e prosto i izvira ot sartseto"
Napravo ot umilenie sulzi mi potekoha...

A otnosno "az poznavam sebe si nai dobre", muni4e, i predstava si nqmash za kakvo govorish, ama NIKAKVA. Mnogo mi se iska, napravi mi taq usluga, printni si tvoq posting i si go zapazi i go pro4eti pak sled 10 godini. Shte ima da se zabavlqvash po4ti kolkoto az sega...



Тема Re: razsmq me naistina:-)нови [re: SEAL]  
Автор Survivorkata Nikita (непознат )
Публикувано12.10.01 13:05



Interesno mili mi SEAL kakvo 6te e mnenieto ti za sega6noto ti zanimanie da vliza6 i da se "ZABAVLIAVA6" s nas sled 10 godini
A i ne mislia 4e si tolkova "najen" i santimentalen 4e da reve6.Tova ne e prisa6to za batkovtsiteA kakvo li e bilo v kazarmata.Sigyrno iako si nadyval gaidata



Тема Re: razsmq me naistina:-)нови [re: Survivorkata Nikita]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано12.10.01 15:46



vednaga ti kazvam, az oshte otsega si mislq 4e tova e e dno napulno zagubeno vreme, ama si po4ivam sega.
a kato se zamislq, ne sum naduval gaidata, nito puk kogato vidqh kak na dva metra ot men prusnaha mozuka na edin 4ovek da ti kaja...
ti vijdala li si?
ili samo na kino?

glupa4ka...



Тема Re: razsmq me naistina:-)нови [re: SEAL]  
Автор Survivorkata Nikita (непознат )
Публикувано12.10.01 18:24



Koi ti dava pravo da ybojda6 be?I to 4ovek koito ne poznava6?A ako iska6 da znae6 sam vijdala dosta po-lo6i ne6ta,ama nadali 6te gi osmisli6 za6toto za teb vsi4ko tyk e detsko



Тема Re: razsmq me naistina:-)нови [re: Survivorkata Nikita]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано12.10.01 18:36



Oooo, mnogo strashni neshta si vijdala, sigurno kogato liubimoto ti ku4ence se e zagubilo, miloto, ili nai-dobrata ti priqtelka e skusala s gadjeto si, golqma tragediq



Тема Re: razsmq me naistina:-)нови [re: SEAL]  
Автор Survivorkata Nikita (непознат )
Публикувано12.10.01 21:24



Poznata li ti e dymata nerven sriv,poboi,i tn itn?A znae6 li kakv o e da go prejivee6 tova kogato vsi4ki ostanali na tvoiata vazrast sa zaintrigyvani samo ot iga4ki i zabavlenia?E izviniavai ama togava se izpravia6 pred vaprosa dali iska6 da jivee6 ili da ymre6 dai 6te otselee6 ili zaminava6.I atogava moje6 da raz4ita6 samo i edinstveno na sebe si ,za6toto nai blizkite ti si imat dostata4no problemi ta da se zanimavat i s tvoite.Tova e Balgaria v miomenta.Az otseliah no ima hora kato men koito ne yspiaha.Taka 4e ne mi govori za glyposti kato nai dobri priateli i poriateli za6toto te ne sa6testvyvat,nai dobria priatel e 4oveka v teb samia.Tova ne si li go razbral?I tolkova li si ograni4en v misleneto ta si misli6 4e po-"malkite "ot teb si misliat za takiva prosti ne6ta?E izviniavai ama ve4e ne e vremeto na komynizma



Тема Re: razsmq me naistina:-)нови [re: Survivorkata Nikita]  
Автор Survivorkata Nikita (новак)
Публикувано18.10.01 13:39



EXO SEAL NE6TO MNOGO SE OMAL4A?ZASRAMI SI SE OT SEBE SI ILI?



Тема Re: razsmq me naistina:-)нови [re: Survivorkata Nikita]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано18.10.01 13:57



Ot kakvo da se zasramq, be, xaxo
Ne moje da se spori razumno s teb, a ne mi se iska da te obijdam.

Gledai si "sladura burkof" s drugite "2 ludi fenki" kakto kaza borg i tva e. Vremeto lekuva vsi4ko

btw pishe se "umul4a", a ne "omul4a". Kakvo da ti kaja pove4e?



No one lives forever

Редактирано от SEAL на 18.10.01 13:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.