Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 01.06.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Видяхте ли снощи....???нови  
Автор .SENNA. (необуздан)
Публикувано27.09.01 16:05



Нищо не съм видял.. пък и вие също По темата за сериала Никита Поредната американска пошлост. Разбирам че повечето от вас са дечковци, но вземете да гледате истинския филм. Не Терористката, а Никита на Люк Бесон, чийто сюжет простите американци така елементарно са опоскали! По неестествени, повърхностни и абсурдни герои не съм гледал през целия си живот!!! Че и се взима насериозно тъпия му сериал. Няма грам самоирония и намигване. Това го прави толкова жалък, та чак ме е срам че пиша за него. Дано скоро пораснете и видите че има други филми и актьори. За сценаристи, продуценти и режисьори няма да ви говоря, защото вие очевидно си мислите че Пута Уилсън сама прави всичко

Всичко има край, само суджука има два.


Тема Re: Видяхте ли снощи....???нови [re: .SENNA.]  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано27.09.01 16:36



.SENNA. ami neznam kakvo da pravim...sega kakvo iskash da se hvarlim drujno ot niakoi pokriv li zashtoto na teb ne ti haresva che gledame LFN?!?!?!!Ami da ti kaja chestno ima mnogo hora => i mnogo vkusove!!!!Taka che tova che ne haresvash LFN si e tvoi problem ...taka che se opravia sam i ne ni zatormozvai sas "dushevnite si izliania" otnosno shtialo i neshtialo!!!!!
Priaten den .SENNA. i btw proveri dovechera kakvo davat ot 20h po bTV...davat tvoia "lubim" serial za "dechkovci"

Just Obey


Тема Re: Видяхте ли снощи....???нови [re: Anonymous]  
Автор ~josephine (непознат)
Публикувано27.09.01 19:53



.....A PUK MENE 4AK ME E SRAM 4E 4ETA TAZI TEMA....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHO DIED AND MADE YOU GOD?


Тема Re: Видяхте ли снощи....???нови [re: .SENNA.]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 09:44



Abe gore dolu si prava za segashnite serii. Obache filma na Ljuk Beson e pulen bokluk. Tolkova slabi aktjioori ne sum gledal ..... VIj purvite serii na seriala. Togava pak kaji kakvo mislish. I mislja che teroristkata e malko po-dobur film ot Nikita (istinskata). Prosto francuzite ne gi biva mnogo vuv filmite. Da si pravjat renesansovite i vuzrojdenskite filmi i tolkoz. Te spored men sa strahotni, no drugite ....

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Видяхте ли снощи....???нови [re: Borg]  
Автор Survivorkata Nikita (непознат )
Публикувано28.09.01 13:58



E kakvo moga da ti kaja "kako" kato ne te kefi mfilma 6to go gleda6.Mnogo mi e interesno kak misliat tezi koiti se misliat za po-golemi no fakti4eski se okazvat po-dy6evno bedni i ot 15 godi6en tineigjar.Kav ti e problema?Filma kat ne te kefi teb ostavi drygite da si se kefiat za6toto ako ne se pribliji6 do edin siyjet dostata4no ti ne moje6 da vnikne6 v nego.A za da se prbliji6 triabva da go haresva6.:)Taka 4e pravi si zakliu4eniataA 6to se odnasia do Peta Wilson navliza6 v dosta opasna zona 6tot govori6 bez da si zapoznata s faktite.Parvo otvori niakoia stranitsa na neia v Internet da se poosvedomi6 i togava ela da komentirame.6toto mai strada6 ot nedostik na informatsia:)Taka 4e predi da vleze6 pak da se zanimava6 s LFN i da 4erni6 Peta se poobrazovaiI o6te ne6to vaob6te ne si vaobraziavai 4e sme de4kovtsi az6toto dne6nata mlade6 ima tova koeto ti i tvoeto pokolenie ne ste imali 6toto ste bli ograni4eni(ne e sega ne ste)I si zadai o6te edin vapros kak yspiaha edni "de4kovtsi" da sazdadat fen klyb,6toto tova ne e detska rabota

Survivorkata Nikita


-if you know how to live,you will know how to survive-



Тема Re: Видяхте ли снощи....???нови [re: Survivorkata Nikita]  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано28.09.01 14:41



:))Survivorkata Nikita ...ami main tozi inteligenten protrebitel na dir.bg .SENNA. ne moje da dostigne ot sram kopchetata na klaviaturata ...zashtoto edni "dechkovci" go varnaha v realnostta ...
kakvo da se pravi....niakoi sa inteligentini ...drugi ne...niakoi si priznavat greshkite...drugi ne........

Just Obey


Тема Re: Видяхте ли снощи....???нови [re: Anonymous]  
Автор .SENNA. (необуздан)
Публикувано28.09.01 16:59



Мъник копчета имаш на панталоните и на ризата си това на клавиатурата са клавиши. Пък подозирам, че вместо да учите правопис в училище гледате презаписаните от вас сериали до изнемога на вашите кратуни, които за удобство майките ви наричат глави

Всичко има край, само суджука има два.


Тема Re: Видяхте ли снощи....???нови [re: Borg]  
Автор .SENNA. (необуздан)
Публикувано28.09.01 17:43



Възрожденски ли чух??? Абе вие май наистина бягате от училище за да гледате презаписаните серии на малоумния сериал. Ако седяхте малко повече, или ако четяхте нещо различно от Хай май, Блясъци, Паралелита и ТВ формати, поне щяхте да имате нещо като зачатъци на разум. В състоянието в което се намирате, просто е изключено да сте разумно мислещи същества- вие ми приличате на телевизионни талибани, които се молят на своя бог- сериала Никита
Борг ли си, Киборг ли си.... мда, прав си, Ан Парийо не е актриса, но Пута Уилсън е. Жан Рено не е актьор, но онзи смешник със смешната прическа, дето му викат Майкъл е! Чеки Карио не е актьор, ама онзи бутафорко Бъркоф е! Ей убивате ме! Хубаво е че тези глупости ги споделяте в тесен кръг, така вероятността да ви се смеят повече от десет души е малка.
Филмът на Люк Бесон бил боклук. Браво бе малкия. Люк Бесон след този филм /като ти кажат за някой филм че е култов, не се чуди какво е това, аз ти казвам "Никита" на Люк Бесон е култов филм/ направи "Леон" /слава богу че простите американски мозъци не направиха и от него сериал/ И понеже тези филми са "боклуци" тъпите продуценти решиха да му дадат 80 000 000 $ да снима Петия елемент. Докато режисьорите /сериалът е толкова тъп, че са необходими няколко човека да го снимат, разпределят си тъпотията по равно, че за един човек е непосилна/ на Сериала Никита са голяма работа Само дето никой не знае как се казват, вие също, но важното е че Пута Уилсън е налице. Както и преди отбелязах, явно си мислите че тя се занимава със всичко: от кастинга до декорите, пише сценариите за сериите и снима зад камерата
И подозирам че съм виждал някой от вас в сп. Егоист. Там бяха отпечатали снимки на деца от 1 до 2 клас, всяко от които беше надраскало на бяло листче, какво иска да стане като порасне. Две или три от тях си бяха пожелали да са Пута Уилсън! Няма начин да не е някой от вас. И те и вие очевидно имате проблем с правописа!!!

Всичко има край, само суджука има два.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от .SENNA. на 28.09.01 18:19.</EM></FONT></P>

Редактирано от .SENNA. на 28.09.01 18:22.



Тема Re: Видяхте ли снощи....???нови [re: .SENNA.]  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано28.09.01 22:42



hmmm .SENNA. ...otnosno tova che sam manic...moje ...malka sam kakvo da se pravi no pak ti nali si goliam/a vsepak moje bi si pravish niakakvi begli izvodi ot vsichko ,koeto prochete tuk otnosno tvoiata tema...pak tova na kakvo ni uchat v uchilishte...NE SI PRAV ...pone v moia sluchai!!!!
Az lichno ucha v MG ,no tova ne mi prechi da znam i dobre balgarski ezik!!!Spored men nikoi ot nas ne gleda po 5-6 pati serial-a NIKITA na den....vsepak i nie sme umni ...moje bi "ne" kolkoto teb...no vsepak imam razum....

Just Obey


Тема Re: Видяхте ли снощи....???нови [re: .SENNA.]  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано28.09.01 22:52



znachi .SENNA. da se utochnim...za Peta Wilson...izboshto ne e "Пута" ... 2ro. Na detsata ne im prechi da babad kakvio iskat ...ako shtat i Ben Laden da stanat...te sa malki i tova moje bi im haresva..ne che iskam da kaja che da si kato Ben Laden e hubavo ...no dali te go znaiat???!!A otnosno tova che iskat da badat Peta Wilson niama nishto losho...kakvo i ima na Peta?!?!?!Gorzna li e?!Tapa li e?!kaji mi ..zashtoto spored men ne nito edno ot goreizbroenite!!!Taka che ... da ne se zaiajdame...vseki si znae interesite...a i ti niamash pravo da se mesish v interesite na drug chovek i da mu "narejdash" kakvo da haresva i kakvo da ne haresva,kak da milsli i kak da ne.....

Just Obey



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.