Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 09.06.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ts ts ts , ve4e sym stanala qsnovidka :)  
Автор TVGlRLМодератор (~Ash Forever~)
Публикувано20.09.01 21:44



Predelno mi be6e qsno , 4e tozi satelit e svalen naro4no i 4e girlfriend-kata na Jason e ot Section ... Ama v na4aloto samo predpolagah , a kato se okaza , 4e sym prava i mi stana mnogo got !!! Stanala sym si cql ekspert na tema NIKITA . Samo deto nakraq ne zagrqh to4no kakvo stana . Okaza se , 4e seloto e stanciq na teroristi4na organizaciq , posle se okaza , 4e Michael i Nikita ne sa se provalili i Michael e zadeistval samouni6tojitelq na satelita , no kato se ima predvid kakva be6e misiqta (nali uj trqbva6e da se doberat do tezi danni) se okaza , 4e tova e bil gre6en hod , no nakraq Walter gi pozdravi za dobre svyr6enata rabota - e kak stava ?! I nakraq mai stana slednoto - smeniha "grajdanite" s agenti i tova se prevyrna v Otdel 6-ti ili si e bil takyv i predi ... SYVSEM SE OBYRKAH !!!! BabyRoyette , molq te obqsni mi - znam , 4e ti vinagi ima6 otgovor i si me "izkarvala ot mnogo zabludi i zapleteni situacii" .

~ there's no where left to fall , it's now or never ~

Редактирано от TVGlRL на 20.09.01 21:46.



Тема Re: ts ts ts , ve4e sym stanala qsnovidka :)нови [re: TVGlRL]  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано20.09.01 22:57



:)))Az gore-dolu razbrah...a be pak neshto ne razbrah de:)))TVGIRL mai i az imam diploma za medium :PPno mai i na men mi triabva po-podrobno raziasnenie :)

Just Obey


Тема Re: ts ts ts , ve4e sym stanala qsnovidka :)нови [re: Anonymous]  
Автор TVGlRLМодератор (~Ash Forever~)
Публикувано20.09.01 23:20



Spoki , BabyRoyette , 6te ni obqsni vsi4ko - tq mi e nadejdata i znam , 4e nqma da ni razo4arova .

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: ts ts ts , ve4e sym stanala qsnovidka :)нови [re: TVGlRL]  
Автор BabyRoyette (LFN/LB rulez)
Публикувано21.09.01 05:12



TVGIRL, niamash griji eto kakvo stava...Ako Operations beshe "spechelil" tazi misia shteshe da vzeme miastoto na George zatova triabvashe da ia napravi vazmojno nai-dostoverna(ako moga taka da se izrazia). Instruktziite na Michael i Nikita biaha da nameriat tazi kutia s info i da ia vzemat, nali? A pak horata v gradcheto biaha ot teroristichnata organizatzia Black Storm. Za da bade po istinsko, M i N tarsiat tazi kutia i po tozi nachin vsichki misliat(vkluchitelno M i N) che tam ima mnogo vajna informatzia za (mai che beshe za samia Otdel). No v tazi kutia vsashtnost ima informatzia koiato izglejda polezna, no e falshiva. Po tozi nachin Direktora moje da zalaje Black Storm, kato si misliat che sa odarili jakpota, i da gi unishtoji. No poneje M i N nikoga ne se provaliat i sa perfectni() onishtojiha kutiata i provaliha shansovete na Direktora za po-visokoto miasto. No vednaga sled tova agenti ot Section 6 doidoha na miastoto na tezi ot Black Storm, za da ne zapodozrat nishto teroristite, i 12 chasa po kasno, sled kato proslediha poshtajiata, unishtojiha Black Storm. Walter pozdravi N i M zashtoto te si svarshiha rabotata v kraina smetka, no zabeleji che kazva "Vapreki che ne vsichki misliat taka." Taka che nadiavam se che tova ti pomaga pone malko....ili pak e mnogo obarkano? Kaji....

~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER


Тема Re: Veche mi se iziasniнови [re: BabyRoyette]  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано21.09.01 09:34



Mersi BabyRoyette!:)Vscihko mi se iziani perfektno!:)Thanks!

Just Obey


Тема Re: ts ts ts , ve4e sym stanala qsnovidka :)нови [re: BabyRoyette]  
Автор TVGlRLМодератор (~Ash Forever~)
Публикувано21.09.01 11:27



Samo o6te edna malka podrobnost- kak sa prosledili po6tadjiqta pri polojenie , 4e se zadeistva mehanizma za samouni6tojenie ? Ili pyk toi se e zadeistval sled 13 4asa , kogato toi e stignal v bazata i po tozi na4in sa uni6tojli Black storm ? Samo tuk o6te mi e mygla .

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: ts ts ts , ve4e sym stanala qsnovidka :)нови [re: TVGlRL]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано21.09.01 12:35



abe nznam men me izkefi taia seria beshe razlichna no kakvo losho v tova i blagodarenie na raziasneniata na krisi shvanah neshtata koito ne shvashtah



Тема Всъщностнови [re: TVGlRL]  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано21.09.01 16:55



Директорът искаше да убие с един куршум два заека.
Идеята беше данните да пристигнат съвсем благополучно в другата организация, но без тя да се усети че са фалшиви, а за да не се усети трябваше да има съпротива - Майкъл и Никита. Но защо директорът ще праща най-добрите си агенти на мисия която трябва да се провали?! защото щеше да използва провала като причина да елиминира Майкъл, който му е трън в очите от много време. Единствения проблем беше, че Майкъл изпълни мисията и въпреки че това беше удар за Директора той не можеше да каже и гък просто защото това му беше наредил.

N.

Scream if you wanna go faster!



Тема Re: ts ts ts , ve4e sym stanala qsnovidka :)нови [re: TVGlRL]  
АвторMichael (Нерегистриран)
Публикувано21.09.01 20:29



Vse edno gledah Dosietata X.



Тема da deнови [re: NlKlTA]  
Автор TVGlRLМодератор (~Ash Forever~)
Публикувано21.09.01 21:45



Tova ni be6e qsno , drugi ne6ta ni bqha v mygla dokolkoto razbrah de ... No Michael i Nikita sa jelezni agenti , tei 4e Direktora o6te ot samoto na4alo ne be6e poznal , 6tom si misle6e 4e Michael 6te go ubiqt po vreme na misiqta .

~ there's no where left to fall , it's now or never ~



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.