Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:23 31.05.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема It`s time to say goodbye ...нови  
Автор TVGlRLМодератор (~Ash Forever~)
Публикувано15.09.01 14:39



Ne moda da vi opi6a v kakvo nastroenie sym - po-novite ot vas sigurno ne gi i interesuva prekaleno , no tuk sme kato edno semeistvo i mi se iska da spodelq ... Slu6am "Goodbye" na Spice Girl i "There you`ll be" na Faith Hill i imam 4uvstvoto , 4e celiqt mi svqt se e razru6il - nqma go Birkoff , nqma q vakanciqta , nqma gi tolkova o6te ne6ta .... Sqka6 izvednyj vsi4ko se promeni - a az MRAZQ promenite . Nqma da moga po cql den da myrzeluvam , da syrfiram iz net - a i da si lafq s pove4eto ot vas i da im razkavm za "velikite si prejivqvaniq" (vie si znaete za kakvo stava duma ; nai ve4e josephine i nikita007 ) . Nqma vreme za bezsmisleni razgovori , koito tolkova me razveselqvaha , nqma vreme za me4ti , nqma nqma nqma da ima vreme za ni6to ... A koga doide nai-nakraq 4etvyrtyk i Birkoff nqma da me gleda ot tv-to , nqma da go ima ve4e , moq Birkoff go nqma "It`s time to say goodbye" - az pyk ne iskam da kazvam "goodbye" za men nikoga nqma da doide tova vreme - nikoga nqma da gaja "goodbye" na nikita - NIKOGA !!!! Nenavijdam tazi duma - za6to trqbva da q otpravqm kym liubimite si sy6testva , za6to ?! Vsi4ko sqka6 ruhva okolo men , samo se 4udq kakvo li o6te 6te se sgromolqsa s trqsyk v moq malyk svqt ...

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: It`s time to say goodbye ...нови [re: TVGlRL]  
АвторSurvivorkata Nikita (Нерегистриран)
Публикувано15.09.01 17:54



Xei ia ne se predavai!!!Na vsi4k8i im e tajno,no ne mojem ni6to da napravim za da promenim minaloto,no ostava nadejdata ,nadejdata za bade6teto,koeto vse o6temojem da promenim...







-i f you know how to survive,you will know how to live-



Тема Re: It`s time to say goodbye ...нови [re: TVGlRL]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано15.09.01 20:40



Какво да ти кажа, като си помисля че в понеделник почва гадното училище и ми се плаче. Тази ваканция мина убийствено бързо, направо не я усетих. Ужасно е! Изобщо не искам да тръгвам на училище, но знам че трябва... Ех, надявам се да минат бързо няколко месеца до следващата ваканция през зимата. Тогава пак ще се видим. Довиждане, но в никакъв случай Сбогом! До зимата! Ще мога дави пиша и утре, но после... едва ли.
Довиждане

Life is just dream on the way to Death.



Тема Re: It`s time to say goodbye ...нови [re: _Aneta_]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано15.09.01 22:02



Devojcheta, sled vreme shte vi se iska da ste pak na daskalo, ama njama .... Taka che ne govorete taka. Uchilishteto e mnogo hubavo i veselo neshto :))) ako znaete na men kak mi se hodi pak, obache znam che nikoga njama veche da hodja na u-shte, da sedna na china i da se zajagdam s uchitelkata po matematika (primerno). :)))

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: It`s time to say goodbye ...нови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано15.09.01 22:03



Naricha se porastvane, i e super nepriatno

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: It`s time to say goodbye ...нови [re: Borg]  
Автор TVGlRLМодератор (~Ash Forever~)
Публикувано15.09.01 23:58



I na men ne mi se nravi osobeno .

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: Otnosno "mechtite"нови [re: TVGlRL]  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано16.09.01 00:10



"Nqma vreme za bezsmisleni razgovori , koito tolkova me razveselqvaha , nqma vreme za me4ti , nqma nqma nqma da ima vreme za ni6to ... "[TVG|RL]
Ami neznam no otnosno mechtitie ne si prava...chovek vinagi ima mechti...i kakvo e jivotat i zashtoto tribva da jivee ako niamame mechti...ako ne mechtaem da nai-malkoto da kajem da stanem utre i da zakusim s cialoto semeistvo...ili pak da mechtaem za denia kogato niama da ima razlika m/u bedni i bogati..ili..ili...ima mnogo mechti...vseki chovek si ima mechti!!! I TE NIKOGA NEIZCHEZVAT!!!

Just Obey


Тема Re: It`s time to say goodbye ...нови [re: Borg]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано16.09.01 12:20



Е, на мен никога няма да ми липсва (особено учителката по математика изобщо няма да ми липсва). Дано свърши по-скоро, че вече съвсем ще откача!

Life is just dream on the way to Death.



Тема Re: It`s time to say goodbye ...нови [re: _Aneta_]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано16.09.01 12:26



Sled pet godini (primerno) shte ti lipsva. "Vervaj mi" :))))

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: It`s time to say goodbye ... [re: Borg]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано16.09.01 12:30



О, да бе, непременно! Особено пък химичката и математичката ще плача дни наред за тях и ще проклинам времето че е минало твърде бързо и не съм получила достатъчно двойки по любимите предмети!

Life is just dream on the way to Death.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.