Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 18.06.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 3-ta svetovna voina ?!нови  
Автор TVGlRLМодератор (~Ash Forever~)
Публикувано12.09.01 01:41



4estno kazano ne iskam da go povqrvam ?! Otkazvam da priema podobna veroqtnost !! Nali uj sme bili v 21-vi vek , nali sme bili civilizovani hora - togava za6to se izbivame , za6to ?! Ne mojem li prosto da si jiveem v mir ?! Za6to ne se polu4ava ?! Izvinete me , 4e govorq takiva ne6ta tuk , znam , 4e si ima drug klub v dir-a za tezi vyprosi - no me hvana strah i iskam da si pogovorq ne s nepoznati , a s horata , na koito dyrja - s vas . Ne bqh taka obyrkana dokato ne vidqh sledniq nadpis . Ne znak dokolko toi e istinski ili po-skoro nqkoi si e napravil lo6a 6ega . Ne moga da vi opi6a kak se 4uvstvam . I Borg - molq te , ako 6te me kritikva6 , 4e vqrvam na vsi4ko , 4e sym naivna , 4e ni6to ne razbiram ili za kakvoto i da bilo - zapazi mnenieto za sebesi - nai - malko teb iskam da slu6am sega .

The third big war will begin when the big city is burning - Nostradamus 1654

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: 3-ta svetovna voina ?!нови [re: TVGlRL]  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано12.09.01 10:32



Ohh...dano tova ne povoda ...i dano Nostradamus e sgreshil v predskazanieto si...dano ne zapochne voina....
DANO....!

Just Obey


Тема Re: 3-ta svetovna voina ?!нови [re: Anonymous]  
АвторSurvivorkata Nikita (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 11:27



Da nikoi normalwn 4ovek ne iska voina.Za men tova si e 4ista glypost.A nai-lo6oto e 4e zaradi tazi glypost se jertvat HORA,samo zaradi niakakvi skapani razli4ia v interesite!!!!!!!!?????????



Тема Re: 3-ta svetovna voina ?!нови [re: Survivorkata Nikita]  
Авторjosephine (Нерегистриран)
Публикувано12.09.01 20:46



Stiga ste me plashili 4e ot nepukist se prevurnah v 4ovek koito se plashi ot sqnkata si!!!



Тема Re: novo infoнови [re: josephine]  
Автор TVGlRLМодератор (~Ash Forever~)
Публикувано12.09.01 21:02



A na mene pitash li me kakvo mi e - kato pedi bqh 4ovek , koito se strahuva ot sqnkata si , a ?! A da ne govorim otkakto pro4etoh mejdu proro4estvata na Nostradamus , 4e WW3 (World War 3) 6te zavyr6i 2028 g. - poznai koga 6te zapo4ne togava ...

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: novo infoнови [re: TVGlRL]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано13.09.01 00:33



Ох, аз понякога ставам такава параноичка когато се отнася за война! При всички тези размирици в Македония си мисля : по дяволите, какво ще стане ако прерастне и тук.
А сега покрай събитията в САЩ. Винаги съм знаела че нещо ще се случи на великата нация и ще загуби блясъка си, но...
Това е само началото. Представих си какво е просто да си вървя по улицата и изведнъж наоколо да настане огнен ад...
Дано не настъпи Трета Световна... Това би означавало края...

Life is just dream on the way to Death.



Тема Re: novo infoнови [re: _Aneta_]  
Автор BabyRoyette (LFN/LB rulez)
Публикувано13.09.01 06:21



Az pak znam che tova vsashtnost shte e kraiat...WW3 shte e kraia na chovechestvoto...Deni, Nostradamus ne kazva li nishto za tova????

~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER


Тема Re: novo infoнови [re: BabyRoyette]  
Автор TVGlRLМодератор (~Ash Forever~)
Публикувано13.09.01 12:22



Ami az 4etoh na edin site (no vsi4ko be6e tolkova obyrkano - tu na frenski , tu na angliiski , ne be6e mnogo hronologi4no) , 4e sled WW3 6te ima 100 godini mir i sled tova otnovo 6te ima voini . I poneje az po tova vreme opredeleno nqma ad sym jiva ne se vpusnah da 4eta podrobnosti , no kraq na sveta mai be6e nqkyde sled drugi sybitiq sled tezi voini . Ako se setq kakyv be6e toqzi site 6te proverq pak .

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: 3-ta svetovna voina ?!нови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 12:24



Nie da, no mjusulmanite (palestina, pakistan, afganistan) sa vse oshte v bibleiski vemena :(((

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: 3-ta svetovna voina ?!нови [re: TVGlRL]  
АвторMichael (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 19:27



Vinagi e bilo taka i 6te produljava da bude, dokato parite sa po-vajni ot 4oveka
(spored nqkoi).




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.