Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:37 25.05.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Dne6nata seriqнови  
Автор TVGlRL[crying]Модератор (~Ash Forever~)
Публикувано13.09.01 21:23



Komentaryt e prosto izli6en - seriqta be6e kultova - no tova ne ni pre4i da poobosydim vse pak . I dyrja da otbeleja , 4e ne go kazvam samo , za6toto sym fenka !!! Edno golqmo pozdravlenie za szenaristite , aktiorite i vyob6te za celiq ekip !!! Birkoff ve4e ne be6e "golqmata mi liubov" , bih kazala , 4e dori me drazne6e na momenti - a tezi hora uspqha da me razpla4at - da me razpla4at jestoko na smyrtta mu !!! A tova ne e nikak lesno - poradi mnogo pri4ini , koito sym spodelqla s nqkoi ot vas - sym plakala tolkova mnogo predi , 4e imah 4uvstvoto , 4e nikoga otnovo nqma da moga da proronq i sylza ... No ekipyt na NIKITA me "oproverga" . Ne moga s dumi da opi6a kolko me razvylnuva tazi seriq - s kolko emocii bqh izpylnena dokato q gledah . Da umre6 - da umre6 zaradi ostanalite - pri polojenie , 4e malko ot tqh biha umreli za teb !!! Da znae6 4e Section 1 te e li6il ot 6ans za normalen jivot ot samoto ti rajdane , 4e vypreki tozi fakt ne biha se pokolebali ad te likvidirat ako se izdyni6 - no da umre - zaradi samata instituciq , zaradi vseki otdelen 4ovek v neq ... Ne prosto v momenta sym tolkova 6okirana , tolkova obyrkana , 4e ne moga da napi6a , tova , koeto 4uvstvam , kogato se pouspokoq moje da pi6a pak .

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: Dne6nata seriq [re: TVGlRL[crying]]  
Авторjosephine (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 22:16



OSHTE NE MOGA DA ASIMILIRAM CQLATA SLU4KA!!!!!!!!
KAK MOJA TVA SLADUR4E DA UMRE!!!!!!
GREG UMRQ....BURKOF SEGA...POSLE SIGURNO I NIKITA SHTE SE GUTNE!!!!
PONE WALTER SE NADQVAM DA DOJIVEE OSHTE SEZON-DVA!!!



Тема Re: Dne6nata seriqнови [re: TVGlRL[crying]]  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано13.09.01 23:23



...i az plakah i to dosta....beshe mi jal....kakto kazva TVG|RL edva li vseki bi jertval jivota si za da spasi Otdela...naistina aktiorite se spraviha blestiashto...kakto i scenaristite.

Just Obey


Тема Re: Dne6nata seriqнови [re: Anonymous]  
Автор TVGlRLМодератор (~Ash Forever~)
Публикувано13.09.01 23:41



Matthew be6e prosto blestq6t . Ama kogato umrq i Michael kaza liubimata si replika "it`s over/vsi4ko svyr6i" i mnogo me podrazni .

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: Dne6nata seriqнови [re: TVGlRL]  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано13.09.01 23:55



Hehehe...tia i maika mi gleda tozi epizod ...i se ubih da i povtariam che Michael pak e kaal kakto vinagi "it`s over" .... dosadih i do kraen predel [bez TOSHIBA ALKALNIE] :| ....kakto i da e...beshe tajen epizod...NAISTINA!

Just Obey


Тема Re: Dne6nata seriqнови [re: TVGlRL[crying]]  
Автор JoRo_ (DeeLAN)
Публикувано14.09.01 00:53



Да оределено серията беше много емоционална. За жалост в нея умря един от любимите ми герой и начина по който умря .... гадно беше.



Тема Re: Dne6nata seriqнови [re: JoRo_]  
Автор realsun (Sunflyer)
Публикувано14.09.01 01:35



Е, всички знаете, четова беше неизбежно, защото иначе "това изродче" щеше
да изрие всички до един.Бъркоф трябваше да се жертва, защото просто нямаше друг избор.Но наистина ми стана гадно, че трабваше да се самоубие по този брутарен, жесток начин - с ток, при това доста силен.ПРОСТО ТРЯБВАШЕ ДА НАМЕРЯТ ДРУГ НАЧИН ДА ИЗКЛЮЧАТ " ИЗЧАДИЕТО " !!!



Тема Re: Dne6nata seriqнови [re: TVGlRL[crying]]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 11:53



Ami kato na film. "Veche nishto njama da e kato predi".

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Dne6nata seriqнови [re: TVGlRL[crying]]  
Автор Skitnica_ ()
Публикувано14.09.01 15:07



а и няма надежда нещата да се обърнат..да е бил брат му например ...ха ха!!не мога да повярвам!!как ще продължат нещата така!Мислите ли че брат му може да бъде намесен отсега нататък - поне за да прикрият смъртта на Бъркоф?

всеки е за нещо на този свят-добро или лошо, важното е доброто да има последствие!!


Тема Re: Dne6nata seriqнови [re: Skitnica_]  
АвторSurvivorkata Nikita (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 17:11



Abe kakvo da kaja tova e NIKITA...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.