Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 29.05.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Line In The Sand  
Автор TVGlRLМодератор (Section 1 Op)
Публикувано07.09.01 21:34



Haresa li vi tozi epizod ? Lichno na men mnogo mi dopadna - glavno , za6toto celiq epizod be6e systaven ot misii i deistviq svyrzani s tqh . Sy6to taka i mnogo se zradvah na HILLINGER , kolkoto i da e "gaden" az si go obi4am stra6no , ne samo , za6toto e golqm sladur , no i nqkoi 4erti na haraktera mu mi dopadat - naprimer tova 4e e po-nahakan (mnogo mi e mse6no kato zapo4ne da se zaqjda s birkoff - takiva biseri rysi ).Tazi seriq sy6to kato TIME TO BE HEROES (pone spored men) napomnq malko za po-starite epizodi , a v sy6toto vreme e dosta po-moderna otkym tehnika i t.n. E , tova e ... Ne 4e e ne6to koi znae kolko vajno za obsyjdane , no mi se iska6e da pusna nqkakva tema za vyzvry6tane na trening .
Btw nqkoi drug otka4en osven men gleda li nagardite na MTV - mnogo mi se iska da gi obsydq s nqkogo .... Mnogo mi haresa izpylnenieto na Alicia Keys .

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: Line In The Sandнови [re: TVGlRL]  
Автор BabyRoyette (Section One Op)
Публикувано08.09.01 04:46



Ama te dadoha li TIME TO BE HEROES???
Alicia Keys beshe naistina jestoka!!!! Tia naistina ima super talant!!!

~BabyRoyette~

IT'S OVER WHEN WE SAY IT'S OVER


Тема Re: Line In The Sandнови [re: BabyRoyette]  
Автор TVGlRLМодератор (Section 1 Op)
Публикувано08.09.01 12:02



Ne , ne sa go dali , no sydq za nego po reklamite i t.n. A Alicia Keys e jestoka - nito e ligla "kato nqkoi drugi" , nito pyk se pravi na "losho momiche" i se super talantliva .

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: Line In The Sandнови [re: TVGlRL]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано08.09.01 19:02



tazi seria me iskefi maksimalno nezanm prosto prez cialoto vreme biah pod takova neprejenie che tu se smeeh tu placheh super mnogo mnogo got



Тема Re: Line In The Sandнови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано09.09.01 00:08



Suglasen. Naistina naj-hubavata seria ot mnoooogo vreme nasam. Obache Seson 2 si beshe naj. :)))))

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Line In The Sandнови [re: Borg]  
Автор TVGlRLМодератор (Section 1 Op)
Публикувано09.09.01 00:14



Sezon 1 si be6e vyrhyt otkym misii . Ti pochakai da vidish "Time To Be Heroes" obache ( ako vyob6te blagovolqt da go pusnat de ) ... Samo da ne stane kakto obiknoveno - ochakvam neshto s netyrpenie , pyk se okazva ne tolkova gotino , kolkoto sym si mislela .

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: Line In The Sandнови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано09.09.01 00:15



Tova seria li e ili taka se kazva Seson 5?

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема xexe :)нови [re: Borg]  
Автор TVGlRLМодератор (Section 1 Op)
Публикувано09.09.01 00:20



TIME TO BE HEROES e edin epizod ot Sezon 4 , koito trqbva6e ve4e da dadat , no vse go propuskat , vypreki 4e doru sa pusnali reklamata mu (az ne sym q gledala) . Nadqvam se drugiq 4etvyrtyk da go pusnat nai-nakraq .

~ there's no where left to fall , it's now or never ~


Тема Re: xexe :)нови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано09.09.01 00:22



Shtom e taka, az mislja che shte go pusnat za kraj. S nego shte svurshi serialut po BTV. Pone dokato zakupjat novi serii.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема TOVA E NEVYZMOJNO (spolier)нови [re: Borg]  
Автор TVGlRLМодератор (Section 1 Op)
Публикувано09.09.01 00:31



Nqma da stane nikoga . 1-vo za6toto ne moje Birkoff da umre i posle v posledniq epizod da si e tam vse edno che nishto ne e stanalo . Osven tova poslednite epizodi sa si svyrzani i nqma da ima nikakva logika da go zvyknat tozi za posleden , sled vsichko , koeto shte stane . Taka , che sorry Borg , no absoliutno greshish - osven ako vsi4ki do edin ot ekipa na btv ne sa maloumni - togava moje i da izleze6 prav . A spored men shte dadat i sezon 5 .

~ there's no where left to fall , it's now or never ~



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.