Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 03.06.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Spirat li NIKITA ot 1vi Septemvri?!нови  
АвторAnonymous (Нерегистриран)
Публикувано02.09.01 15:19



Imam LOSHOTO predchuvstvie che bTV shte se izgavriat s nas i shte sprat NIKITA zaradi niakakv si tap serial naime "Ally McBeal".Men kakvo me innteresuva taia advokatka...da si ia gledat localno v NDK.....
ako stane taka shte si poracham Season5 na DVD or WarnerBros zashtoto kato gledam...na tam otivat rabotite!!!!




Тема Re: Spirat li NIKITA ot 1vi Septemvri?! [re: Anonymous]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано02.09.01 16:23



Това би било страшна безвкусица - да спрат най-великия екшън-сериал заради някакво си блудкаво сериалче за адвокатката която търси любов и щастие. Ако ще 100 награди да е спечелил, какво ни засяга нас това?




Life is just dream on the wya to Death.



Тема Re: Spirat li NIKITA ot 1vi Septemvri?!нови [re: Anonymous]  
Автор Eli. (Fluffy Cat)
Публикувано02.09.01 17:24



ами аз се надявам, поне в четвъртък да го дават, но не се знае



Тема Re: Spirat li NIKITA ot 1vi Septemvri?!нови [re: Eli.]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано04.09.01 12:30



sumniavam se che i v chetvurtuk shte go davat zashtoto reklamirat niakakuv film i za tigava no tova e nedopustimo kakvo da pravim i vse pak ima nadejda da go dadat po natatuk kakto napravoha s velikolepnata sedmorka spriaha go zaradi kodovo ime vechnost i sega pak trugva no ako se zabaviat poveche ot neobhodimoto to predlagam da prouchim vuprosa s dvd ta i da suberem pari i da si napravim maraton na 5s kakvo shte kajete



Тема Re: Spirat li NIKITA ot 1vi Septemvri?!нови [re: nikitaOO7]  
АвторSurvivorkata Nikita (Нерегистриран)
Публикувано04.09.01 15:34



Ako sprat tozi super serial 6te izkreiza.Abe to tia hora ne razbirat li 4e za nas istinskite fenove tova e svetlinata v tynela na zadrastenoto ni ejednevie.Az sam na mnenie da napravim vsi4ko vazmojno da go varnem na ekrana ina4e sam navita otnosno DVD-to.Samo niakoi da kaje gore-doly kak varirat tsenite.



Тема Re: Spirat li NIKITA ot 1vi Septemvri?!нови [re: Survivorkata Nikita]  
АвторAnonymous (Нерегистриран)
Публикувано04.09.01 15:36



Tova za DVD-ta e dobre ideia ,mojem da saberam pari za Season5 i posle vseki shte si go prezapishe [vseki koito e dal pari] :)



Тема Re: Spirat li NIKITA ot 1vi Septemvri?!нови [re: Anonymous]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано05.09.01 12:41



samo shte pochakame da vidim kakvo shte stava v kraina smetka ako ne mai dokolkoto razbrah za 1 seson triabva da platim 45 dolara zaedno s dostavkata



Тема Re: Spirat li NIKITA ot 1vi Septemvri?!нови [re: nikitaOO7]  
Авторjosephine (Нерегистриран)
Публикувано05.09.01 21:01



Nai-vajnoto e 4e BTV sa vzeli i 5seson....koga shte go pusnat e samo vupros na vreme!!!!!!!!!!!!
Kolkoto do DVD-to...po-navit ot men nqma!!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.