Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:19 06.05.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Маделиннови  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано26.08.01 16:32



Вчера когато убиха Леон, и Маделин се разплака над трупа му, изглеждаше толкова смешна и жалка, че направо изпитах съжаление към нея. Като се замисля, никога преди не съм я виждала да плаче. Не е чак такова събитие както ако се бе случило на Директора, разбира се, но е много странно да видиш такава студена и горда жена да рухне по такъв начин.
Донякъде обаче това не е ли възмездие за мизериите които тя прави на Майкъл и Никита?

Life is just dream on the wya to Death.



Тема OPREDELENO NE SYM SYGLASNAнови [re: _Aneta_]  
Автор TVGlRLМодератор (I love Ashley)
Публикувано26.08.01 17:58



Moeto mnenie e korenno razlichno . Spored men tq opredeleno ne beshe "smeshna" . Beshe mi jal za neq , no opredeleno ne zashtoto e bila "jalka" . Po-skoro pokrusena , sysipana , razbita ... I ne mislq , che si go e zaslujila , zaradi "mizeriite , koito e prichinila na Nikita i Michael " . Vsichki nie razsyjdavame ot glednata tochka na porddryjnici na vryzkata im , no ako se postavim na neini mqstomoje bi shte vidim neshtata ot drug ygyl . Sega nemam mnogo time , obache kato se osvobodq shte dopylnq mnenieto si .

Ot vchera Madelin mi e liubimka po nqkolko prichini - mnogo mi haresa kak q "iztyknaha" kato otlichen strateg i psiholog , koito "nqma raven v Otdela" i se systezava s Leon , opitva se da predvidi hodovete mu , da razchete mislite mu po jestovete i pogledite mu . Samata i rolq strashno mi haresva , a Alberta Watson q igrae PERFEKTNO . Ako mojeh da byda nqkoi geroi ot Nikita bih izbrala tochno neq .

~ Ashley Parker Angel rules ~

Редактирано от TVGlRL на 26.08.01 17:59.



Тема Re: Маделиннови [re: _Aneta_]  
АвторMichael (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 18:08



Prosto bih iskal da poqsnq 4e ako otdela ne si be6e igral s mozuka na Madelin
edva li 6te6e da se stigne do tam, no puk i misiqta 6te6e da se provali taka 4e postavete se na neino mqsto i moze bi 6te q razberete.



Тема Re: Маделиннови [re: Michael]  
Автор BabyRoyette (Section One Op)
Публикувано27.08.01 09:16



Az mislia che tova taka ili inache ne biaha istinskite chuvstva na Madeline a prosto stimulatzia na mozaka za koito e vinoven Otdela( kakto veche Michael kaza). Tochno za tova ne mislia che e jalka.Sashtoto stana s Nikita v Under The Influence kogato ia nakaraha da spi s Karl i poneje te znaeha che tia niama da go napravi ubeditelno i "stimuliraha" chuvstvata. I vapreki tova az mislia che beshe mnogo milo ot Michael taka da i pomogne. Na Nikita sashto i stana machno za neia. Taka che taka ili inache tova ne beshe "istinskata" Madeline. A za Alberta Watson da napravi takava transfera na geroiniata si sled kato tolkova vreme igrae edin studen obraz sigurno e bilo malko trudno, no tia go izigra perfektno. Vtora kato neia niama prosto!

~BabyRoyette~


Тема Re: Маделин [re: BabyRoyette]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано31.08.01 19:05



s tazi si rolia tia dokaz ch e eaktrisa ot klasa to se znaeshe i predi no sega niama i kapka sumnenie a za jalka i smehsna nemoje i duma da stava beshe tolkova tujno naitsina mi povlia no az licno mislia che tova e madelin kogato e istinski vluben nezavisimo dali e prinudena da se vlubi taka bi se durjala i s chovek koito naistina obisha ot samosebesi



Тема Re: Маделиннови [re: nikitaOO7]  
Авторjosephine (Нерегистриран)
Публикувано02.09.01 15:21



za jalka i smeshna ne moje naistina da stava i duma no 4estno kazano na men mi stana smeshno kato Mady se razplaka....ne zashtoto e izglezdala jalka ili neshto ot sorta a prosto zashtoto ne mojah da povqrvam 4e tova e MADELIN!!!!!!!!!!!!
i da si kaja 4estno oshte ne moga!!!!
MASELINE e suvurshenata jena spored men!!!!! + nqkoe i drugo ka4estvo na Nikita!!!!



Тема Re: Маделиннови [re: nikitaOO7]  
АвторMichael (Нерегистриран)
Публикувано02.09.01 20:23



I az mislq 4e Madelin naistina moze bi izpitva silni 4uvstva kum Leon,
no ako ne be6e onazi operaciq 6te6e li da go pokave po tozi na4in .
Mislq 4e ne , tq 6te6e da durzi tugata v sebe si.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.