Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 07.06.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема BTV otnovo sgafihaнови  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 12:17



ami ako zabeliazahte te reklamiraha TIME TO BE HEROES a ia propusnaha i dadoha sledvashtata neshto ne sa na sebesi tova go praviat za vtori put ama kakvo da gi pravim inache kakvo shte kajete za seriata zapurvi put vidiah madelin v takava svetlina i da vi kaja chestno mnogo mi beshe muchno za neia na men mnogo mi dopadna taia seriika no mi se struva che madelin ne se e opravial vlubish li se vednij i krai



Тема Re: BTV otnovo sgafihaнови [re: nikitaOO7]  
Автор TVGlRLМодератор (Ash on the pic)
Публикувано26.08.01 14:03



A az daje ne sym hvanala reklmata na TIME TO BE HEROES , zashtoto denonoshtno gledam VIVA i MTV GERMANY :( , mnogo me e qd ... E kak moje epizoda koito chakam oshte ot sredata na sezon 2 da go dadat tochno kogato zaminavam ???????? Ne che nqma da go zapisha i na dvete videota za vseki sluchai :P , obache iskah da si go gledam "live" :( !!!! Jivotyt ne e chesten .

~ Ashley Parker Angel rules ~


Тема Re: BTV otnovo sgafihaнови [re: TVGlRL]  
Автор BabyRoyette (Section One Op)
Публикувано26.08.01 15:47



Nikita007,

a az pomislih che sam edintvenata koiato iska da prechuka BTV! Biah biasna snoshti!!! Tozi prekrasen episod go chakam ot veche edna sedmitza....Time to be heroes e jestok episod!! Te da se nauchat da gi davat po red pone....e, pisna mi! No kakvo da se pravi shte triabva da sam tarpeliva( kakto niakoi niakoga beshe kazal)
TVGIRL utre shte si proveria poshatata i shte ti napisha pismo i shte se postaraia da otgovoria na drugite temi. Chao!

~BabyRoyette~


Тема Re: BTV otnovo sgafihaнови [re: nikitaOO7]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано26.08.01 16:14



Големи са гадняри тия!
Не стига че дават сапунените опери всеки ден, а Никита само дав пъти в седмицата, не стига че единият път го отменят заради някакъв тъп мач, не стига че не могат да определят кое време е най-подходящо за него и че не правят нищичко за популяризирането му, ами сега започнахада пропускат и серии!
Това просто повече не може да се търпи! Трябва да протестираме (ако някой ни чуе).



Тема Re: BTV otnovo sgafiha [re: _Aneta_]  
АвторMichael (Нерегистриран)
Публикувано26.08.01 18:15



Vinagi 6te ima koi da ni 4ue, no nqma da ni oburnat vnimanie za6toto ne im puka
za nikoi(osven za samite tqh).



Тема Re: BTV otnovo sgafihaнови [re: Michael]  
Автор TVGlRLМодератор (I love Ashley)
Публикувано26.08.01 18:44



Taka si e - ne im puka , horata si imat programa , syobrazqvat se s neq i s nishto drugo , a tova che "grupa puberi" iskat neshto razlichno ot predvaritelno zamislenoto , edva li shte gi trogne . No tova ne ni prechi da se probvame !!!

~ Ashley Parker Angel rules ~


Тема Re: BTV otnovo sgafihaнови [re: TVGlRL]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано26.08.01 22:52



Нищо не ни пречи, но каква ли полза ще има от това!
Сто процента бихме се справили по-добре от тия кретени, ако им бяхме на мястото.
Но не сме... уви!!!



Life is just dream on the way to Death.



Тема Re: BTV otnovo sgafihaнови [re: nikitaOO7]  
Автор BabyRoyette (Section One Op)
Публикувано27.08.01 09:42



Sega ot edna strana niamam tarpenie da doide chetvartak a ot druga ne iskam zashtoto shte mi ostanat samo 2 dena v Balgaria. TIME TO BE HEROES shte bade poslednia episod koito shte moga da gledam tuk za tazi godina i se radvam che e tozi zashtoto e SUPER IAK! Muzikata mu e jestoka, obuchavaneto na mladite agenti i estestvenno humora e napravo velik! Tozi episod e edin ot lubimite mi!!!

~BabyRoyette~


Тема Re: BTV otnovo sgafihaнови [re: _Aneta_]  
Автор TVGlRLМодератор (Section 1 Op)
Публикувано27.08.01 10:39



Az ako bqh na tqhno mqsto bih zapochnala s edin NIKITA maraton , psole bih prodyljila s edin NIKITA maraton i bih zavyrshila s edin NIKITA maraton .

~ Ashley Parker Angel rules ~


Тема Re: BTV otnovo sgafihaнови [re: TVGlRL]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано28.08.01 00:37



Мммда... ако аз бях на тяхно място щях още от самото начало като почнаха с Никита да излъча 1-ви сезон, после
2-ри и т.н. без да пропускам нито един епизод чак до 5-ти. Ей така би било супер.


Life is just dream on the way to Death.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.