Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:29 23.04.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Не изпитвате ли съвсем мъъничко ревност?  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано26.08.01 16:38



Понеже TVGIRL и nikita007 са влюбени в Майкъл и в Бъркоф, любопитно ми беше не изпитват ли съвсем малко ревност, поне едно леко убождане, като ги гледате с Никита или с някоя друга жена. Не става въпрос за тотална разяждаща омраза, разбира се... Но не изпитвате ли нещо подобно от време на време?

Life is just dream on the way to Death.



Тема I pitash :)нови [re: _Aneta_]  
Автор TVGlRLМодератор (Ash on the pic)
Публикувано26.08.01 17:45



Ami az veche ne sym vliubena v Birkoff (molq vi ne me ubivaite za tova - stigat mi kritikite na josephine i nikita007) , haresva mi - sladyk e , simpatqga , rolqta mu starshno mi dopada - no prosto veche ne go obicham kato predi . Obache ne me pitai kakvo mi beshe prediiiii - osobeno epizodite s onaq myrla GEIL - za malko da razporq edna vyzglavnica ot qd !!! Da ne vi chuvat ushite kak sym q proklinala !!! Beshe si tochno totalno razqjdashta omraza !!!

~ Ashley Parker Angel rules ~


Тема Re: I pitash :)нови [re: TVGlRL]  
Автор BabyRoyette (Section One Op)
Публикувано27.08.01 09:22



Eho! Az sashto umiram za Michael! Hehehe!
Na men mi beshe mnogo gadno kato beshe s Andrea v Off Profile i to sigurno zashtoto tova mu e gadjeto v istinskia jivot. Kogato beshe s Lisa mi beshe gadno v nachaloto obache posle mi beshe jal za neia zashtoto taka gadno se poigra s neia. Mai che nai-mnogo revnuvam ot Andrea, no kakto kaza ne e raziajdashta se omraza( kakto po sapunkite stava).

~BabyRoyette~


Тема Re: Не изпитвате ли съвсем мъъничко ревност?нови [re: _Aneta_]  
Автор TVGlRLМодератор (Section 1 Op)
Публикувано27.08.01 11:03



Lichno az nai-mnogo nenavijdah ELENA . Osyznavam , che tq za nishto ne beshe vinovna , che beshe nevinna jertva i t.n. , no prosto q nenavijdah ot dynoto na dushata si , i kym malkiq Adam ne taq osobeno topli chuvstva , poradi tova kak svyrshva Nikita zaradi nego ... Izkliuchitelno me podrazni momenta , kogato velikata Elena beshe v bolnica i Michael kaza neshto ot sorta na "ako tq umre shte gi izbiq" . Obache zaradi Nikita v kraq na Sezon 1 ne gi izbi nali ?! I kogato veche jiveshe daleche ot Adam i maika mu kaza "che nqmal za kakvo da jivee" - ami Nikita ?! Tq da ne e prozrachna - pri polojenie che postoqnno stoeshe pred doma mu , za da go pazi . A Andrea i az neq haresvah osobeno , Lisa Faning i tq ne mi beshe prisyrce . A za dylbokata si , razqjdashta omraza kym Gail veche spomenah .. Syshto taka v "Three Eyed Turtle" imashe edna protivna kitaika , okolo koqto Hillinger se navyrtashe i kazvashe che imala prekrasna usmivka - ha ha golqma maitap - che tq napravo beshe da q gyltash protiv strah ....


Cause I want it all
Or nothing at all
There's no where left to fall
When you reach the bottom it's now or never


~ Ashley Parker Angel rules ~


Тема Re: Не изпитвате ли съвсем мъъничко ревност?нови [re: _Aneta_]  
АвторMichael (Нерегистриран)
Публикувано27.08.01 19:46



Kakvo?
Da ne sa se svur6ili geroite vuv filma, koito moze6 da po4ita6?
Mezdu drugoto 4uh 4e Walter e bil golqm sladur.




You know why.



Тема Re: Не изпитвате ли съвсем мъъничко ревност?нови [re: Michael]  
Автор BabyRoyette (Section One Op)
Публикувано27.08.01 22:01



Viarno e! Toi e goliam sladur! Tova i az go znam ot hora koito sa govorili s nego. Mnogo flirtuval( kakto i Carlo Rota) i bil sashtia kato Walter. Jalko che ne go poznavam, no pone se oteshavam che toi e vidial moia snimka. Eh, de da mojeshe i s Roy da e taka....Eugene i Alberta, kakto i Matthew znam che sashto sa golemi sladuri! Abe hora za miliardi sa tova!

~BabyRoyette~


Тема Re: Не изпитвате ли съвсем мъъничко ревност?нови [re: BabyRoyette]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано31.08.01 19:15



ami az lichno se nervih na vsichki s koito roy beshe samo en na nikita prosto nemoga da se draznia ot neia obojavam ia a nego da ne govorim taka che mi e idvalo mnogo puti na um da hvana i da izbia onia tupi kozi no se kefia ch etoi nikoga ne go pravi s istinski chuvstva i nakraia gi precakva hich ne mi e jal za tiah a adam men me kefi goliam e sladur



Тема Re: Не изпитвате ли съвсем мъъничко ревност?нови [re: nikitaOO7]  
Авторjosephine (Нерегистриран)
Публикувано02.09.01 15:09



abe neznam oba4e i az se nerviram razbira se kato nqkoq ..... se svalq na Miky no me e qd pove4e naprimer kogato ne obrushta vnimanie na NIKITA zarudi nqkoq druga....
ama to si e za qd de!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.