Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 09.05.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Sega pokrai tezi spomeni stignah do ednoнови  
Автор TVGlRLМодератор (Ash on the pic)
Публикувано17.08.01 14:55



Zakliuchenie - mnogo mi se gleda sezon 1 ... Az go gledah po edna kabelna predi s ne mnogo dobro kachestvo , a misleh , che prosto serialyt e malko po-takyv edin - sniman na po-tymno (kato profiler) :P ... I kato pochna po btv si kazah - ei kak se e promenil samo , oshte po-super e stanal , sigurno sega sa s po-dobra tehnika i hich ne se seshtam che prosto kachestvoto na btv e po-dobro :). No sega mnogo mi se gledat 1-vite serii - tezi spomeni me zapaliha dosta . A Michael da vi kaja - imashe mnogo pobeche repliki togava , prosto si beshe normalen geroi , daje i naposledyk govori poveche i mnogo se radvam . Zashtoto mu znaeh naizust dialoga ot sredata na 2-riq sezon do kym kraq na 3-tiq :
I know , I do , Of course , Understand , Sure . Razbiram che i rolqta mu e takava , no vse pak ... Nad 30 epizoda slusham tezi 5 izraza :) !!Btw abe Michael ne e li malko roshav ??? Tolkova friziori i stilisti imat - zashto ne vzmeta da go sreshat malko ;) ??!! Mnogo mi haresa "red 30 parzel 8" - az tazi seriq ne q bqh gledala i sgea se izkefih maximalno . A onova "DA GO DUHASH BIRKOFF" " KOGATO KAJESH , KUKLO , NOMERYT MI E V UKAZATELQ" - shtqh da si umra ot smqh , zapochnah da se previvam po kushetkata i da se smeq s glas , kato izlqzla ot psihiqtriqta , po-tochno ne izlqza , a tochno V psihiqtriqta ;P !!! Zashtoto tozi moment tochno go bqh propusnala , i go bqh chela na edin site za frazi , no na angliiski - drugo si e da vidish kak go kazvat , ozvucheno i t.n. :) !!!
A i da vi se pohvalq - hi club veche me znaqt kato fenka na NIKITA :P (ami az tolkova pyti sym im pisala) i naskoro im bqh drasnala nqkolko reda za o-town i molba da mi dadat adresa na redakciq kino v btv (nito duma za nikita)...
A te milite mi otgovoriha i kazaha "... a shte pishem i za peta wilson - znaem che si i fenka" ... Napravo mi stana mnogo smeshno ot radost :) !!!

~ Ashley Parker Angel rules ~

Редактирано от TVGlRL на 17.08.01 15:00.



Тема Re: Sega pokrai tezi spomeni stignah do ednoнови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано17.08.01 16:52



Haresvat ti zashtoto bjaha po-dobri, zatova. Togava imashe njakakuv smisul, imashe dejstvie, action, a sega ima samo gluposti, nishto che go gledam, mislja che sa gluposti.

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Абсолютно споделям.нови [re: Borg]  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано17.08.01 17:15



В крайна сметка и аз съм фенка, но поне не съм сляпа като вас. Не виждам нищо лошо в това да си признаете, че сегашните серии са на светлинни години назад от първите. Направо като ги даваха тея спомени и имаше видим контраст. Все едно филма беше черно бял а спомените цветни.

Ехх, добрите стари времена. Искам да пуснат сериите само до там до където Никита си тръгна с един влак (не знам кой сезон беше това). До този момент наистина бяха култови!

N.

Scream if you wanna go faster



Тема Re: Абсолютно споделям.нови [re: NlKlTA]  
Автор TVGlRLМодератор (Ash on the pic)
Публикувано17.08.01 17:31



Tova beshe posledniq epizod na sezon 1 . No na men i tezi ot sezon 2 syshto strashno super hiper mega mnogo mi dopadat - bqha dosta interesni , imashe dosta deistvie i t.n. Da i na men te sa mi liubimite 2 sezona . 3-ti syshto ne beshe losh - , no az predpochitam da ima poveche misii . Nqkak si prekaliha s otnosheniqta mejdu Michael i Nikita. A tozi nov szenarist si pravi nqkakvi experimenti deto ne mi se nravqt prekaleno . No prosto nqmam tyrpenie za TIME TO BE HEROES - bydete sigurni shte vi haresa ;) !!

~ Ashley Parker Angel rules ~


Тема ???нови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано17.08.01 17:35



Koj sezon e sega, 3 ili 4? Neshto nemoga da gi razgranicha. Samo znam koj beshe 1 i koj 2 ('shtoto bjaha gotini). Posle all se slja in one :((

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: ???нови [re: Borg]  
Автор TVGlRLМодератор (Ash on the pic)
Публикувано17.08.01 17:41



Sega e 4 , sybota shte byde okolo 10-ti epizod .

~ Ashley Parker Angel rules ~


Тема Re: ???нови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано17.08.01 17:45



Po kakvo gi poznavash? Na men mi se struva che go davat cjala vechnost tozi film. Jako se vlachi

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: ???нови [re: Borg]  
Автор TVGlRLМодератор (Ash on the pic)
Публикувано17.08.01 18:38



Ne gi "poznavam" a imam spisy s epizodite po sezoni . Vse pak v USA sa davali vsqka godina po 22 epizoda i edin pyt 8 , a ne kato tuka navednyj.

~ Ashley Parker Angel rules ~


Тема Re: ???нови [re: TVGlRL]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано18.08.01 12:04



abe men ne me e strah da si priznaia che purvite serii bili po hubavi i ch etezi sa bledo podobie prosto zashtoto ne mislia taka kefia si se na filmcheto i tochka niamam kritiki po nego no tova e moeto mnenie



Тема Re: ???нови [re: nikitaOO7]  
АвторSyncho (Нерегистриран)
Публикувано18.08.01 12:08



i men me kefat tiq serii
po prostata pri4ina 4e ne sym
gledala pyrvite :((




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.