Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:10 22.06.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема CHAKAITE MALKO  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано29.07.01 16:08



taka , tova e klub za FENOVETE NA NIKITA , a ne za ANTI NIKITA . estestveno , 4e vseki moje da izkaje nedovolstvo ot ne6to , ne moje vsi4ko ot seriala da se haresva na vsi4ki . zabelejka za onova , zabelejka za tova - normalno e , no ne mi e qsno za6to pi6at hora , koito napylno OTRI4AT seriala i ne mogat da bydat razubedeni - ami ne go gledaite , za boga - nikoi ne vi zadyljava ... za6to pri vsqka pohvala trqbva da prisystva edna bezmilostna kritika . tova ne e normalno za edin klub prednazna4en za FENOVE i tova ne e normalniqt na4in da izkaje6 nedovolstvo . molq vsi4ki "opliuva4i" da se osyznaqt malko . vse pak ne e priqtno da si golqm fen na nikita , vliza6 v kluba vijda6 4e ima MNOGO novi mneniq i se kefi6 a posle se ot4aiva6 kogato pyrvite 5 sa tvyedo protiv seriala i sa se razprosterli po vsevyzmojni diskusii - napravete si va6i nqkolko temi i kritikuvaite na volq . tova e .



Тема Re: CHAKAITE MALKOнови [re: TVGlRL]  
Автор Stone Cold Steve Austin ()
Публикувано29.07.01 22:18



Hey! Parvo pozdravlenia za moderatorskia post :) (ei chetki chetki)..
Iskah samo da kazha che si prava, Noedva li klub "Nikita" oznachava che tova e strogo fan-club na Nikita..Mozhe i da ima poliuvki no ne chak tolkova...

Step up! I'll let you live a little bit with the pain that I bring.You know it's only the beginning.


Тема Re: CHAKAITE MALKOнови [re: TVGlRL]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 08:43



aplodismenti za TVGIRL bravo na teb produljavai v sushtia duh nie sme s teb



Тема Re: CHAKAITE MALKOнови [re: nikitaOO7]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 15:42



Maj tova e klub "Nikita" i tuk e mjastoto vseki da si kaje kakvo misli za seriala, nali? Ili neshto burkam ...

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: CHAKAITE MALKOнови [re: Borg]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано30.07.01 19:17



Защо не направите Анти-фен клуб на Никита? Или може би тогава няма да ви е интересно, няма да има с кой да се заяждате, а?



Тема Re: CHAKAITE MALKOнови [re: _Aneta_]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 14:59



Koj e kazal che e fan club? Gore pishe Filmovi, a ne fan, nali ...

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: CHAKAITE MALKOнови [re: Borg]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано31.07.01 18:21



Извинявай, скъпи, но тези Филмови са в раздела Фен клубове. Тоест филмови фен клубове. За това не ми пробутвай тия номера.



Тема Re: CHAKAITE MALKOнови [re: _Aneta_]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано31.07.01 22:33



to4no taka , bravo aneta , nai-nakraq nqkoi da im otvori o4ite :) !!!



Тема Re: CHAKAITE MALKOнови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 23:06



O vie veliki momicheta, blagodarja vi che mi otvorihte ochite :)) PROGLEDNAH naj-setne :)) Slava na vas :)))
A po povod na nomerata, kakvo prechi da gi probutvam? Tova che ne se hvashtate moje samo da me radva :))) I tova li nemoje da se pravi v tozi "fan" club? Ami dajte togava pravila kakvo moje i nemoje, ta da si znam. I shte zagubite edin chlen (ne mnogo redoven, no vse pak posetitel, i dokolkoto uspjah da shvana nejelan) na cluba, dokolkoto sum takuv de, zashtoto maj tuk trjabva da imash opredeleno mnenie, za da stanesh "chlen na kluba", makar che az lichno ne iskam da stavam chlen na kojto i da bilo, osobeno puk na nikita (tja maj e jena, i njama clenove i drugi specifichni atributi). Hajde, chakam spisuk s pravilata.

P.S.
TVGIRL, ako iskash daje mi istrii postinga, 'shtoto se izkazvam negativno. Davaj

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: CHAKAITE MALKOнови [re: TVGlRL]  
Автор Pycинoв ()
Публикувано02.08.01 09:18



Незнам какво си написала защото не е на български и трудно си пробивам път между 4ките и 6тиците които използваш, но не съм съгласен, че това е клуб на феновете на Никита само, клуба се казва Никита, а не Феновете на Никита. Ако го бяхте кръстили така, изобщо нямаше да влизам, но уви!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.