Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 01.06.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ne iskam da obijdam nikoi....нови  
АвторCuHeBa (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 01:26



Znaete li... i az mnogo hareswam seriala "Nikita", ne propuskam seriq.. ili pone se opitwam...Mnogo mi dopadat aktorite... I wse pak... Az za pyrwi pyt pisha tuka, no sledq temite i mneniqta po-otdawna...I iskam da spodelq neshto s was, tezi koito redowno izkazwate mneniqta i fantaziite si za seriala i geroite ... Ne iskam da obidq nikoi, dano da me razberete... Az sym po-golqma ot was...Minala sum prez washite godini... i az sym bila plenena ot li4nosti ili po-skoro zwesdi ot ekrana... no sled kato 4eta nqkoi ot mneniqta...si misla 4e mnogo nawytre wzemate seriala i geroite...znam 4e wi hareswa seriala (slabo e da se kaje, nali)...no towa e wse pak fantaziq na scenarsti...no wseki si ima prawo na mnenie i na me4ti...Nadqwam se 4e ne sym obidila nikoi.... :)) Ne mi e towa celta... Prosto izkazwam mnenie....




Тема Re: Ne iskam da obijdam nikoi....нови [re: CuHeBa]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 12:20



shto se otnasia do men ne si me obidila ti si prava no kakvo da se pravi kakto otbeliaza vseki se vlubva v zvezdi rano ili kusno koi poveche koi po malko pri nas e poveche ot povecheto ili neshto takova abe nemoga da go obiasnia s dumi to e vutreshno chuvstvo koeto idva samo pri vsichki ot nas triabva da ti kaja che po chujbina hora sus semeistva sa po zle i ot nas na tazi tema tova veche ne go razbiram no dakato sme mladi zashto da ne si pojiveem na krilete na mechtite v nash si sviat samo vednuj se jivee



Тема Nikita007, ne razbrah za semeistwata w 4ujbina..нови [re: nikitaOO7]  
АвторCuHeBa (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 16:27



Prava si Nikita007, 4e wednyj se jiwee.. i e hubawo da imame me4ti, no ne e li po-smisleno tezi me4ti da sa po-realni...za da ne "padnem ot wiskoko", kogato osytznaem, 4e sa neosyshtestwimi...?!
Aaaa neshto drugo... Ne razbrah kakwo imash wpredwid za semeistwata w 4ujbina.. 4e sa bili po zle ot nas w towa otnoshenie...za me4tite ili za wliubwaneto w geroi ot ekrana..?? Bi li mi obqsnila..! 10x .....




Тема Re: Ne iskam da obijdam nikoi....нови [re: CuHeBa]  
Автор Wild Child (Murderer)
Публикувано23.07.01 02:17



Ами че мечтите са най-важното нещо!!!

Чакам с нетърпение мига когато въображението ще вземе връх над интелигентноста.

Е то и аз съм по-голям /макар да не си личи/ и макар че съвсем не гледам всички серии с ръка на сърцето си признавам че това е единствения сериал които има някакво влияние над личноста ми!

L.O.V.E
All i need is my love machine!


Тема Re: Ne iskam da obijdam nikoi.... [re: Wild Child]  
АвторCuHeBA (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 10:48



Az ne otri4am, 4e me4tite sa malowajno neshto...Naprotiv....No 4owek se 4uwstwa strahotno, kogato me4tite mu se sbydnat i se poqwqwat novi na mqstoto na ocyshtestwenite.. A me4tite ne sa li za towa... da se ocyshtestwqwat i taka da polu4awame udowletworenie ot jiwota... A kogato meshtite sa swyrzani s filmowi zwezdi i produkcii - w slu4aq seriala "Nikita" ... malko trudno bih kazala (ako ne i newyzmojno), 4e ima osyshtestwimi me4ti tuka...Ako si 4el nqkoi ot mneniqta w kluba...bi trqbwalo da znaesh za kakwo ti goworq....Mnogo, ama prekaleno mnogo nawytre se priema seriala...A towa ne e nikak dobre....Ama .. .Wseki si znae i sam reshawa za sebe si...



Тема Re: Ne iskam da obijdam nikoi....нови [re: CuHeBA]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано23.07.01 17:40



absolitno si prava , 4e e hubavo me4tite na 4ovek da sa po-realni , no kakvo da pravim kato ve4e sme tolkova zatynali v tezi me4ti i fantazii , za men te sa edinstveniqt priemliv svqt ... ponqkoga me e strah , 4e to4no tezi me4ti edin den 6te me napravqt ne6tastna i 4e zaradi tqh 6te ostana sama ... no te sa mi kato narkotik i v sledva6tiq moment zapo4va ve4e da ne mi puka za tova ... prosto ne moga bez tqh ... bez nikita seriozno 6te umra ...



Тема Re: TV GIRL, we4e razbrah, no...нови [re: TVGlRL]  
Автор CuHeBa (skydream)
Публикувано23.07.01 20:08



E, predpolagam, 4e e taka.. no ot moe ime ne moga da twyrdq za towa...a za babite...e, ne iskam da obijdam wyzrastnnite hora...no na tqh kakwo im ostawa, oswen da vyzdishat po Michael (ako e taka-az neznam)...a shto se otnasq do mladite hora...te imat mladost... towa e... smqtam se za mlada.. i jivota e pred men i pred was...s cqloto si o4arowanie (e ima i loshi momenti-dosta i to)...taka 4e... sami izbirame kak da go jiveem ...i w koi swqt da jiweem...realniq ili tozi na ne4tite :)

touch the sky with your dreams...
CuHeBa....


Тема TV GIRL...nedei taka :(((нови [re: TVGlRL]  
Автор CuHeBa (skydream)
Публикувано23.07.01 20:19



wij.. edwa li shte priemesh dumite mi... ne obi4am da dawam syweti...a i towa ne e sywet i ne go priemai kato takyw..a prosto kato spodelqne.. predpolagam, 4e sega nqma da razberesh towa koeto iskam da ti kaja....no sled wreme... kogato stanesh na moqite godini.. a te sa nad 20...I az minah po twoq put...i az sym plakala na strahotni pesni...za nedostijimi li4nosti...no sled wreme shte se ogledash okolo sebe si i shte widish 4e jiwota ne e samo me4ti (me4tite w nikakyw slu4ai ne gi izkliu4wam)...a ima tolkowa drugi neshta za koito si zaslijawa da se jiwee... taka 4e...GORE GLAVATA :)))

touch the sky with your dreams...
CuHeBa....


Тема Re: TV GIRL...nedei taka :(((нови [re: CuHeBa]  
Автор Wild Child (Godfather)
Публикувано25.07.01 02:01



Други неща?!Да няма някой нов сериал?!

ШЕГУВАМ СЕ;))

L.O.V.E
All i need is my love machine!


Тема Re: TV GIRL...nedei taka :(((нови [re: Wild Child]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано25.07.01 06:09



spored men vseki ot nas osuznava che v momenta jivee v izmislen sviat no sum sigurna che vseki si znae miarkata i kogato doide vreme da slezem na zemiata shte go napravim zashtoto vse pak nie si imame i drug jivot i drugi priatelii i drugi mechti i otnovo sum sigurna che nikoi ne se e otkazal ot tiah zashto prosto nhe ni ostavite da si se kefim i da mechtaem nie znaem kakvo pravim :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.