Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:23 30.04.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Отвратителен сериал  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано20.07.01 20:16



Това е най-тъпият сериал който могат да покажат по телевизията. Даже "Войната на розите" беше по-смислен от това недоразумение. Направо съм потресен как може да направят толкова безвкусен филм, с толкова бездарни актьори (изключвам Рой Дюпуи, той има малко талант, ама не е достатъчно). Няма да гледам TV повече. Щом пускат такива глупости: без мен !!!

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Отвратителен сериалнови [re: Borg]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано20.07.01 21:55



abe ne gi razbiram takiva kato teb shtom ne ti haresva kroti si y vas is i gledai voinat na rozite napravo se ychudvam che znaesh daje imeti na takuv tip filmi nikoi ama nikoi ne ti e iskal mnenieto za seriala a puk kamoli za aktiorite a tova che niama da gledash TV poveche emi shte mi nakrivish shapkata



Тема Re: Отвратителен сериалнови [re: Borg]  
Автор Wild Child (Murderer)
Публикувано20.07.01 23:07



Ако те докопам нищо повече няма да гледаш....ще ти е трудно без очички!!!

SUCKERRRRRRR!!!!!!!!

L.O.V.E
All i need is my love machine!


Тема Re: Отвратителен сериалнови [re: Borg]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано21.07.01 12:43



ts ts ts ... boje kakvi razbiraniq za "typ serial" . zna4i edin serial e typ kogato :
1.) ima milioni fenove po cql svqt
2.) ima stotici sitove v internet
3.) soundtracka i knigite po temata se kupuvat kato topyl hlqb
4.) 25 du6i v USA si hvurlqt televizorite pri misylta 4e pove4e nqma da gledat liubimiq serial , 300 si izpra6tata slyn4evite o4ila , a USA network sybirat 3000$ ot simvoli4ni "dareniq" po nqkolko $
5.) ima tolkova fenove 4e za 4 meseca da izdeistvat nov sezon a za 6 - epizodite na DVD
6.) aktiorite ima mnogobroini niminacii kato GEMINI ( tova mai be6e kanadskiqt OSKAR ) i sa zavyr6ili prestijno 6koli
7.) ima fenove kato men , za koito NIKITA e VSI4KO NA TOZI SVQT i sa gotovi da umrat za tozi serial

E DAI BOJE DA IMA POVE4E TAKIVA "TYPI" SERIALI !!!



Тема Ami ...нови [re: Wild Child]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано21.07.01 16:03



... iskash li koordinati?

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Abe ...нови [re: TVGlRL]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано21.07.01 16:06



... momicheta, shto mi se hvashtate na provokaciite be? Struva li si da mi otgovarjate tupiat posting?

P. S.
Za vashe svedenie, az si trugnah ot "STREET PARADE" za da gledam Nikitata. Do predi godina si misleh, che nikoj nemoja da me nakara da si trugna predi zarjata, no tazi godina stana, i zatova e vinovna gotinata nikita. Oshte poveche che njamashe i zarja :(((

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Abe ...нови [re: Borg]  
Автор Mlka (jedi-master)
Публикувано21.07.01 17:56



хехехе,гаден номер :))))

аз пък стоях до 9, но още не съм свикнала с тия съботни излъчвания иначе и аз щях да си тръгна:))))))

нема мое нема твое...


Тема Re: Отвратителен сериалнови [re: Borg]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 12:27



a zashto podiavolite (izvinete me za izraza nali ne psuvame tuk)napravi takava provokacia kato tolkova si go harevash toia film



Тема Re: Отвратителен сериалнови [re: nikitaOO7]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 14:42



Zashto, nemoje li ;)))))) Ti ne si li pravila neshta, koito njamat smisleno objasnenie? Prosto ej taka, reshavash i go pravish, bez da mislish. Zaradi samata ideja (kojato tuk na men mi se gubi) :)))))

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Re: Отвратителен сериалнови [re: Borg]  
Автор Pushachat1 (keeper's truth)
Публикувано23.07.01 10:23



Като не ти харсва не го гледай, но не натрапвай мненеието си на другите! Някои пък го харесват!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.