Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:35 24.05.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Sulzichki ?нови  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано07.07.01 00:06



Interesno mi e dali nqkoi ot vas e plakal na nqkoi epizod - bez znachenie posleden za sezona ili po vreme na nego .. prosto na nqkoi tujen ili ne 4ak tolkova moment ... prosto da vi se e nasubralo i nakraq pri purvata tujna nota da revnete , a ? priznaite siiiii i ne se sramuvaite !!!! az 6te se prejalq 1-va - priznavam s ruka na surceto - po4ti na 15 sum , otdavna otminala detskata i nedostignala star4eskata vuzrast , kogato obiknoveno si poplakva6 ; no vupreki tova sum plakala , pla4a i 6te produljavam da pla4a na moq liubim serial NIKITA . interesno mi e 'surevliobcite mi" ( ei ama da ne vzemete da se obidite - tova e gaeleno ima prosto ) - koi epizodi i momenti sa gi raz4uvstvali ? slu4avalo li vi se e da pla4ete ot radost ?



Тема Re: Sulzichki ?нови [re: TVGlRL]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано07.07.01 00:17



На мен много ми беше гадно на края на онзи епизод когато Мади и Опс решиха да разделят Никита от Майкъл, защото пречела на ефективността му, и започнаха да унижават авторитета му по всички възможни начини.
И накрая се принудиха да скъсат. И когато той отиде при ония двамата (ухилени доволно) направо ми се искаше да извади някое оръжие и да ги застреля както му се пише по книгите, ама знаех че няма да го направи...
Въобще... много тъпо ми стана и ако не бях сама сигурно и аз щях да си поплача.




Тема Re: Sulzichki ?нови [re: TVGlRL]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 19:53



oh ako mojeh da opisha kolko mnogo sum plakala i shte placha za radi tozi film ami v interes na istinata v momenta slusham pesnite ot filma i placha mislia si kak nikoga niama da moga da go zurna da go chuia da govori na men da go dokosna i naistina ne izdurjam boli adski me boli no ytre shte sum po dobre za sujalenie do sledvashtia put tova e



Тема Re: Sulzichki ?нови [re: nikitaOO7]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано12.07.01 23:43



Пожелавам ти да го срещнеш!
Никой не знае какво ще му поднесе бъдещото. Може би и на теб ще ти се отдаде такава възможност.



Тема Re: Sulzichki ?нови [re: nikitaOO7]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано13.07.01 00:13



vsi4ko tova mi e do bolka poznato za sujalenie ... ne pitaite kak sum plakala na " beyond the invisible " i " temple " , a su6to i na muzi4kata na Michael i Nikita . tolkova me4ti , tolkova iliuzii ... i v edin moment kakvo - deistvitelnostta me za6levqva edno hubavo , razbiram 4e tova , za koeto si me4taq nikoga nqma da se slu4i (BabyRoyette nai-dobre znae , taka sum i naduvala glavata s moite fantazii za Birkoff cqla zima , to samo zimata da be6e , ama nz ) ... hiper gadno e tova ... iliuziite i daje me4tite sa gadno ne6to ... osobeno kogato prestane6 da jivee6 sobstveniq si jivot i zajivee6 v tehniq ... nikoi ne moje da mi pomogne .. nikoi ... no az 6te izdurja ... dori i samo za da prili4am na Nikita , koqto vupreki vsi4ko e tolkova silna .



Тема Re: Sulzichki ?нови [re: TVGlRL]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 22:12



ne ne i ne az poveche ne izdurjam napravo mi se iska da izchezna da me niama surcheto mi se kusa gospodi tolkova li sum se poburkala kak taka az prosto izcheznah ot realnia sviat i jiveia v oblacite cheta neshto za budeshtite epizodi i prosto ymiram ot bolka ot razocharovanie naistina li niama da moga da jiveia bez tozi film bez roy i peta kakvo shte pravia kto svurshi ne ne nemoje da svurshi i az shte svursha s nego pomognete mi pls no i vie nemojete nikoi nemoje skapani producenti vurnete mi filma mraziavi vurnete go vurnete go molia s nai istinskata i licna chast na surceto i dushata si gospodi vurnete go................................



Тема Re: Sulzichki ?нови [re: nikitaOO7]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано15.07.01 01:03



Е, Никита все някога трябва да свърши...
Пък ако станат 100 сезона вече няма да се сещат какво да измислят... И тогава какво?
Може вече да са се изчерпали.
Недей толкова трагично да го преживяваш, де, Ники...
На всички ще ни бъде кофти когато Никита свърши, ала това не е края на света.

(сигурно членовете на клуба ще ме линчуват за това, но нима сериалът може да е вечен???)



Тема Re: Sulzichki ?нови [re: _Aneta_]  
Авторjosephine (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 03:08



abe sega kato 4eta kakvo ste pisali vsi4ki i si vikam na ukula....LELELELEEE AMA AZ NE SUM EDINSTVENATA LUDA NA TOQ SVQT!!!!!!
da si priznaq ne sum revala na opredelena seriq ama shto sulzi sum izrevala na muzikata ili ve4er v krevata sled poredniq gaden epizod kogato sum si sami4ka i nikoi ne me slusha...ta az si sedq taka v krevata mislq si kolko gi obi4am i kolko blizki si gi 4uvstvam vsi4kite ot NIKITA i si slusham TEMPLE primerno i si reva....AMA PONQKOGA SI SE 4UDQ NAPRAVO AMA ETO SEGA PAK SI REVA...abe tupo ama...
zashto NIKITA ne e kato DURZOST I KRASOTA tada si go gledam zql jivot!!!!!



Тема Re: Sulzichki ?нови [re: josephine]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 18:41



a ot kude nakude dokato sviat svetuva moje da go davat dokato vseta sushtestvuva a nikita nemoje ami az te razbiram za kakvo govorish napravo mi se kusa surceto



Тема Re: Sulzichki ?нови [re: nikitaOO7]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано15.07.01 19:03



и аз не разбирам защо Никита не я дават всеки ден, а тая простотия велика Всички мои внуци - да!!!
С какво тая лигава сапунка превъзхожда Никита!
Ама кво да ги правиш тия от БТВ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.