Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:05 19.05.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема nai romanticnia moment mejdu nikita i michaelнови  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.01 20:58



neka na tazi tema vseki kaje koga se e izkefil nai mnogo na nikita i michael kogato sa bili zaedno i koe po tocno vi e vpechatlilo neka govorim nejno za tiah imache kak ta te sa tolkova sladki zaedno



Тема kakvo 6te kajeteнови [re: nikitaOO7]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано06.07.01 21:21



da obsudim ne6to po-prqsno ? nqkakvi predlojeniq ?



Тема Re: kakvo 6te kajeteнови [re: TVGlRL]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.01 21:35



da obsudim momenta v koito michael kaza na nikita che tova ne e kraiat i te pak shte sa zaedno tova e adski romanticno i nevinno



Тема Re: nai romanticnia moment mejdu nikita i michaelнови [re: nikitaOO7]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано07.07.01 00:07



мен ме изкефи онзи епизод, когато Майкъл си беше загубил паметта. И малко преди тя да го инжектира за да му я върне, той я попита дали някога й е казвал, че я обича.
Тя отговори че не. И тогава й каза: "Обичам те!"
Не знам, но това беше много романтично.



Тема Re: kakvo 6te kajeteнови [re: nikitaOO7]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано07.07.01 00:15



moga da kaja , 4e tazi szena mi e liubima ot romanti4nite ot absoliutno vsi4ki sezoni . nqma prestruvki , ne se okazva , 4e nqkoi e zaduljil michael po nqkakva si pri4ina da go kaje ... vsi4ko e istinkso , realno . tezi tolkova prosti4ki dumi me trognaha mnogo pove4e otkolkoto bi go napravila edna dulga sulzliva re4 . "tova ne e kraqt . otnovo 6te budem zaedno." liubimata mi fraza FOREVER ! obi4am te michael , zaradi tova , koeto kaza na nikita ! obi4am te ! a neinata edva dolovima usmivka be6e strahotna- vidqhte li q kak nqkak si "zasiq" ? ne moga da go opi6a s dumi , no be6e vurhut !



Тема Bukshitaнови [re: nikitaOO7]  
Автор drundrun (горе долу знае)
Публикувано08.07.01 00:39



Abe neznam ..ama znam che se zanimavate s gluposti..::)

Аз казах..ХАУ


Тема Re: nai romanticnia moment mejdu nikita i michaelнови [re: nikitaOO7]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано08.07.01 18:26



shtom mislish taka nikoi ne te kara da vlizash puk kamoli da chetesh i postvash taka che shtom ne ti haresva zapazi mnenieto za sebe si molia



Тема Re: nai romanticnia moment mejdu nikita i michaelнови [re: _Aneta_]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано10.07.01 14:40



naistina go anmiram za adski romanticen samo kolko beshe sladuk vse edno ne beshe toi napravo mi ideshe da gi iziam niakuv se smeeshe i ruseshe niakakvi glupavi vuprosi a na kraia kato i kaza che ia obica mi raztopi surceto eto tova e istinskia Michael a vie kakvo shte kajete za seriata



Тема Re: kakvo 6te kajeteнови [re: nikitaOO7]  
АвторBabyRoyette (Нерегистриран)
Публикувано11.07.01 13:52



Men mnogo me kefi v nachaloto na All Good Things kogato Mikey e v legloto na Nikita i posle toi ia tzeluva po vrata....super e!!!!!

~BabyRoyette~



Тема Re: nai romanticnia moment mejdu nikita i michaelнови [re: nikitaOO7]  
Авторjosephine (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 04:33



spored men nai-gotin v tva otnoshenie beshe purvi epizod ot 2 seson kogato
Miky & Niky spaha za pruv put!!!!!polu4i se mnogo gotino zashtoto te ne se bqha vizdali ot sumati vreme i izvednuz Miky se vqsva pri Niki-to hvashta i zdravo ruzete i q subarq na legloto....osobeno mi haresa momenta kato M kaza na N "misleh 4e sum te izgubil " i tq mu kazva "nikoga ne si me imal i v sushtoto vreme se celuvat....tozi momenbt sum si go prevurtala 100000 puti nai-malko!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.