Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 27.05.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема АНАЛИЗ на днешната срещанови  
Автор Lanfear (...)
Публикувано10.07.01 14:59



има една традиция,след клубна среща да се прави такъв анализ за да разберат другите колко е било готино и да им се прииска да дойдат на следващата :))))))

та значи бяхме hendy_gretel,baby royette , nikita007 и нашата мила мародераторка,която дойде от мноооого далеч за да види своите мародерчета(())

срещата беше в ранни зори((по ваканционния часовник)) и продължи до следобеда,когато трябваше да се разделим.

бяха обсъдени много теми,свързани повече или по-малко с любимия ни сериал,актьорите,героите,фан фикшъна,саундтрака,дори книги по сериала.
освен това разбрахме много пикантни(()) подробности от личния живот на членовете на клуба.

беше изпита доста кола,изнасилени((?!?)) известно количества сламки и чаши за кола,обиколен центъра на софия надлъж и на шир.
накрая с неохота се разделихме, първо с ТVгърл,после и с останалите,с уговорката че ще се видим пак.

ползата от събитието-разбрахме че не сме сами и че има още хора с нашите вкусове и предпочитания.
а това никак не е малко

moonlightshadow


Тема :Pнови [re: Lanfear]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано10.07.01 21:44



Ei tova za iznasilvaneto .. dobre 4e uto4ni , 4e stava duma za slamki i 4a6i , ostanalite da ne si pomislqt ne6to drugo :P !
mdam , doidoh ot dosta dale4e ( uf 4 4asa s gadniq avtobus - i na vsi4koto otgore pusnaha film deto sum go gledala i mqstoto mi be6e nad gumata i qko drusa6e) , no neka ne zabravqme ,4e babyroyette doide ot LA ( e ne specialno za sre6tata , no pak si e dosta dale4ko ) .
anyway , i putqt i vsi4ko si struva6e , za da se zapoznaq s vas , skupi member4eta na kluba ( puk i da si pozupulnq garderoba ) .
nasladihme se na priqtnata atmosfera v ЦУМ , moite o4i , sled kato vidqh "zeni4kite tam" nqma6e da stanat po-izrazitelni i sled kozmeti4na operaciq :P .
hubavo si jiveete vise sofiqnci ... v ponedelnik ve4erta mi ide6e da se rzplara - ne iskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah da si hodq , ama koi me pita - nikoi .
da vi se pohvalq na vsi4ki koito ne bqhte na sre6tata i ne znaete - sdobih se s 1-vata kniga NIKITA i 8 diska s absoliutno vsi4ki pesni ot seriala , blagodarenie na babyroyette . ako bqhte do6li moje6e da se verdite da gi vzemete da si gi prezapi6ete ot neq - e , ni6to - za sledva6tiq put 6te znaete , 4e samo moje da spe4elite ako doidete ...
tolkova za sega ot mene ... otivam da se pliosna v krevata na hladno , za6toto putq s avtobus me ubiva .
maleeeei kak se stersbah - gledam reklama na NIKITA po btv i pomislih , 4e davata seriq :( .



Тема Re: АНАЛИЗ на днешната срещанови [re: Lanfear]  
АвторBabyRoyette (Нерегистриран)
Публикувано11.07.01 14:08



Beshe superska sreshta!!! Jalko che TVGIRL triabvashe da si tragne, no tia znae che niama da i se razmine ako ne se vidim otnovo predi da si zamina. Tova se otnasia i za nikita007 i hendy_gretel. Prosto beshe prekrasno da sreshtna hora na moiata vazrast s koito moga da si govoria za moite interesi i da znam che i te se chuvstvat kato men. Mislia che tova e nachaloto na edno chudestno priatelstvo!

~BabyRoyette~



Тема Re: АНАЛИЗ на днешната срещанови [re: BabyRoyette]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано11.07.01 14:59



BabyRoyette , 4estno ti kazvam , i na men ne mi se iska da mi se razminava .. NE ISKAM ... ako zavise6e ot men vuob6te nqma6e da si trugvam i 6tqh da ti dosajdam i na teb i na nikita007 do kraq na jivota si (tuka malko se izsilih :P) , oba4e ne moje . vsi4ki hubavi ne6ta sa kratki . vse pak se nadqvam za tazi godina da se vidim pone o6te edin put . btw vij si po6tata .



Тема Re: АНАЛИЗ на днешната срещанови [re: TVGlRL]  
АвторNlKlTAOO7 (Нерегистриран)
Публикувано11.07.01 16:11



amo ami i az triabva da kaja niakolko dumi tui kato imah chesta da buda na sreshtata kazvam vi hora tezi koito ne doidoha prosto izpusnaha mnogo ako samo znaete kolko pechena e TV girl i drugite napravo sa sladurani ta i otatuk prekarah si super i naistina niamam turpenie da se sreshtna otnova s tiah i s vas razbirase ei i ako samo se opita niakoi da se zaiajda s TVGIRL shte si ima rabota s drugite tova ne e zaplaha a po skoro molba nito se opitvam da se zaiajdam prosto tia e napravila tolkova mnogo za tozi klub che si niamate i predstava za tova prosto ne go zaslujava nadiavam se che shte se razbirame BLAGODARIA VI NA VSICHKI



Тема Re: АНАЛИЗ на днешната срещанови [re: NlKlTAOO7]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано11.07.01 16:55



stra6na banda se sformirahme :) !!! super ste momi4eta !!!! ne mojete da si predstavite kak se radvam , kato 4e li se e sbudnala moq me4ta - da se suberem nqkolko momi4eta , ludi po NIKITA i da se podkrepqma vzaimno , da si pravim kupona !!!

GREETINGS TO ALL GRAZY FANS !!!



Тема Re: АНАЛИЗ на днешната срещанови [re: TVGlRL]  
Автор Lanfear (...)
Публикувано11.07.01 17:00





moonlightshadow


Тема Re: АНАЛИЗ на днешната среща [re: BabyRoyette]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано12.07.01 00:10



Момичета, кажете кога ще ви бъде следващата среща????
Може би ще успея да придумам мама да ме пусне малко до София, но това е малко вероятно, защото тя се е побръкала от страхове, че някой може да я нападне и т.н., състояние близко до параноята. Но поне да зная в случай че се навие... пък и като се прибави факта че аз съм от най-новите членове...
абе, просто ми кажете кога ще бъде, пък аз ще направя всичко по силите си да убедя майка си (пожелайте ми късмет!)



Тема Re: АНАЛИЗ на днешната срещанови [re: _Aneta_]  
Автор Lanfear (...)
Публикувано12.07.01 14:57



ти откъде си?

moonlightshadow


Тема Re: АНАЛИЗ на днешната срещанови [re: Lanfear]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано12.07.01 18:08



От най-тъпия град - Плевен




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.