Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:02 24.06.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Hairstylesнови  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано06.07.01 19:31



Taka i taka stana duma za pri4eski - daite da obsudim i ostanalite geroi :) ... Tuk nai-mnogo material za obsujdane mai ima kosata na Madelin :P . No i Nikita i Michael , za6to ne i Hillinger , ne sa za prenebregvane ( Ops i Walter gi propuskam , za6toto te sa si ednakvi ot na4aloto , no tova ne pre4i i tqh da izkomentirame de ).



Тема Re: Hairstylesнови [re: TVGlRL]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.01 20:31



ami na nikita vinagi e srahotna napravo vurha madelin ima dosta falove napravo beshe yjasna kato se postriga ops se izrusi moliate ne zabraviai ako si zabeliazala razbirase walter e malko bez kosa gorkia ama e sladur a roy ami toi vinagi e suvasgen za men pone e ima tuk tame gadni momenti no na kude bez tiah



Тема Michael - long or short hair ?нови [re: TVGlRL]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано06.07.01 21:32



Znachi kato bqh sviknala da go vijdam s po-dulga kosa i be6e golqm 6ok kato se postriga - iskah si stariq Michael .. znaete kak e ... no posle osuznah , 4e taka e mnogo po-salduk i izglejda po-dobre , po-mujestven ... ta sega 4ak ne mi se iska da se poqvqva pak s dulga kosa .



Тема Мади преди изглеждаше по-добренови [re: TVGlRL]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано07.07.01 01:23



сега с тая къса коса... ужас



Тема Re: Мади преди изглеждаше по-добренови [re: _Aneta_]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано07.07.01 09:43



na men dulgata i kosa mi prili4a6e na peruka - ne be6e mnogo hubava . sega e po-dobre , no na szenata . kogato v na4aloto i davat imeto - KO6MAR ! napravo da q gulta6 protiv strah :P !!



Тема Re: Мади преди изглеждаше по-добре [re: TVGlRL]  
Автор Lanfear (forza)
Публикувано07.07.01 13:14



и на мен не ми хареса като се пострига,но сега е пораснала малко и изглежда добре.
въобще маделин е много красива

red


Тема NIKITA - sus ili bez briton ?нови [re: TVGlRL]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано07.07.01 17:52



kato gledah "hard landing" ( 1-viqt epizod ot S2 ) se 4udeh za6to NIKITA mi izglejda stranna , nqkak po-razli4na - dokato zagreq 4e i go nqma kusi4kiq briton ... no taka bez nego mi haresva dosta pove4e . mnogo e qka pri4eskata i ot S4 , koito zapo4va sled 2 epizoda (bez dnes) .




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.