Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 27.05.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Тема Dobroto staro vremeнови  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано07.07.01 00:30



Iskate li da se vurnem nazad vuv vremeto ... 4ak do izlu4vaneto na S1 . pove4eto sigurno ste gledali za purvi put NIKITA po nova televiziq , az kakto vinagi s zepq ot kolektiva , no kakvo da se pravi kato ne sum ot stolitsata , anyway ... da si spomnim "kak sme gledali" NIKITA i vuob6te vsi4ko radostno i tujno , sme6no ... az naprimer si spomnqm 4e pada6e golqamo 6etane . vru6tah se ot u4ili6te i po4vah da podrejdam i 4istq za da mi e kef dokato si gledam seriala i roditelite iskaha vseki den da ima NIKITA za da im 6etam :) . kak samo sum proklinala onzi grey ot sezon 1 ... golqm smqh pada6e . maika mi minava pokrai statqta mi i ot vutre se 4uva " ne6tastnik s ne6tastnik , za kakuv se misli6 be negodnik ?? toi (michael) da ne si misli6 4e 6te ti se dade , be ? " i gorkata jena koi znae kakvo si misli :P . veselo si be6e . ili puk ostavat nqkolko minuti dokato zapochne serialut i nqkoi zvuni po tel-a i se okazva 4e e za men i az zapo4vam da pravq edni grimasi i jestove na maika mi da izluje ne6to - napravo na kloun prili4ah :) . eh , dobrite stari vremena ...



Тема Re: Dobroto staro vreme [re: TVGlRL]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано07.07.01 00:42



а по тоя повод за телефона.
Веднъж тъкмо се бях настроила весело, че ще гледам Никита, и изведнъж... телефонът звъни... някаква приятелка от училище. и като се разбъбри... ау!!! няма спиране! направо, викам си "Ох, няма ли да затваря!" Като почна да ме разпитва и пита, а аз само гледам часовника и ми иде да й изкрещя да млъква или да тресна слушалката.
Десет минути от филма ми загуби!
Много мразя като стане така!



Тема Re: Dobroto staro vremeнови [re: TVGlRL]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано20.07.01 22:18



vrushtaiki se tolkova nazad se seshtam che za purvi put gledh seriala po nova i v edna priatelka i neshto stana v korema mi oshte ot purvia epizod siaksh neshto me omagiosa i do dnes oshte me durji sus sushtata sila kakto i togava dokato gledam seriala tova za men e ritual i nikoi niama pravo da me prekusva ili govori i nego pravi zashtoto razbira kakvo znachi nikita za men-Vsichko



Тема Re: Dobroto staro vremeнови [re: nikitaOO7]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано22.07.01 00:19



Та аз за първи път го гледах по България Кабел ТВ! Вярно че се виждаше много лошо, ама ми беше инетресно, и продължавах. Беше онази серия в която Никита трябваше да следи един, влюби се в него, пък той се оказа търговец на роби. Оттогава му следях всяка серия, която беше възможно да се гледа (много беше лош сигналът).
А като го почнаха по БТВ, си мислех че е повторение, но беше продължение. Е, това нямаше значение, продължих да го гледам и до ден днешен ми е най-любимия сериал.



Тема Re: Dobroto staro vremeнови [re: TVGlRL]  
Автор NlKlTA (silent lamb)
Публикувано22.07.01 11:31



Az pyki ne gledah naj-pyrwata seria. Spomniam si che sys sestra mi biahme gledali reklamite i iskahme da go gledame (po NTV) i na pyrwata seria tia me izwika, obache az imah rabota i ne go gledah. Sled towa mi zarazprawia koklo bil hubaw i ot wtorata seria natayk.... Stanh po-goliam fenka ot neia :)

N.



Тема Re: Dobroto staro vremeнови [re: NlKlTA]  
Автор Mlka (jedi-master)
Публикувано22.07.01 16:53



и аз така :))))

никога не успях да гледам първата серия.
веднъж засякох края й по една кабелна ТV,само това как никита гори нещо на някъкъв огън и това е всичко което съм гледала от този епизод :))))))

нема мое нема твое...


Тема Re: Dobroto staro vremeнови [re: Mlka]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано23.07.01 17:29



i az nqmah kysmet s 1-vata seriq , za6toto q hvanah kym sredata , kogato michael zavede nikita na ve4erq i podarakyt mu be6e pistolet i tq trqbva6e da izleze prex edin prozorec , a toi be6 zazidan ... oba4e mi be6e super ineteresno :) !!!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.