Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:56 22.06.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Sulzichki ?нови [re: _Aneta_]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано16.07.01 14:20



NAI - SETNE DA RAZBERA 4E NE SYM NAI-STRANNOTO SY6TESTVO NA TOZI SVQT !!!
sega nali znaete sym na gosti na baba i dqdo i uj dale4e ot interneta , dale4e ot Nikit - misleh , 4e 6te se "vyzstanovq" pone malko ... no stana to4no obratnoto . pristignah i kakvo ... izlegnah s v staqta , pusnah si "do whato you have to do" ot epizoda "new regime" i poznaite -rev do dupka . mislq si kak sym sama na tzoi gaden svqt , kak na nikogo nqma da mu lipsvam , nito v grada , nito v kluba , nito nikyde na tozi svqt ... i si mislq , 4e edinstvenoto ne6to na tozi svqt , koeto me vylnuva e NIKITA ... mislq si za me4tite si , za tova 4e Nikita me kara da se 4usvtvam u doma si , da se 4uvstvam hubavo ... i posle vednaga mi doide na akyla 4e tezi me4ti nqma da se sbydnat , nikoga nqma da se sbydnat , 4e 6te doide den , kogato nqma da ima NIKITA , 4e osven vsi4ko drugo az ne sym edinstvenata , a edna ot mnogoto fenki , 4e nikoi si nqma predstava dori za moeto sy6testvuvane ... rev do dupkaaaaa .... lyja maja pred baba mi 4e mi sylzqt o4ite zaradi PC-to i t.n. i tq si trygna i az pak - reeeeeeev ... boje , 6te ima li krai nqkoi den ... no za6to li pitam kato znam 4e nqma da ima . za6to gospod taka me nakazva - s jivot , koito ne e jivto , koito e edna iliuziq , edna me4ta . nikoga otnovo nqma da moga da izpitam 4uvstvo , porodeno ot ne6to razli4no t Nikita , za6toto tq e moq jivot . Imam 4uvstvoto 4e nikoga ve4e nqma da moga da se vyrna v realnostta , a i sqka6 ne iskam .



Тема Re: Sulzichki ?нови [re: TVGlRL]  
АвторBabyRoyette (Нерегистриран)
Публикувано17.07.01 12:54



Sega slusham na Coldplay pesenta Spies i samo kato se setia che togava ubivat....e, niama da kaja de zashtoto ne sam slojila SPOILER-a no taka ili inache az mnogo sam plakala za NIKITA. Dori kogato za parvi pat svarshi episoda Mercy...posle mai beshe na Abort, Fail, Retry, Termanate( mnogo ot vas znaiat zashto) posle na Let No Man Put Asunder(oshte edin umrial tuk), na A Girl Who Wasn't There( pak martvetz) i estestvenno na poslednia episod A Time For Every Purpose. Sega samo za tova se seshtam no sam plakala i zashtoto vseki den predi poslednia episod se sblaskvah s misalta che nikoga poveche niama da vidia tezi geroi i tezi aktiori na edno miasto kakto sega ili pak shte chuia Michael da kazva Nikita. Tezi drebni neshta me razkasvaha ot vatre....i oshte si e taka. Ne znam, no mislia che vinagi shte si jiveia s tazi maka, nezavisimo dali shte bade ogromna ili mikrosnopichna. Vinagi shte ia ima.

~BabyRoyette~



Тема Re: Sulzichki ?нови [re: BabyRoyette]  
АвторTVGlRL (Нерегистриран)
Публикувано17.07.01 13:02



i pri men e taka . no az ne pla4a samo na epizodi , az si pla4a deno6tno , a ne pla4a li - mi stava o6te po-gadno , razkusvam se otvytre iskam da izleq mykata si , a ne moga ... tolkova sym plakala , 4e kato 4e li sylzi ne sa mi ostanali ve4e . a iskam da pla4a - iskam , a ponqkoga ne moga . spomnqm si kato si valih klip s " abor fail retry terminate - skysah se ot plakane , kolkot pove4e go prevyrtah , tolkova pove4e pla4eh , i tos glas . bqh si usilila tears in heaven na eric clapton ( tq vyrve6e zaednos klipa ) , cqpata bqh po4ervenqla ... ujas be6e ... i tova nikoga nqma a spre za sujalenie .. nikoga ... za6toto ne6tata nqma da se promqnt nikoga - nikita 6te si otsane edinstveniq mi svqt , za6toto na nikogo ne mu puka istinski za men , zatova tyrsq podkrepa i liubov v nikita . zvu4istranno , no sqka6 ot neq q polu4avam .



Тема Re: Sulzichki ?нови [re: TVGlRL]  
АвторBabyRoyette (Нерегистриран)
Публикувано17.07.01 13:14



TVGIRL, ti v Sofia li si sega?

~BabyRoyette~



Тема Re: Sulzichki ?нови [re: BabyRoyette]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано19.07.01 14:33



neeeee . ako bqh v sofiq 6tqh da ti se obadq vse pak :) . v kiustendil sum na gosti na baba i dqdo .



Тема Ne mislite li 4e...нови [re: josephine]  
АвторCuHeBa (Нерегистриран)
Публикувано23.07.01 11:43



Ne mislite li, 4e seriala "Nikita" bi zagubil o4arowanieto si ako beshe kato "Durzost i krasota" i drugite podobni... az naprimer ne bih iskala... Verno 4e shte mi e adski ama adski gadno kogato swyr6i seriala, ama taka pone nqma da byda oteg4ena ot nego i da se qdoswam na glupawite izmishlotini na scenaristite, za da go poddyrjat w prodyljenie na 3000 serii primerno... A i seriala e po-specifi4en kato vanr i izpylneniq za da moje da se izmislqt prekaleno mnogo serii...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.