Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:15 23.06.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: vashata licna istoria ako biahte agent v Section 1нови [re: _Aneta_]  
АвторBabyRoyette (Нерегистриран)
Публикувано11.07.01 13:47



Ami moiato istoria niama da e osobenno interestna, ama aide....kazvam se Michelle(ne, ne sestrata na Nikita) i sam rodena v Lyon, na 17 godini sam prieta v Otdela zashtoto sam obvinena v ubistvoto na vtoria mi bashta. Rabotata mi shte bade kato na Nikita ili kakto neianata dlajnosht se kazva az sam Field Operative. Ne e osobenno originalno ama sega tova mi doide na uma.

~BabyRoyette~



Тема part 2нови [re: nikitaOO7]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано11.07.01 17:13



ta tozi stranen den i dvete sme izprateni na super vajni misii koito sa dosta vajni no neshto izvednuj se oburkva i pri dvete i izhod pocti niama vuzmojnosta da se ochelee sled tazi misia e 1 % no niakak si i dvete se spraviame blestiashto i se izmukvame bez draskotina sled misiata ni pitat kak sme yspeli i dvete kazvame che neznaem che vse edno ne sme bili nie neshto prosto ni e kazalo na kude da vurvim i kakvo da pravim.vsushnost istoriata e che nali nie pritejavame neshto po specialno i v kriticnia moment neshto ni e svurzalo i nie sme si pomoganli edna na druga prosto telepatia.vsicki sa mnogo uchydeni zashtoto ne znaiat nishto samo mady i ops se dodeshtat i ot starh da ne si spomnim neshto ni prashtat na izsledvania samo che togava Monik (az) razbira che e vlubena v michael a toi ne i obrushta vnimanie i tia e tolkova susipana che rashava da se samoobie i se injektira s neshto smurtonosno koeto ne deistva osobeno burjo no vmesto samo tia da e v agonia i drugata bliznachka sushto izpada v sushtoto sustoianie i ........

Редактирано от TVGlRL на 11.07.01 17:21.



Тема Re: vashata licna istoria ako biahte agent v Section 1нови [re: nikitaOO7]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано11.07.01 17:49



Скъпи дами,
аз не съм си мечтал никога да бъда в отдела. Мразя военните организации (сетете се сами защо). Смао не ми трий постинга, TVGIRL . Единственото място, което горе долу ми допада е това на Бъркоф, но и той не е за завиждане (ако се съди по последните дадени епизоди по BTV). Така че, според мен отделът е едно гадно място, дори и на Директора не му харесва. То си му личи (просто вече до такава степен е свикнал, че не му прави вече никакво впечатление).

Поискай си, за да ти бъде дадено !!!


Тема Ще опитам да продължа....нови [re: nikitaOO7]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано11.07.01 23:49



Вие ме вдъхновихте да се пробвам да съчния продължение на историята си в Отдела.
И така, аз съм Кери, специалист по PC-тата, която е била вербувана от Отдела, малко преди да бъде съдена за проникване в правителствени файлове. Работата там ми допада, макар че съм непокорна и нервирам Опс с несъгласието си по дадени въпроси.
И всичко върви така до деня в който към моя екип се присъединява моя учител. Аз разговарям с него и той ме моли да му помогна да осъществи плановете си. Той е внедрен като шпионин от терористична организация. В началото отказвам, но после ме заплашва, че ще направи всичко да изглежда така, сякаш съм го извършила аз и ме принуждава да се включа.
Ние организираме капан на екипа, който ще залови лидера на въпросната организация по данни на моя учител.
Но броени часове преди мисията, не издържам и разказвам историята на Никита.
Ние нареждаме нещата така, че учителят ми да бъде заловен на местопрестъплението по време на мисията.
И накрая се оказва, че цялата работа е била план на Опс и Мади за да ме изпитат.

(това е всичко, което успях да измисля. Никак не е оригинално, като това на ТVgirl и nikita007, но...)



Тема Re: vashata licna istoria ako biahte agent v Section 1нови [re: Borg]  
АвторJOSEPHlNE (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 04:15



mmmmm abe znaete li kakvo si mislq...trqbva da si egati i sudista 4e da iskash da jiveesh po takuv na4in...koi normalen 4ovek SAM shte se podloji na tva mu4enie????!!!!????trqbva da si susu super izkrivena psihika 4e dori da si pomislish za tova...az li4no ne bih ponesla nqkoi da mi kazva kakvo da pravq....a i kakvato sum si nepokorna predstavqm si kak shte reaqgiram burno ako nqkoi posmee da me zaplashva ili neshto ot sorta....i naistina poglednato ot tazi gledna to4ka e dosta stranno 4e obshto vzeto vsi4ki fenove na NIKITA sime4taem to4no za tova....edin vid "jivot bez pravo na jivot'....
az sebe si se razbiram kato non stop si mislq kak iskam da sum agent v otdela shtoto si se znam kolko sum otka4ena i kolko mnoogo si padam po riska no kato se zamislq...4ESTNO KAZANO NE SUM SIGURNA DALI DOBROVOLNO BIH SE PODLOJILA NA TOVA....



Тема Re: vashata licna istoria ako biahte agent v Section 1нови [re: JOSEPHlNE]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано16.07.01 13:58



abe az sym tolkova 4alnata , 4e prosto ne se u4udvaite za kvi raboti si me4taq :P ... pyk i kakvato sym boina natura 6te mi e super kef da im "kysam zadnicite na lo6ite" :P ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.