Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 02.06.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kraqt - takuv kakuvto si go predstavqme (fan fic )  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано06.07.01 13:40



Nikoi ne iska "Nikita" da ima krai . Vseki si mechtae da stane chudo i edin den da pro4ete 4e 6te ima sezon 6 i 7 , i 8 i t.n. , 4e tseliqt aktioski sustav se e suglasil da snima otnovo . Eh me4ti , me4ti ... No da gi ostavim nastrana . Neka pomislim vurhu ne6to po-realno. Da priemem 4e "Nikita" vse pak trqbva da svur6i , no kakuv krai bihte jelali da vidite za vseki edin ot geroite ? Opi6ete idealniq krai pod formata na "nahvurleni belejki" , razkaz , ili puk rejisura na epizod s vsi4ki podrobnosti kato broi szeni , prqka re4 ili puk kakto vuob6te vi haresva ... Neka vsi4ki tvortsi se izqvat . O4akvaite moqta "tvorba" drugata subota :) !



Тема Re: Kraqt - takuv kakuvto si go predstavqme (fan fic )нови [re: TVGlRL]  
Автор She_Wolf (безнадеждна)
Публикувано06.07.01 17:42



така така !предизвикваш ме на двубой значи?
ами хубаво...

като привърженик на по-сълзливите истории:да речем че по някаква случайност съвсем случайно убият Никита/Майкъл/

като привърженик на хепиенда:двамата(пардом тримата)се измъкват от отдела и заживяват щастливо до дълбоки старини



Тема eeeeнови [re: She_Wolf]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано06.07.01 19:34



molq ti se ... ostavi mi gi pone jivi4ki de :P !!!! a da znaete samo kakuv krai vi podgotvqqqm :) - za 4udo i prikaza :) !!



Тема Re: Kraqt - takuv kakuvto si go predstavqme (fan fic )нови [re: TVGlRL]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано07.07.01 18:11



az licnosi predstaviam dosta happy end no taka triabva.Nikita e osvobodena ot bashta si tui kato toi reshava che triabva da napravi neshto dobro za dushteria si prez celia si jivot tia priema i si trugva .Stava ycitelka po boini izkustva za deca i edin den v kluba se poiaviava Adam deteto na Michael i tia go razpoznava i moli Adam da izvika bashta si za sreshta kogato toi ia vijda ia pregrushta i dvamata se razplakvat ot radost toi i kazva haide da si vurvim v kushti i tia my otgovaria tam kudeto nishto nemoje da ni popreci da se obichame i da sme zaedno i taka trimata zaminavat v Parij.Mejduvremenoo Madi e izcenirala smurtta si i se krie v bolnica kato med.sestra i edin den popada na pacient koito se okazva ops i dvamata reshavat da izbiagat i da postaviat nacaloto na nov otdel no tozi put kato muj i jena.Brata na Burkof razbira za Walter i go tursi namira go na edin ostriv v kompaniata na mnogo dami stava mnogo dobyr priatel s nego i dvamata otkrivat magazin za orujia na ostrova dokato se naslajdavat na slunce jeni i tekila.THE END e moje i da dobavia neshto po natatuk no zasega tolkova



Тема Re: Kraqt - takuv kakuvto si go predstavqme (fan fic )нови [re: nikitaOO7]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано07.07.01 18:18



ei super e



Тема Re: Kraqt - takuv kakuvto si go predstavqme (fan fic )нови [re: nikitaOO7]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано07.07.01 18:57



е, какъв кеф щеше да е да свърши така...



Тема Re: Kraqt - takuv kakuvto si go predstavqme (fan fic )нови [re: _Aneta_]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано07.07.01 19:04



az oba4e imam malka zabelejka - i az ostavam s birkoff na tozi ostrov :P !!!



Тема o4akvaiteнови [re: _Aneta_]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано07.07.01 19:07



"moq krai" vuv srqda ili 4etvurtuk :)



Тема Re: Kraqt - takuv kakuvto si go predstavqme (fan fic )нови [re: nikitaOO7]  
Автор _Aneta_ (Черната роза)
Публикувано07.07.01 23:29



обаче изобщо не мога да си представя как Майкъл или Никита плачат... много странно



Тема Re: Kraqt - takuv kakuvto si go predstavqme (fan fic )нови [re: nikitaOO7]  
Автор She_Wolf (безнадеждна)
Публикувано12.07.01 17:52



единствена и неповторима!

едно голямо БРАВО! от мен

като нов член на клуба-абе бивате бе човек!





Тема nai-setne i moqt variqnt za idealen krai na NIKITAнови [re: TVGlRL]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано12.07.01 23:59



Taka . Da vidim az kakvo 6te "sytvorq" . Iskam da napravq samo edna malka korekciq otnosno siujeta . V moqta "versiq" , ako moga taka da se izrazq , Birkoff ne e myrtav , a bliznakyt mu si raboti v nqkoi drug Section i jivotyt mu ne se prosledqva . Ops sy6to taka ne sa go ubili, no ve4e ne rukovodi klon na Section 1 da kajem , naprimer nqkyde v Evropa . I taka ... ( Malko dylgi4ko stana . Dano ne vi myrzi prekaleno da go pro4etete ... Ako vse pak e taka , kajete i 6te go napi6a po-nakratko )

Izminali sa 3 godini otkakto Michael zamina sus sina si.Prez cqloto vreme Nikita e rykovodila Section 1 otli4no,imalo e trudni momenti,kogato se e pitala dali moje da produlji napred,no te sa neizmenna 4ast ot jivota na vseki edin agent bez zna4enie koe nivo e i otkoga e v Section-a .
Okazva se 4e Madelin ne e murtva.Tova e bilo inszenirovka na Nadzornata komisiq,za da "proverqt" edin vid dali Ops moje da se spravi bez neq,dali naistina ne izpitva ni6to kum neq sled vsi4kite tezi godini na prestruvki.Nqkakvo 4uvstvo , koeto moje da mu popre4i da vyr6i rabotata si sus sy6tata efektivnost 6tom neq ve4e q nqma.Sled tezi dulgi i mu4itelni 3 godini toi dokazva 4e se spravq i Madelin e vyrnata v Section-a na starata si rabota na glaven strateg (mejduvremenno tq e bila v po4ivka a sled tova na specialni "kursove" , na koito da nau4ava poslednite novosti , za da moje kogato se vurne edin den da e " v 4as" s ne6tata) .
Birkoff se e "razvil" dosta za tozi dylyg za Section 1 period ot vreme.Toi prodyljava da se dokazva kato mnogo cenen kadyr,spe4elil si e preminavane na po-visoko nivo , kakto i blagovolenieto na dosta visokpostaveni li4nosti (ne bez podkrepata na Nikita razbira se). Birkoff ve4e ne e su6toto sramejlivo mom4e , koeto pomnim . E , ne e stanal otvorko kato brat si , no e dosta po-razli4en : po-zrql i taka natatyk .

Last episode " Changes "

***** Scene 1 ("terasata") ****
Nikita gleda kym kontrolnata zala.Provejdat se misii,subira se informatsiq,bezkraino sumatoha .
"Dokoga 6te prodyljava taka?Dokoga 6te izdurja?A trqbva,trqbva za6toto vsi4ko e v imeto na nevinnite, v imeto na nevinnite...No vse pak dokoga ?" si misli tq . Vkliu4va kompiutara si.Poqvqva se stranno poslanie - ot ba6ta i e - video zapis.Nikita gleda u4udeno.
" Zdravei,Nikita.Ne si o4akvala da me vidi6 sled 3 godini nali?6tom polu4ava6 tozi file,zna4i o6te rukovodi6 Section-a ,ubeden sum 4e se spravq6 otli4no. " Nikita (govoreiki po-skoro na sebe si) : Za kakvo e vsi4ko tova ?Zapisut produljava . " Ti izpulni donqkude obe6tanieto si.Vreme e da ti se otplatq za vsi4kite tezi godini.Sled 5 mesetsa e rojdeniq ti den. Svobodna si.6te byde6 zali4ena ot osnovnata baza danni - sqka6 nikoga predi ne si su6testvuvala.Pogrijil sum se da nqma6 problemi.Moje6 da dade6 poslednite si zapovedi i razporedbi do 3 sedmitsi (pauza) mejdu drugoto , Nikita , tova e podaryk za rojdeniq ti den ."

***** Scene 2 ( zalata za instruktaj ) ****
Ops , Maddy , Birkoff , Walter i vsi4ki agenti 4-to nivo i nagore sa v zalata .
Nikita : Sybrah vi za da vi suob6tq za nqkoi byde6ti promeni . 1-vo az pove4e nqma da rukovoq Section-a , za6toto ... poemam drug post.Za svoi naslednik ostavqm ... Birkoff . Pyrvite 3 godini 6te byde pod nadzora na Operations i Madelin.Sled kato te smetnat , 4e si gotov sam da se spravi6 6te se zameta postovete si v Nadzornata komisiq.Walter s teb 6te pogovorq na same.Vuprosite si moje da mi zadadete v kabineta mi.Tova e vsi4ko.

***** Scene 3 ( kybineta na Nikita )
Birkoff : Nikita , ne razbiram.
Nikita ( s prisu6tata i topla usmivka ) : Kakvo ne razbira6 Birkoff ?
Birkoff : Za6to az ? Az nikoga ne sym ima ambicii da oglavqvam Section-a.Tova ne e za men.
Nikita : Ubedena sym 4e 6te se spravi6.
Birkoff : No...
Nikita : Nqma "no" ... 6EFE ( usmivka )!!!
Birkoff si trugva , ve4e e na vratata , kogato se spira obru6a se i kazva : Nikita ?
Nikita : Da ?
Birkoff : Blagodarq ti ... za vsi4ko prez tezi godini.

****** Scene 4 ( otnovo kybineta na Nikita ) ****
Nikita : O6te posetiteli ? Dnes sym mnogo tyrsena .
Ops : Ne razbiram igrata ti.
Nikita : Nqma nikakva igra .
Ops : Stiga molq te . Sega sme sami , nqma smisul ot prestruvki .
Nikita : Ne razbiram za kakvo govori6 .
Madelin : Ti nikoga ne si odobrqvala metodite ni , smqta6 ni za jestoki i vlastoliubivi . Togava za6to otnovo ni poverqva6 Sectio-na .
Ops : Da ne govorim za Nadzornata komisiq .
Nikita : Za tezi 3 godini razbrah , 4e ne moga da promenq Otdela totalno . Tova koeto pravehte mi se struva6e ujasno , no posle osyznah , 4e e bilo edinstveniq vyzmojen na4in . Ne otri4am , 4e ponqkoga bqhte prekaleno jestoki . 6te obu4ite Birkoff , toi 6te rykovodi otli4no ubedena sum , makar vinagi da ste go podcenqvali . a za nadzornata komisiq - ot tam nqma da mojete da se zanimavate s obiknovenite agenti , koito prosto se obi4at ili ima ideali .
Ops : Qsno . (usmivka ot onezi koito moje samo toi da napravi :P )

***** Scene 5 ( za poreden put kabinetyt na Nikita ) ****
Nikita : Vlizai Walter , samo ti o6te ne si mi do6yl na pose6tenie prez poslednite 5 minuti i polovina .
Walter : E , kaji sega zahar4e , kakvo si podgotvila za svoq star obojatel .
Nikita : Walter , Walter . Iskam da ti podarq ne6to , koeto zaslujava6 .
Walter : Ve4erq s teb na sve6ti ?
Nikita : Heh , ne . Ne6to drugo - svoboda . Oficialnata versiq 6te e 4e si murtuv . A ti 6te se pripi4a6 na nqkoi slun4ev plaj .
Walter : Ne znam kakvo da kaja .
Nikita : Togava ne kazvai ni6to . Prosti izjivei ostatuka ot jivota si pulnocenno . Ti go zaslujava6 .
Walter : Samo 4e ...
Nikita : Uspokoi se . moje6 da kaje6 na Birkoff 4e si jiv i zdrav .
Walter : Ti si vyrhyt , zahar4e .

***** Scene 6 ( Otdel-yt ) ****
muzika , zabaveni kadri
Nikita gleda ot teraskata , sliza po stulbite , gleda zaburzaniet hora okolo sebe si . " Sbogom . Trugvam si , trugvam si , i tozi put ne se kriq ot nikogo . o4akva me svobodata . 6te buda svobodna i ... sama ... sbogom " misli si tq .

***** Scene 7 ( domyt na Nikita ) ****
Ky6ta na 2 etaja , razpolojena na samoten plaj v Evropa , zalezut e prekrasen . Nikita e oble4ena v leka lqtna roklq , legnala e na pqsyka , do neq ima 4a6a s bqlo vino i panel .
Nikita : Da vidim .
Na panelut se poqvqva pyrvo kadyr ot komandniq centyr na Otdela . Birkoff "razdava zapovedi" . Maddy i Ops go gledat otstrani - ziglejdat dovolni , ot vreme na vreme mu davat syveti i nastavleniq , a ponqkoga dori mu vdyhvat kuraj - dori te sa se promenili malko ili mnogo .
Sledva kartina no6ten klub , uveli4enie , povqvae se edna ot zalite v tropi4eski stil ; Walter ( oble4en v sme6na 6arena riza i s venec ot cvetq tipi4en za havaicite , zaobikolen ot mladi momi4eta , se kefi na 4a6a kokteil s mnogo 4adyr4eta .
Nikita se zasmiva glasno : Walter , Walter , nikoga nqma da se promeni6 .
Tq pone4va da natisne kop4eto za da se poqvi na monitora Michael , no se otkazva . Ot 6 mesetsa ne go e zyrvala . "Taka e po-dobre" si kazva vseki put kogato i se priiska da go vidi . "Toi e uredil jivota si s Adam" . Nikita dopiva 4a6ata vino i zatvarq o4i . Minavat sekundi , minuti , 4asove . Hubavo i e , 4uvstva se istinski svobodna - gospodar na sydbata si . 4uva stypki zad sebe si , posqga za pistoleta si ( starite navici trudno se zabravqt ), no ne go e vzela . stava rqzko i vijda ... Michael !!!
Michael : Zdravei .
Nikita ( dosta oburkana ) : Zdravei ( pauza ) kak me otkri ?
Michael ( usmivkata mu sqka6 kaza - podzenqva6 me ) : Ne be6e trudno . Ako mojeha birkoff i walter 6tqha nasila da me izpratqt tuk .
Nikita : Zna4i ne idva6 po sobstveno jelanie .
Michael : Ne izvurtai ne6tata .
Nikita : Kak e adam ?
Michael : V 4astno u4ili6te e . 4aka me da se vyrna .
Nikita : Ami ne go razo4arovai .
Michael : 4aka me da se vurna s teb .
Nikita ( vyzdi6ka ): Za6to si tuk ?
Michael : Zaradi teb ( pauza ) . Nikita , ne moga da jiveq bez teb . Opitah i ne moga . ( zapo4va tihi4ko pesenta na Leann Rimes " I need you " , samo 4e malko po-burz remix , koito oba4e postepenno zabavq rituma i stiga do originala )
Michael e pogalva po buzata , posle nejno q celuva .
Nikita : Zaedno .
Michael : Zavinagi


***** Scene 8 ****
Zapo4vat da se naslagvat kadri ( kakto ot dne6nata seriq ) ot komandniq centur s birkoff , maddy i ops , ot no6tniq klub i walter i ot plaja sus zalqzva6toto slynce , kydeto nikita i michael se razhojdat bosi po mekiq pqsyk , pregyrnati .

KRAI

Редактирано от TVGlRL на 13.07.01 14:14.



Тема Re: nai-setne i moqt variqnt za idealen krai na NIKITAнови [re: TVGlRL]  
АвторJOSEPHlNE (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 03:42



MMMMM MI NE ME MURZI DA GO 4ETA AMA NALI RAZBIRASH 3:40 SUTRINTA E I NA MENE MI SE SPI TA 2 NE VIJDAM NO SHTE GO PRO4ETA PRI PURVA VUZMOJNOST!!!!
E AZ NE SUM TOLKOVA PO HAPPY END-a I SI PADAM MALKO PO MAZUHISTI4NO NO V ZQLATA RABOTA IMA I KAPKA ROMANTIKA.
AMA SHTE GO NAPISHA MOQ KRAQ SUTRINTA....TOEST V KUSNATA SUTRIN 4E SEGA S TAQ TIHA MUZIKA TUKA DO MENE SHTE VZEMA DAZASPQ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.