Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 10.06.24 
Филмови
   >> Никита
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Sre6ta na fenovete na NIKITA?нови  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано01.07.01 15:32



Znachi az ot nedelq do vtornik vkliu4itelno nai-veroqtno 6te buda v Sofiq . Ako iskate mojem da se sre6ten nqkude , nie koito si padame po Nikita ( ne iskam da si zapisvam zaslugite po predlojenieto - to be6e na nikita007 , az vuob6to ne se bqh setila i nqmah takiva namereniq ). Kajete koi den jelaete , koga i kude - za6toto az si nqmam i ponqtie . Bila sum v Sofiq mnogo malko i ne znam nikakvi zavedeniq , zatova vie sofiqntsi se razberet po tozi vupros :) , vseki e dobre do6ul , dori samo da e 4el i da ne e postval , elate , 6te se zapoznaem , nie ne hapem (moje bi :P) !!!



Тема Re: Sre6ta na fenovete na NIKITA?нови [re: TVGlRL]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 17:34



super che nai nakraia si v sofia i ti blagodaria za kazanoto az lichno predlagam da se vidim v ponedelnik toest 2 07 2001 v 6 00 h pred NDK i ot tam da se pomotame i da sednem da si pogovorim ili v kafe ili v bar ili v pizaria ako ste suglasni prosto elate a ako ima drugi predlojenia da gi chuem predi vtornik ok



Тема Re: Sre6ta na fenovete na NIKITA?нови [re: TVGlRL]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 17:43



ako sluchaino vidish tova dnes(nedelia)pratila sum ti telefona si na e maila ti i shte te chakam da mi se obadish v 10:00 za da se razberem neshto za sreshtata



Тема Re: Sre6ta na fenovete na NIKITA?нови [re: TVGlRL]  
Автор JoRo_ (DeeLAN)
Публикувано02.07.01 03:00



Ами хубава идея. Аз във вторник ще се срещам с фенове на "Колелото на времето " в 12 пред НДК. И ще съм зает до към 5 сигурно .Иначе през другото време съм свободен. Ако се разберете нещо пратете маил.



Тема Re: Sre6ta na fenovete na NIKITA?нови [re: nikitaOO7]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 08:22



ok znachi ako TVGIRL niama nishto protiv i tui kato niama mnogo novi mnenia to sreshtata ostava za dnes ot 6 chasa pred biletnia centur na NDK shte buda tam TVGIRL ako yspeesh obadi se imash mi telefona v poshtata si ako ima promeni pishi gi tuk az shte sum v internet ot 3 do 4



Тема neeeeeнови [re: nikitaOO7]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано02.07.01 08:34



stava6e duma za drugata nedelqqqq (8-mi) !!!
ne uto4nih datata , za6toto si misleh , 4e se podrazbira - vse pak pi6a mnenieto v nedelq , predpolaga se , 4e sum si u nas ... ina4e 6tqh da vi predupredq po-otrano !!! ama i az sum edna bleika :( !!!!



Тема Re: Sre6ta na fenovete na NIKITA?нови [re: JoRo_]  
АвторnikitaOO7 (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 15:25



ami razbira se che se podrazbira no nali sum si malko neoriantirana abe stori mi se strano che si doshla bez da predopredish no vuopshte ne pomislih niama znacenie shte se ugovariame drugata sedmica inace shte se vidim v icq-to nadiavam se 4ao



Тема Re: neeeeeнови [re: TVGlRL]  
Автор hendy gretel (jedi-master)
Публикувано02.07.01 18:52



за тогава няма проблем :))))

ще се радвам да се срещнем най-сетне.

MAY THE FORCE BE WITH YOU


Тема Re: neeeeeнови [re: hendy gretel]  
Автор TVGlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано02.07.01 18:58



tazi sedmitsa 6te se dougovorim to4no koga i kude - nqmam turpenieee :)

Редактирано от TVGlRL на 02.07.01 18:59.



Тема Re: neeeeeнови [re: TVGlRL]  
Автор hendy gretel (jedi-master)
Публикувано02.07.01 23:24



аха

аз съм свободна тогава((поне засега))
само че ако ще е през седмицата имай предвид че от седем съм на тренировка((всеки ден,ще имам изпит скоро))

MAY THE FORCE BE WITH YOU



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.