Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 20.09.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ne e 4estno ?!нови  
Автор TV_GlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано16.06.01 15:51



Tapata kablena kakto gledam ima povreda TO4NO DNES i nqma da ima predavane , a nqmam obiknovena antenaaaaaaa :( !!!! Ako na nqkoi drug mu se e slu4valo ne6to podobno , neka spodeli , da "obmenim" maka :( !!!



Тема Re: Ne e 4estno ?!нови [re: TV_GlRL]  
Автор hendy_gretel (jedi-master)
Публикувано16.06.01 19:55



ау,горката!!!!

съчувствам ти!

FEEL NO SORROW,FEEL NO PAIN
FEEL NO HURT,THERE'S NOTHING GAINED
ONLY LOVE WILL THEN REMAIN..


Тема Re: Ne e 4estno ?!нови [re: hendy_gretel]  
Автор TV_GlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано16.06.01 20:59



mersy za sa4uvstvieto ... ve4e se bqh prigotvila da otida u nqkoq rodnina , kogato blagovoliha da opravqt povredata ... ta kakto vinagi gledah i daje zapisah liubimiq serial :) !



Тема Re: Ne e 4estno ?! [re: TV_GlRL]  
Автор hendy_gretel (jedi-master)
Публикувано16.06.01 23:08



аз пък немчожах да го гледам....застоях се пред РСто((за първи път ми се случва))

кага са ти изпитите?

FEEL NO SORROW,FEEL NO PAIN
FEEL NO HURT,THERE'S NOTHING GAINED
ONLY LOVE WILL THEN REMAIN..


Тема Re: Ne e 4estno ?!нови [re: hendy_gretel]  
Автор TV_GlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано17.06.01 11:05



ami izpitite mi sa sled okolo sedmitsa na 25 i 27 - pismen i usten angliiski ... ne mi se misli kakvo 6te stava , stiskaite mi paltsi :P !



Тема Re: Ne e 4estno ?!нови [re: TV_GlRL]  
Автор hendy_gretel (jedi-master)
Публикувано17.06.01 21:00



хехеех,аз със съзнанието на човек минал през всичко това ти казвам-не се стряскай,не е трудно и се минава,щот нямат сметка да те оставят

успех ти желая все пак :))))


аз току що си направих примерния тест за след седми клас и изкарах 5,2 по БЕ,3,2 по Обществени Науки и 4,8 по Хуманитарни Науки((по М не го правех щот не ми се пишеше)).....брей,то излезе че дори сега да кандидатствам пак щях да се набутам в някое що годе свестно училище....

като си няма работа човек с какво се занимава...лесно ми е на мен,не ми се мисли за горките седмокласници......

FEEL NO SORROW,FEEL NO PAIN
FEEL NO HURT,THERE'S NOTHING GAINED
ONLY LOVE WILL THEN REMAIN..



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.