Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 01.06.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ako pozvolish TV_girlнови  
Автор master_kn(jk) (5 v BG)
Публикувано23.04.01 22:44



Taka za parvi pat vlizam v kluba imi napravi vpechatlenie che mnogo malko temi ima.Sled kato pregledah dve tri mnenia razbrah.Naistina si prava da triesh niakoi i mnenie.Osobeno teia s prostotii te.No taka mahash ot chara na klubovete.Takak karash horata da biagat ot kluba.Az sasto sigorno niama da doida v kluba stoto i moiata tema nai veroiatno ste bade iztrita.Vij aide naistina mojesh da iztriesh 1-2 temi,no ne vsichki koito na teb ne ti haresvat.Nali znaesh che ima svoboda na slovoto.I ne bi sledvalo ti da pravish cenzura v kluba-tova e koeto goni horata ot nego!E ako mi iztriesh mnenieto-da ti kaja hich ne mi puka.Tova govori sto za chovek si!

be cool...
stay cool...

Its all what I am.

Редактирано от TV_GlRL на 26.04.01 14:11.



Тема Re: Ako pozvolish TV_girlнови [re: master_kn(jk)]  
Автор TV_GlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано23.04.01 23:18



vij nqmam ni6to protiv kakvito i da bilo mneniq , pi6ete kakvoto iskate na volq ... no za6to trqbva da pravite za tova tolkova mnogo i bezsmisleni temi . eto tova me drazni . prikrepete sam kam nqkoq ve4e gotova i pi6ete ama kakvoto vi du6a iska , hi4 ne mi i puka , vseki e svoboden da se izkaje , na nikogo ne sam zabranila da govori . drazni me 4e ima6e tolkova bezsmisleni zeli temi napraveni , ok ?! vliza6 v kluba i vijda6 temi s bezsmisleni zaglaviq " ako pozvolig TV GIRL " ; " ei skapa " ; "parvi" i ne znam si kvi si ... izob6to haos ... mnogo po-hubavo e ako vsi4ko e po-podredeno . za zelqt bqh napravila "ob6ta tema" - vseki da si izliva mislite na volq , no nikoi ne blagovoli da pi6e tam . vsi4ki iskate novi temi . e sajalqvam ama kluba nqma da tarpi bezsmislizi !



Тема ve4e ne mi puka dajeнови [re: master_kn(jk)]  
Автор TV_GlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано23.04.01 23:38



znae6 li kakvo ? predi si me4taeh da stana moderator , e stanah . posle si me4taeh "4lenovete" da me haresvat , da se dopitvat do me po vsi4ki vaprosi , koito gi valnuvat , da stanem priteli. stremqh se da sam dobar moderator - staraeh se kluba ne samo da izglejda dobre , no i da ima nai-novata informaziq ... ako si zabelqzal za po4ti vsi4ki novini az sam saob6tavala . no qvno nqma da stane taka . i znae6 li za6to ? za6toto horata kato teb i "NIKITA" sa neblagodarizi . ne vi puka kolko usiliq vlagam az v tozi klub . i samo za6toto sam iztrila nqkolko temi az ve4e sam "lo6ata' i si 6tql da si pravi6 izvodi kakav 4ovek sam . ti nikoga ne bi razbral kakva sam az i kakvo me nasar4ava da prodaljavam napred vapreki 4e polu4avam samo uprezi . izvodite si gi napravih az - 6to za hora ste vie onazi psevdo "NIKITA" ...
ne sam polu4ila nito edna pohvala ili blagodarnost, samo uprezi , uprezi i pak uzprezi .... ami va6a si rabota ... 6te prodaljavam da sabiram info i da go predostavqm i da se trudq v imeto na tozi klub za horata kato BabyRoyette i josephine , zaradi liubovta mi kam samiq serial , a vas s "NIKITA" 6te vi ostavq nasame sas zlobata vi ... kolko lesno e 2-ma du6i kato vas da razbiqt edna me4ta . trqbva da priznaq 4e mnogo vi biva v tova . pozdravleniq !



Тема внимателно с обръщениятанови [re: TV_GlRL]  
Автор NlKlTA (малката русалка)
Публикувано23.04.01 23:52



Язък, че се опитах да се помиря преди малко с теб...

Виж какво, както вече споменах, от повече от две години съм в дира и повярвай ми на пръстите на едната ръка се броят случаите, в които някой толкова ме е дразнил и аз съм реагирала толкова остро.

Съжалявам, но, да, може да си даваш зор, но си оставяш, да, една голяма лигла!

И не ме наричай "псевдо NIKITA" и други такива... Доста съм обидчива понякога.


А да държиш такъв тон на момчето, което подходи толкова по-приятелски от мен... е това вече не знам как се нарича..

N.

Редактирано от NlKlTA на 23.04.01 23:54.



Тема Re: Ako pozvolish TV_girlнови [re: master_kn(jk)]  
Автор master_kn(jk) (5 v BG)
Публикувано24.04.01 00:29



I kakvo e tova radaktirano ot TV_Girl.
Ama znaesh li kak me izdrazni.Az naistina niama poveche v kluba da vlizam.I ne se opravi na jertva.I zasto izvednash stanah neblagodaren.Da si moderator e hubavo.No ti se uvleche.Igraesh si na gospod.Haresvati che mojesdh da pravish nesta koito drugite ne mogat.Abe izobsto sto li se zanimavam.
A i imam vapros kak se stava Moderator?

be cool...
stay cool...

Its all what I am.


Тема Re: Ako pozvolish TV_girlнови [re: master_kn(jk)]  
Автор TV_GlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано24.04.01 07:35



da redakirah go i to za da se vpisva v ob6tiq izgled na kluba ,za da s edna i sa6ta ikona . mnenieto ne sam i go dokosvala .



Тема za NIKITA [re: master_kn(jk)]  
Автор TV_GlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано24.04.01 07:36



az ne sam zabelqzala da iska6 se pomirim no kakto i da e ... ako vse pak o6te ima6 takova jelanie az nqmam ni6to protiv .



Тема Re: Ako pozvolish TV_girlнови [re: master_kn(jk)]  
Автор TV_GlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано24.04.01 07:38



Igraesh si na gospod.Haresvati che mojesdh da pravish nesta koito drugite ne mogat. -- e tuka ve4e preuveli4i dosta . ne znam kakvo tolkova sam vi napravila ... ama mai i vie ne znaete . qvno vi haresva da naranqvate horata . i ne se pravq na jertva , to si e to4no taka ... no vie prosto ne mojete da go razberete . kakto i da e .



Тема Re: Ako pozvolish TV_girlнови [re: master_kn(jk)]  
АвторBabyRoyette (Нерегистриран)
Публикувано24.04.01 09:43



Ne mojem li vsichki da zapochnem otnovo...az zapochnah losho s TV_Girl v nachaloto, a sega sme priatelki. I za kakvo triabva samo da si habime nervite za gluposti ot roda koi na koga iztril temata i koi se prvzema i t.n. Ta ne sme li v tezi klubove za kef predi vsichko. No triabva da ima kompromizi i ot dvete strani taka che haide veche da sprem da se karame. Banalno e!



~BabyRoyette~



Тема napalno sam saglasnaнови [re: BabyRoyette]  
Автор TV_GlRLМодератор (la femme nikita)
Публикувано24.04.01 15:10



horata , koito me poznavat znaqt 4e ne sam lo6 4ovek ... stava li duma za nikita oba4e ne moga da mislq trezvo ... vlqzla mi e pod kojata i prosto ne moga da obqsnq deistviqta si ... no si priznaite 4e i vie ne bqhte , kak da kaja , nai-malkoto "liubezni" ... az sam gotova da se izvinq , a vie ? dali 6te priemete primirieto e li4no va6 izbor .




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.