Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 12.06.24 
Филмови
   >> Никита
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Peta Wilson v Bulgariaнови [re: BabyRoyette]  
Авторlhtiandar (Нерегистриран)
Публикувано17.04.01 02:12



Chui me Mila BabyRoyette,
Poznavam Roy ot 5 godini i ako tragne da idva v Bulgaria nikoi niama da razbere....nai-malko vie tuk koito niamate druga rabota i samo pishete mnenia v chata....Za tvoe,a i na ostanalite svedenie Roy niama da idva da snima film tuk a shte idva na pochivka prez liatoto na Cherno more.....Samo za sravnenie.....kogato prez 1999 godina Boizone idvaha na pochivka na Slanchev briag niakoi da razbra?Chak sled dajd kachulka.....Taka shte stane i sega,fenke na moia priatel Roy Dupuis......Sajaliavam no kogato chovek e izvesten ima nujda ot diskretnost v lichniat jivot......Taka che gledai NIKITA dokato go izlachvat i se zabavliavai.....



Тема Re: Peta Wilson v Bulgariaнови [re: lhtiandar]  
АвторBabyRoyette (Нерегистриран)
Публикувано17.04.01 02:33



Ti naistina li ochakvash da ti poviarvam che go poznavash? I kak se poznavate? Ti mu napisa pismo i toi ti otgovori i sega ste si priateli??? Az ne sam kazvala nikoga che niama da doide tuk, a samo che niama da idva tuk s Peta Wilson da snima film. I ne, niamam tolkova vreme kolkoto si mislish( horata koito me poznavat tuk shte potvardiat, kato TV_Girl i Josephine naprimer),no idvam tuk za da cheta kakvo pishat drugite hora. Ne moga da razbera zashto vinagi taka stava? Vinagi shtom ima niakoi da haresva opredelena lichnosht triabva niakoi da doide i da ti kaje "Ne, ti nishto ne znaesh za tozi chovek, az sam nai-golemia fen/ka". Kakva e tazi zavist? Az prosto idvam tuk za da si izrazia mnenieto. Ne namiram nishto losho v tova.

~BabyRoyette~



Тема Re: Peta Wilson v Bulgariaнови [re: lhtiandar]  
АвторBabyRoyette (Нерегистриран)
Публикувано17.04.01 02:37



Vij kakvo vmezto da se karame v cluba zashto ne mi pishesh i shte razbirame?
E-mail-a mi e: Nikilfn@cs.com

~BabyRoyette~



Тема Re: Peta Wilson v Bulgariaнови [re: BabyRoyette]  
Авторlhtiandar (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 02:03



VIj mila,
Az ne se karam s nikogo tuk v kluba,samo se opitvam da te nakaram da poglednesh malko po-realno na neshtata....Niama losho che si takava goliama pochitatelka na Roy,no na fona na reklamnata kampania koiato se razgarna prez poslednite 3 godini vav vrazka s filma NIKITA i po-tochno 2 i 3 sezon vashite pisania tuk mi zvuchat mnogo detzko i naivno.....Jalko che Roy veche niama tolkova svobodno vreme kato prez 1999 godina,kogato uchastvashe v chat-sreshti s fenove.....pogledni v saitovete za filma kakvi razgovori e vodil s pochitatelite i shte vidish che ne samo vanshnostta mu a predi vsichko mozakat mu sa dostoini za vazhishtenie.....Vse-pak nasreshta si imash diplomiran fizik!Inache niamam nishto protiv teb.....Prodaljavai da poddarjash duha na kluba.....Jalko che ne sam v Balgaria......mojeshe da se sreshtnem i da si pogovorim za tvoia idol i moi priatel....S nai-dobri chuvstva i opredeleno priatelski nastroen: IHTIANDAR

P.S. Po mi e interesno da pisha v kluba vi otkolkoto na i-maila.Nadiavam se che niama da se sardish......





Тема Re: Peta Wilson v Bulgariaнови [re: lhtiandar]  
АвторBabyRoyette (Нерегистриран)
Публикувано18.04.01 06:10



Zdrasti,
vij az sashto ne iskam da se karam s nikoi oshte poveche kato ne te poznavam. Az ne se vashishtavam samo na vinshnoshta na Roy makar che sigurno vsichki sa ostanali s takova vpechetlenie. Toi ima naistina goliam talant kato aktior, kolkoto poveche filmi gledam tolkova poveche se obejdavam v tova. Sashto taka v lichen plan neshtata koito sam chela za nego sa sashto prekrasni, mnogo go uvajavam zaradi tiah. Taka che az ne si padam samo po litzeto ili tialoto mu, a i po tova, che e tolkova razlichen kato chovek. Az sashto ne jiveeia v Bulgaria veche, za sajalenie. Ti kade jiveesh ako ne e taina? Ako vse oshte iskash mojesh da mi pishesh na e-mail-a, no ako predpochitash tuk da si govorim niama problem,samo che moje da ne se haresa na drugite hora ot kluba. Chao,za sega!



~BabyRoyette~



Тема Re: Peta Wilson v Bulgariaнови [re: BabyRoyette]  
АвторJOSEPHlNE (Нерегистриран)
Публикувано21.04.01 12:18



LELELEEEEEE AMA VIE ZQL RAZGOVOR PROVEDOHTE BE KRISI!!!


mejdu drugoto mene seriozno me sumnqva 4e se poznavat s roy ama shtom 4oveka go tvurdi....
abe dori samo na po4ivka da doide tuk bez daje prezidenta da razbere to pak si struva radostta!!!!



Тема Re: Peta Wilson v Bulgariaнови [re: BabyRoyette]  
Авторlhtiandar (Нерегистриран)
Публикувано22.04.01 02:14



Zdravei mila,
Izprati li poslanie na Roy po sluchai rojdeniat mu den.....Goreshto se nadiavam da go poluchi......Shte poddarjame vrazka.
Do skoro!

P.S. Pitash me kade sam - v Canada....a ti?



Тема Re: Peta Wilson v Bulgariaнови [re: lhtiandar]  
АвторBabyRoyette (Нерегистриран)
Публикувано22.04.01 06:50



Zdravei,
estestvenno che ne sam propusnala da mu chistitia! No ne mislia che toi shte go vidi de...ama karai. Az sam v Los Angeles, no mechtata mi e da jiveeia v Canada. Kade tochno v Canada si? Radvam se che pisa...



~BabyRoyette~



Тема Re: Peta Wilson v Bulgariaнови [re: BabyRoyette]  
АвторBabyRoyette (Нерегистриран)
Публикувано30.04.01 09:21



Ihtiandar,
zashto ne pishesh? Drasni edin red pone za da znam che si oshte jiv


Pishi mi na e-mail: Nikilfn@cs.com

~BabyRoyette~



Тема Re: Peta Wilson v Bulgariaнови [re: BabyRoyette]  
Авторlhtiandar (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 00:45



Sajaliavam che tolkova dalgo ne sam pisal,no ne biah na miasto kadeto kompiutarat mi da mi e pod raka....Radvam se che ne si zabravila za men....Profesiata mi e svarzana s patuvania,az sam kaskadior.Vsashtnost taka se zapoznah i s Roy, pri snimkite na edin film.Toi e priaten, spriatelihme se i sega moje da se kaje che sme sasedi....predi okolo godina toi si kupi kashta blizo do moiata v okolnostite na Monreal. V Kanada jiveia sas moeto semeistvo - sapruga, 2 detza.Ureden sam dobre i sam dovolen ot rabotata, koiato rabotia, no mi e machno za Balgaria.A ti kak se chuvstvash v USA? Samichka li poe trudnia pat na emigranta ili si s roditelite si? Veroiatno si uchenichka ili studentka? Sajaliavam che ne moga da ti pisha chesto,no rabotata mi e svarzana s non-stop patuvania i sam adski angajiran,osobeno prez liatoto,no obeshtavam kogato imam vreme da ti drasvam po niakoi red tuk v kluba!Tova e za sega ot men. Pishi kogato mojesh!

Pozdravi - Ihtiandar




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.