Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 28.06.24 
Фен клубове
   >> Индия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вие тука кретени ли сте бе?нови  
АвторБай Хуй (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 11:21



Абе вие в тоя форум идиоти ли сте или нещо подобно? Може ли млади хора да са толкова тъпи и да се занимават с политика - с най тъпата измислица.Ама влачи - драскайте си - то си е за вас!С политика се занимават само малоумници и комплексари.
Имало новини на турски - ми що да няма - като не ви кефи - не ги гледайте!Всички си имате кабелна радост.
Мен също не ме кефи оня грозник водещия - но това е друга тема.Той целия канал е тъп.Начело с оня идиот Явор Дачков.
За седесарите тук и особено за оня шлякан гъз Бенедето - вие сте тъпи до безобразие!Само не почвайте сега вашата песен с комуниста - винаги съм гласувал за СДС но пак смятам че и те са сдуханяци.
Вие ли ще ми се правите на велики българи бе нещастници - на думи е много лесно а ...Мен като Българин ме е срам от такива глупаци като вас.
Единствените свястни мнения в тоя форум ги дава Ялдъз - надявам се че става въпрос за някоя готина мадама защото така ми звучи.
Проблема ни не са турците а циганите защото очевидно не искат да се приобщят и да приемат правилата на обществото.Но и в този случай обобщенията са тъпи.
Айде и поздрави на всички готини туркини у нас!

И да знаете Пънко нема да умре!



Тема Отг: Вие тука кретени ли сте бе?нови [re: Бай Хуй]  
АвторМики (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 11:41



Здрасти Пънко.Ти си пич!!!
Всички готини бръснати путки сме съгласни с теб.
Аз си имам приятелка туркиня от института и тя ме
накара да си избръсна путката и се оказа ,че е много гот.Тя е много готина мадама и е също демократка като нас.
Да вървят на майната си разни цигани и комуняги.
Да знаеш он нас-необръснатата,брадясала путка са
за сдухания комунизъм.

Мики



Тема Отг: Вие тука кретени ли сте бе?нови [re: Бай Хуй]  
Авторel_ninio (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 11:59



Ne vigdam kakvo losho ima mladi hora da se zanimavat s politika.Men lichno ne me valnuva tolkova politikata,no po toia vapros ne moga da ostana pas.Protiv novinite na turski sam zashtoto ne iskam sled vreme da se chuvstvam v druga dargava.
Ne vigdash li kakvo stava,turci kopuvat balgaria oshte malko shte poiskat turskia ezik za vtori oficialen.Do tam ia dokaraha politicite che ne moge veche da se malchi.




Тема Отг:Бръснати путкинови [re: Мики]  
АвторБай Хуй (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 12:42



Не съм много съгласен.Не видждам нищо лошо в косматите путки.Важното е мадамите да са навити а путките нямят отношение към демокрация и други такива простотии



Тема Отг: Вие тука кретени ли сте бе?нови [re: el_ninio]  
АвторБай Хуй (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 12:50



Аз мисля (много взех да мисля нещо - щото съм махмурлия) че с политика се занимава който си няма друга работа.Не че смятам че младежта не трябва да се интересува от проблемите на деня , но не бива и да е зомбирана от политици и медии като някои тук присъстващи.
Политиката е опиум за народите.
А за това че турци купували заводите - какво значение има дали ги купуват те или американци- щом плащат добре- пък и това че купуват у нас е гаранция за мирно съжителство в бъдеще.



Тема Ти си малоумен идиотнови [re: Бай Хуй]  
АвторЮвиги (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 12:57



Ходи да си играеш на Quake...



Тема Отг: Ти си малоумен идиотнови [re: Ювиги]  
АвторБай Хуй (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 13:12



А ти къв си бе педераст!
Аз когато съм си играл на игрички ти си ходел под масата.
И недей да използваш това име за ник щото ще ти еба майката!



Тема BAI HUIнови [re: Бай Хуй]  
АвторRinger (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 13:33



BAI HUI AMA I TI SI EDIN KRETEN :)



Тема Отг: BAI HUIнови [re: Ringer]  
АвторБай Хуй (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 13:38



Moje da sum kreten, ama pone si go znam!




Тема Отг: Вие тука кретени ли сте бе?нови [re: Бай Хуй]  
АвторМики (Нерегистриран)
Публикувано24.10.00 14:49



...Абе,Вие тука наистина нормални ли сте ?
Живота е слънце ,приятели ,секс...
Елате в Пловдивския университет.Тук толкова момичета и с обръснати пусета веселячки / туркини
и българки / и рунтави космати путки,мислещи за
комунистическото минало - чакат свестни пичове
да им обърнат внимание - а тук за какво се псуват!
Нито аз,нито и останалите ми 4 приятелки / между които и две туркини/ не веждаме разлика между
хуя на българина и турчина.Мъжете предпочитат
почистеното от всякакви косми малко пуси - незави
симо дали е на туркиня или българка.
А Вие тука - скапаняци.За някакво си предаване сте се хванали!!???????

Мики




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.