Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 22.06.24 
Фен клубове
   >> Индия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Shahrukh Khanнови  
Автор meri-lu (непознат )
Публикувано25.01.10 12:50



Здравейте.Знам,че няма човек,който да се докоснал по някакъв начин до Индия и да не е останал очарован.Много хора са впечатлени например от броя филми,които правят на година.Аз лично останах изумена от милионите фенове по света на Shahrukh Khan.
Индийски артист за който казват,че ако създаде собствена религия половината свят ще са нейни поклоници.В този ред от мисли,иде реч за това:


Който знае кой е Shahrukh Khan,и е негов фен нека гласува,а тези които не са се докосвали до творчеството му нека го направят.Няма да съжаляват



Тема Re: Shahrukh Khanнови [re: meri-lu]  
Автор kanikani ()
Публикувано16.02.10 23:53



Страхотен актьор
Ако не беше женен простооооо ................................ сигурно в пристъп на лудост щях да отида в индия и иииииииии......................
Обожавам го !
Уникален е !
Страхотен ... просто няма равен



Тема Re: Shahrukh Khanнови [re: meri-lu]  
Автор Petache (Loves SRK)
Публикувано12.03.10 09:46



Страхотен актьор и най-вече страхотен човек. Когато гледам интервюта с него не мога да му се нарадвам, толкова добре обяснява...
А относно религията, аз отдавна я изповядвам.





Тема Re: Shahrukh Khanнови [re: meri-lu]  
Автор Paganel (believer)
Публикувано10.05.10 11:01



Е това е все едно да питаш за Брад Пит... 90% от хората, които го знаят му се кефят. Пича си е супер готин, честно да си кажа, той е една от основните причини да съм фен на Индия въобще. Повечето филми в които играе са наистина добри - дотолкова, че съм ги пускал на хора, които се отвращават от идеята да гледат нещо индийско (знаете как повечето хора са пристрастни без да имат информация) и в 90% от случаите са харесвали филма и дори истински са се ентусиазирали.

It is literally true that you can succeed best and quickest by helping others to succeed.


Тема Re: Shahrukh Khanнови [re: meri-lu]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано11.05.10 17:10



Аз пък съм фен на

.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от BlackWolf на 11.05.10 17:11.



Тема Re: Shahrukh Khanнови [re: meri-lu]  
Автор Eлф (Indian)
Публикувано14.07.10 18:21



Имам приятелка, която живя в Индия за около5 години, каза че и е бил комшия в Мумбай и го познава. Гледала съм много снимки, как си прави йогата на покрива на бунгалато ха-ха. Бил страшно голям майтапчия и много отворен към света човек, както и че имал много хубаво семейство :)
А филмите му са супер, фенка съм голяма!

Мам, покочей ми джакета!


Тема Re: Shahrukh Khanнови [re: Eлф]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано19.07.10 10:48



Човек трябва да има голяма чувство за хумор, за да харесва индийски филми...



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Shahrukh Khanнови [re: BlackWolf]  
Автор Eлф (Indian)
Публикувано19.07.10 11:02



Да, някои хора са оперирани от това :Д

Мам, покочей ми джакета!


Тема Re: Shahrukh Khan [re: Eлф]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано17.08.10 13:33



Може би, ама индийските са малко как да кажа... обида за интелигентния човек.



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Shahrukh Khanнови [re: BlackWolf]  
Автор Paganel (believer)
Публикувано07.12.10 00:24



Така е. Колко съм щастлив, че съм неинтелигентен :)

It is literally true that you can succeed best and quickest by helping others to succeed.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.