Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 09.05.24 
Фен клубове
   >> Индия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема нищо не било случайно...нови [re: бeзпътeн]  
Автор Sheetall (непознат )
Публикувано08.12.09 15:00



..та като каза за усещането за Индия и хората, аз съм категорична, че Индия трябва да се консумира "на порции", инак ефектът се губи. Или трябва да преглъщаш бавно, или трябва да си изключително стабилен психически /вкл. и сензитивен за всичко наоколо/, за да можеш да изконсумираш емоцията на макс. Но за мен не е препоръчителният вариант това второто....
Освен това също съм на мнение, че Индия не е за всеки /хахаххааха- каза Богопомазаната/

. Някъде бях чела един пътепис , където авторката казваше: "Индия привлича към себе си само онези, които наистина трябва и са готови да бъдат привлечени" или нещо от сорта...


П.С ЯЯЯ виж как знаеш какво да научиш от хиндито..ама с японките няма да ти е от полза много

Редактирано от Sheetall на 08.12.09 15:04.



Тема Re: нищо не било случайно...нови [re: Sheetall]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано08.12.09 20:49



Така си е. Не е за всеки Индия.



Тема Re: нищо не било случайно...нови [re: бeзпътeн]  
Автор Eлф (Indian)
Публикувано28.07.10 18:41



Страшен разказ, мерси много за инфото. Аз пътувам за Бангалор следващия четвъртък и искренно се надявам да НЕ изпитам поне половината от нещата на които си бил свидетел

- особенно това с тоалетните. Е, моето посещение е по-.. "бизнес like" та ще видим :) Как се справяхте със разстроените стомаси? Носихте ли си някакви лекарства, прахчета, Имодиум?

Пожелавам ти да отидеш отново и отново щом толкова ти харесва :)

Поздрави,
Дани

Мам, покочей ми джакета!

Тема Re: нищо не било случайно...нови [re: Eлф]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано03.08.10 21:52



Благодаря, пожелавам ти и на теб вълнуващо пътуване из Индия!

За стомасите - не съм ползвал специални лекарства, просто бях внимателен що се отнася до хигиената, храната и напитките. Задължително само бутилирана вода, но дори и от бутилираната вода нерядко ми се разбъзикваше стомаха - явно и там претупват качеството. Само 1-2 от марките бутилирана вода заслужаваха доверие, една от тях беше "Аквафина" (от "Кинли"-то ми се влошаваше стомаха).

И аз се надявам в близко бъдеще да отида отново там!

Всичко най-добро и да разказваш после къде си била и какво ти е направило впечатление.

Редактирано от бeзпътeн на 03.08.10 21:52.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.