Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:53 29.06.24 
Фен клубове
   >> Индия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Индийска половинка?нови [re: бeзпътeн]  
Автор D_M (мързелана)
Публикувано10.03.07 17:00



Здраве да е





Тема Re: Индийска половинка?нови [re: D_M]  
Автор Фpъцлa (фръцлива)
Публикувано11.03.07 10:19



Каним се да ходим ноември може бир чакаме бебето да поотрасне

.Не съм склонна да живея там постоянно....на гости , да.Вие къде сте в момента?



Тема Re: Индийска половинка?нови [re: Фpъцлa]  
Автор D_M (мързелана)
Публикувано12.03.07 09:08



В момента живеем в Бахрейн. Това е най-скучната страна в света

. Вие къде сте?
Честито бебче, да ви е живо и здраво.



Тема Re: Индийска половинка?нови [re: D_M]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано12.03.07 10:27



Мъжът ти да не е мюсулманин?



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Индийска половинка?нови [re: BlackWolf]  
Автор D_M (мързелана)
Публикувано12.03.07 11:05



Не Вълчо, хиндуист е. Индийците тук са втората по численост народност след арабите. Тук има много, много чужденци. Особено в квартала, където живеем. Когато изляза имам чуството, че съм в Европа. Има разбира се и места, през които се минава само с автомобил.





Тема Re: Индийска половинка?нови [re: D_M]  
Автор Фpъцлa (фръцлива)
Публикувано12.03.07 13:03



Ние сме в Копенхаген

. Хах, ка се справяте в Бахрейн? Бях в Дубай преди Дания и не е зле.....

Благодаря за бебока



Тема Re: Индийска половинка?нови [re: Фpъцлa]  
Автор D_M (мързелана)
Публикувано13.03.07 11:20



Не е лошо в Бахрейн, но няма кой знае какви начини за разнообразяване на времето. Вие как се справяте със студа? Аз качих на Витоша мъжа ми през един прекрасен слънчев ден, края на март и той умря от студ, заболяха го ръце, крака, уши...

Безславно се върнахме след 30 мин престой.



Тема Re: Индийска половинка?нови [re: D_M]  
Автор Фpъцлa (фръцлива)
Публикувано13.03.07 14:20



Той е от 3 години в Дания, преди това година в Исландия, трениран е

. Не знам как е в Бахрейн....в Дубай се развли½аха като ходят по Молове.Яко пазаруване .От кога сте там?Готвят ли ти разни роти, ориз и т.н? Аз съм фен на картофената им парантха .



Тема Re: Индийска половинка? [re: Фpъцлa]  
Автор D_M (мързелана)
Публикувано13.03.07 15:24



Исландия?! Направо съм впечатлена от мъжа ти

. И тука пазаруването е главното развлечение, но аз съм някакъв сбъркан женски индивид и шопинга ми е отегчителен. Тука сме от близо 2 год. с тенденция за още две. У нас 90% се готви индийска кухня. В началото чаках мъжа ми да си дойде от работа и почваше да ме учи да готвя, но сега се справям сама, това кърита, дал, пури, доса... и хляб не ядем, само ориз. Всичко мога да готвя, а и той не е претенциозен, кавото му сложиш си го изяжда и да не е много добре си мълчи. Само сладкишите ги правя по български.
Ти как си с езика, справяш ли се с хинди? На мен неговия език (телугу) ми е труден, е поназнайам някоя и друга дума, но няма признаци да проговоря скоро. Той български... нц само "здравей как си" и до тук.



Тема Re: Индийска половинка? [re: D_M]  
Автор Фpъцлa (фръцлива)
Публикувано14.03.07 11:32



Мдам, Рейкявик

.За него не знам, ама аз пукнах от студ там . Много са ми пикантни манджите им.И моят не е претенциозен и е фен на боба ни .Хинди знам няколко думи, опитвам се да понауæвам...Неговият език е тамил и ми зву'и като кртртркр .Няма изгледи да проговоря тамил .За кухнята се редуваме........той харесва български манджи......действаме както падне.....На бележка мятам мейла ми




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.