Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:53 22.06.24 
Фен клубове
   >> Индия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема делхинови  
Автор nith (непознат )
Публикувано03.10.05 22:57



Разкажете за града, за добрите места за разглеждане, пазаруване и хранене



Тема Re: делхинови [re: nith]  
Автор Ra4O Kowa4a (член)
Публикувано19.10.05 20:46



Делхи? В старият Делхи има един стълб от желязо Обичаят е да се обърнеш с гръб към него и да се опиташ да го прегърнеш с ръце Ако да ,всичките ти мечти ще бъдат изпълнени.Близо там има една глинена кула на доста сериозна възраст.В новият Делхи има доста добри хотели Провери за Ашока Интерконтинентал На 4 януари има грандиозен празник не ще можеш лесно да излезеш от хотела от огромна тълпа от хора .Ако все пак се провреш ще видиш всякакви изпълнеия със саби които направо вледеняват сърцето летящи Йоги и какво ли не още Все интересни работи които са изпълнени с смайваща сръчност.Там е определено по хладно за разлика от Бомбай да речем.Няма да гладуваш Има европейска кухня ! Има много травестити и хомосексуалисти. но не са бездарно напористи.Интересен е музеят на изящните изкуства с една чудесна скулптура и много платна на даровити художници ама наистина даровити.На мен ми харесаха работите на Енгър
Това бе преди 30 години Какво е сега ще разкажеш като видиш.



Тема Re: делхинови [re: Ra4O Kowa4a]  
Автор nith (непознат )
Публикувано19.10.05 21:09



Благодаря! Задължително ще разкажа. А за Калкута знаеш ли нещо?



Тема Re: делхинови [re: nith]  
Автор Ra4O Kowa4a (член)
Публикувано20.10.05 18:54



Не съм бил там.Бил съм в Бомбай ,Агра и Джейпур освен Делхи.Изчети форума
тук Чувам добри отзиви за Патна май беше
Вярвай ми страхотно е.Друг свят други хора
Носи си фотоапарат може да не е последен крясък на модата дори и с чернобели филми но снимай, снимай, снимай, носи дори два апарата и снимай
да не забравиш да снимаш! Ако трябва пропусни обяд вечеря но снимай Това е нещо което може и да не ти се отдаде втори път.
П. С. Индийците са малко надменни хора може би има защо не знам. Прави се че не забелязваш хили се глупаво ако трябва и Снимай:)))
П.С. На просяците пари не давай Не можеш да нахраниш всичките То и за тук важи същото вече.Плодове от непроверени места и вода не консумирай ,не че водата е в изобилие.
Приятен отдих:)))
П.С.Непременно си носи антибиотици От резките промени;Шереметиево-Москава минус 45градуса-Санта Круц-Бомбай плюс40 и хванах пневмония за няколко часа
добре че имаше лекар в групата та ме изправиха на краказа ден два.
П.С.Индия е богата на сребро и полускъпоценни камъни може да направиш страхотна колекция за не много пари Ако се сближиш с някого не е изключено да ти направят невероятен подарък с голяма колекционерска стойност.Разбира се не бъди нахален и не си искай гадно е.
С най добри пожелания за успешен и красив престой.
П.С.П.С.П.С. И пак като съвестен пътешественик снимай много, защото знаем добре че никога, никога не е достатъчно


Редактирано от Ra4O Kowa4a на 20.10.05 19:31.



Тема Re: делхинови [re: Ra4O Kowa4a]  
Автор nith (непознат )
Публикувано20.10.05 19:51



Обещавам да снимам, да снимам много, многоооо.........
Може да ми се наложи да поостана там....и ще мога да снимам



Тема Re: делхинови [re: nith]  
Автор Ra4O Kowa4a (член)
Публикувано20.10.05 22:52



Айде Йол ачък олсун дето викат турцитеПопътен вятър:)))



Тема Re: делхинови [re: Ra4O Kowa4a]  
Автор nith (непознат )
Публикувано21.10.05 10:00



благодаря!!!



Тема храмът-лотуснови [re: nith]  
Автор Sheetal (тъмна Индия)
Публикувано05.12.05 16:38



Интересно е да видиш и "Bahai Temple" - дори само отвън.. Представлява индуиски храм под формата на гигантски бял лотус. Лотусът в Индия носи специфично значение и е един от символите на страната. Аз лично имам около 10тина снимки на този храм от различни страни - всичките ми станаха като картички
Красив е наистина...



Тема Re: храмът-лотуснови [re: Sheetal]  
Автор thyself ()
Публикувано06.12.05 08:29







Тема Re: храмът-лотус [re: Sheetal]  
Автор nith (непознат )
Публикувано06.12.05 17:57



Добре дошла!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.