Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:22 22.06.24 
Фен клубове
   >> Индия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема търся спътници за Индиянови  
Автор sari (непознат )
Публикувано17.07.05 15:50



Търся спътници за пътуване до Индия през октомври. Местата за посещение ще определим сами. Не по-малко от 12 дена.



Тема Re: търся спътници за Индиянови [re: sari]  
Автор Rama (psychedelic)
Публикувано17.07.05 16:55



Едно пътуване до Индия не е ли твърде специално преживяване, за да поемаш риска да го споделиш с непознати хора?

Не те критикувам - просто любопитствам. Понеже аз също планирам пътешествие до Индия, но смятам да избера много внимателно с кого да отида. Трябва да ми е страшно близък и с много сходна духовна нагласа - иначе бих предпочела да съм сама.



Тема Re: търся спътници за Индиянови [re: Rama]  
Автор sari (непознат )
Публикувано17.07.05 17:36



Така е... Без да искаш уцели този смущаващ момент с определените хора. От друга страна (понеже няма да тръгна сама), вероятно така трябва да се случи - да пътешествам с непознати. Кога ще ходиш?



Тема Re: търся спътници за Индиянови [re: sari]  
Автор Rama (psychedelic)
Публикувано17.07.05 17:41



Още не съм решила кога - пък и първо трябва да събера средства...
Може и след години да е ... не знам...

Освен това аз съм си избрала "другарче" май...



Тема Re: търся спътници за Индиянови [re: Rama]  
Автор Fire walker ()
Публикувано17.07.05 20:48



Сама в Индия не е много приятно.Бях сама и мога да те уверя,че стресът от справяне с толкова различната обстановка не е лек за сам човек.Не че няма да се справиш, но ще ти убие удоволствието.Да не говорим,че там белите хора, а особено жени ги гледат.Имам предвид ГЛЕДАТ отвсякъде, напълно неприкрито, ВСИЧКИ! ще полудееш докато свикнеш и ако си сама няма да ти е много забавно.В индииската култура зяпането не се счита за неприемливо и хората го практикуват с удоволствие.
Освен това ще се опитват да те оберат ако пътуваш сама...Освен това ...абе просто не е гот.

Mens agitat molem



Тема Re: търся спътници за Индиянови [re: sari]  
Автор Fire walker ()
Публикувано17.07.05 20:50



за 12 дни нищо няма да видиш, а и не си струва да дадеш всичките тия пари за самолетен билет и стоиш само 12 дни.Поне месец ти трябва.Най-добре два.И наистина-не сама.

Mens agitat molem



Тема Firewalker е праванови [re: sari]  
Автор Sheetal (тъмна Индия)
Публикувано17.07.05 21:26



Здравей, sari
тъкмо мислех и аз да се включа и видях, че Файъруолкър е написала точно това, което исках да ти кажа и аз. Абсолютно съм съгласна с всяка една нейна дума. Най-добре е да отидеш с поне свой познат - така ще знаеш, че имаш на кого да се опреш , когато те обземе оная адски стихийна динамика и лека паника след стъпването ти на летището в Делхи, а то си е наистина стресова ситуация..Непознатите хора не се знае дали няма да имат свои предпочитания и да започнат да се откъсват от теб, особено ако са взели други свои познати, така че , ако се озовеш там сама не само, че е неприятно, но и Опасно! Хората там гледат белите жени като невидели. Направо зяпат.. Трябва да имаш стабилна компания, сари.
Освен това 12дни са достатъчни за да разгледаш няколко основни забележителности, но ако искаш да усетиш атмосферата и да се потопиш в нея, по-добре е поне месец..
И все пак желая ти успех и дано си намериш другарчета :)))

Редактирано от Sheetal на 17.07.05 21:27.



Тема Re: Firewalker е праванови [re: Sheetal]  
Автор Fire walker ()
Публикувано17.07.05 21:44



мхм:)...и не само зяпат, понякога.Аз имам вид на опасна за щипане и пляскане по задника та ми се размина, но на повечето бели жени там им се е случвало.А на мен ми се е случвало да ми говорят мръсотии по улиците.Там белите имат славата на "лесни".Точно заради разликата в културата.За нас не е необичайно да идем там, да си хванем гадже и да спим с него, но за тях това е леко поведение и те се държат с нас като с леки жени.

Mens agitat molem



Тема Re: Firewalker е праванови [re: Fire walker]  
Автор Sheetal (тъмна Индия)
Публикувано17.07.05 22:04



така е - аз лично не съм имала такива проблеми, понеже бях със съпруга си , който е индиец и мен ме гледаха с любопитство само, но ме оглеждаха много продължително, обсъждаха ме и ми ставаше доста неприятно. Просто поради разкрепостения начин на живот, на европейките и американките там се гледа едва ли не с леко презрение от факта, че можеш да си ги хванеш за една нощ.. На индийките в никакъв случай не се гледа по този начин, макар че ги има всякакви..наистина всякакви индивиди. Слава богу, аз досега съм попадала само на свестни ..



Тема Re: Firewalker е праванови [re: Sheetal]  
Автор Fire walker ()
Публикувано18.07.05 02:23



Аз имах едно гадже в Индия...то наистина си беше просто адски силна сексуална химия нашата връзка, но аз не гледам на сексуалната химия като на нещо мръсно и далеч нямам химия с всеки срещнат или много често....Та с учудване и неудоволствие осъзнах как той гледа на мен-като на поредната разгонена бяла жена....Като си говрехме за нещата, за живота и възгледите ми с течение на времето той установи,че не съм такава...И на няколко пъти замислено ми казваше "you are a good woman....you are a very good woman"...

А е факт,че в Индия има много сексуален туризъм-от жени.Много жени отиват там за кратки , необвързващи афери с екзотични индийци с големи, влажни очи...Интересното е че мъжете не отиват за това...

Mens agitat molem




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.