Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 27.06.24 
Фен клубове
   >> Индия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Rama, Fire walker, Sheetalнови [re: sari]  
Автор Sheetal (тъмна Индия)
Публикувано23.07.05 17:27



сари, това за снимането с удоволствие бих го приела, ама съм страшно срамежлива по принцип и се притеснявам от ТВ камери и подобни, обаче щом е за каузата може би ще се престраша .

Аз ще бъда там вероятно след 14-ти декември, засега така е планувано от семейния съвет :)) . Ще останем до към края на февруари, така че ако се засечем по това време, може да се видим, ще ти оставя координати на лична бележка , щом имаш желание. Ние сме в северната част съвсем близо до Делхи.

И аз те съветвам да посетиш центровете на Ошо - ако не си чела негови книги, може също да прочетеш - изключително увлекателно и интересно пише. Не се доверявай обаче на всеки, който се пише за гуру. Наистина се спекулира много. Това за комерсиализацията на духовността е един вид трик да се привличат повече туристи, които вкарват паричен приток в страната - не че я няма, но хората там са освен друго практични и земни. Точно поради тая причина повечето им религиозни празници с течение на времето са придобили социален характер. И ти, ако присъстваш на такива, сама ще го усетиш.

Ако някъде случайно попаднеш на прословутите им панаири, непременно поне намини, /ако имаш възможност/, защото са изключителна атракция - нещо смесено между цирк и карнавал. Там ще видиш всички онези любопитни номера с гълтането на огън, яденето на стъкло, ходенето по пирони, но бъди изключително бдителна, когато се вливаш в тълпата, прсто очите на 14.

Аз бих препоръчала и ваксина срещу хепатит.

Ако се сетя още нещо, ще пиша пак.

Редактирано от Sheetal на 23.07.05 17:33.



Тема Re: Rama, Fire walker, Sheetalнови [re: sari]  
Автор Fire walker ()
Публикувано23.07.05 19:23



ще се върнеш читава

Mens agitat molem



Тема Re: Rama, Fire walker, Sheetalнови [re: Fire walker]  
Автор sari (непознат )
Публикувано24.07.05 08:46



Така се надявам! Направо се травмирах като видях колко възможности има да се отиде там за месеци при най-прекрасни условия, само да бях инженер или компютърен специалист! Ама не съм!Тюх!
Радвам се, че ще държим връзка!



Тема Re: Rama, Fire walker, Sheetalнови [re: Sheetal]  
Автор sari (непознат )
Публикувано24.07.05 08:55



За снимането те разбирам! Аз съм същата (в последните месеци ми се наложиха подобни изяви и не се чувствах уютно). Но мисля, че нашият случай няма да е такъв. Освен това, като гледам, май ще си остане за лично ползване (което би трябвало да те успокоява). А дори да стане така, че да се излъчи, ще му намерим цаката!
Бих искала да пътувам през октомври, така че не знам дали ще се засечем, но все пак всичко е възможно! Бих се радвала и би било полезно за мен...
Не съм чела нищо (срам!)
Слава богу, нямам страст към гурута!
Но как да нацеля панаир?
Вече питах и за церемониите по Ганг. По-скоро за пред туристи ли са или как? Къде е най-автентично и как протича? Има ли огньове (заради осветлението)?
Ще си забуча колкото ваксини кажете! Всъщност, не знам дори кого (лекар, туристическа агенция, посолство) да попитам какво точно да си вкарам!



Тема белите имали славата на лесни?нови [re: Fire walker]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано24.07.05 10:04



че не сте ли ха ха :))))




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: белите имали славата на лесни?нови [re: zaphod]  
Автор Fire walker ()
Публикувано24.07.05 20:59



ми не знам, пробвай се и сподели лесни ли сме


от друга страна белите мъже имат славата на тъпациаз няма да коментирам такива ли сте или не....

Mens agitat molem



Тема Re: Rama, Fire walker, Sheetalнови [re: sari]  
Автор Fire walker ()
Публикувано24.07.05 21:03



абе не си слагай ваксини, бе момиче!!!Развиват се автоимунни заболявания от тях, да не говорим за меркуриевото отравяне от тимросала/консервант/ във ваксините!
Нищо няма да ти стане! Не съм си сложила нито една ваксина и съвсем нищо не ми стана за 5 месеца там, и то при положение ,че живях край река с комари, ядох в учлични ресотранти и т.н.СПОКО!

Mens agitat molem



Тема че тъпаци са разбира сенови [re: Fire walker]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано24.07.05 21:16



белите англичани доброволно са дали свобода на индия, след като предците им с пот на чело са я превзели. това ако не е тъпащина, здраве му кажи, добре че съм чер (некой турчин си е играл на чичо доктор с някоя моя пра-пра-пра баба), та не страдам от тия модерни болести, нападащи мозъка на белите.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: че тъпаци са разбира сенови [re: zaphod]  
Автор Fire walker ()
Публикувано25.07.05 00:16



може да си си черен от автентичната пра-българска кръв или кой знае от къде, впрочем....

може пък някой мъжествен , огненоок представтел на напусналите индия преди векове племена да си е играл на..квото там.. с пра-пра баба ти

Mens agitat molem



Тема Re: че тъпаци са разбира сенови [re: Fire walker]  
Автор zaphod (void *lpNothing)
Публикувано25.07.05 08:03



всъщност, всички европейци от индия сме произлезли, цвета на кожата за няколко столетия се обръща.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.