Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:19 04.07.24 
Професионални
   >> Анимация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: съществува ли хорър анимациянови [re: лии]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано27.02.06 20:50



Каза най-накрая за какво иде реч
Защото, както казах и преди анимационни филми има всякакви, анимационни техники има безброй много...
Всичко е въпрос на сценарий и режисьорско виждане.

Редактирано от Pич на 27.02.06 20:52.



Тема Re: съществува ли хорър анимациянови [re: Pич]  
Авторлии (Нерегистриран)
Публикувано27.02.06 21:25



всъщност, дейвид линч има анимционни филмчета. серията се нарича 'Dumbland' (досещате се за какво става въпрос) и предполагам хич няма да се понрави на определени учатници в клуба. освен това име една поредица Rabbits, която пренася анимационни персонажи в реалността. трейлъри могат да се видят на

на дейви линч.



Тема Re: съществува ли хорър анимациянови [re: лии]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано27.02.06 21:50



шашава работа



Тема Re: м данови [re: лии]  
Автор *ragga* (знам)
Публикувано07.03.06 18:14



добра тема
досега не ми се е случвало да са ми били страшни
но има разни хорър гнусотии



Тема предполагам няма да се понрави нови [re: лии]  
Автор фън (знам)
Публикувано07.03.06 18:43



а

как ви се струва?

и предполагам хич няма да се понрави на определени учатници в клуба

Редактирано от фън на 07.03.06 18:58.



Тема Re: предполагам няма да се понравинови [re: фън]  
Авторpepa (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 21:27



nravat me!



Тема Re: и квонови [re: pepa]  
Авторфън (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 21:58



нрават ли ти се
или те нерват?



Тема Re: и квонови [re: фън]  
Авторpepa (Нерегистриран)
Публикувано09.03.06 22:44



нрават ми се, tuka kolezhkata razpravq, 4e i na neq mnogo i se nravat



Тема Re: horror анимациянови [re: pepa]  
Авторзpитeл (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 17:27



Чудя се как никой не споменава Courage, the Cowardly Dog (или не сте го гледали по Cartoon Network-a) - това според мен е типичен пример за хорър "на психологическо ниво" - Джон Дилуърт така хубаво разчовърква всичките ни фобии и подсъзнателни страхове...С времето му свикнах, но при първите гледания...това е светът на нашите кошмари...двама застреляни старци, идеалните жертви на Злите Сили, лишени от всякаква интуиция за дебнещите ги опасности По Средата на Нищото (In the middle of Nowhere) и едно параноично куче, което не се уморява да ги спасява, а за благодарност неизменно получава ритник от стареца. Юстас и Мюриъл са като две зомбита (не случайно зад очилата им не се виждат очи), които с всички сили се опитват да водят живота на Малкия, средностатистически човек с всичките му баналности и тривиално ежедневие, но все Нещо тъмно им се бърка в Семейната идилия. Nowhere не е точното място за идилиите...Очите на розовото куче са нарисувани бая големшки...

те току изхвърчат от постоянните ужасии. Забележете и цветовете в поредицата (има я цялата в дата.бг) - лилаво, розово, жабешко зелено, жълто, оранжево...някакви крещящи такива...подсилват хорър ефекта.



Тема Re: съществува ли хорър анимациянови [re: лии]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано27.10.06 23:40



ами Къща-чудовище си е баш анимация на ужасите и е единтствения сериозен анимационен филм от години.

иначе, както е писал някой по-горе, анимации, от които да те хване ужас, колко щеш - ледени епохи, плетове, автомобили и всякакви други тъпни.

--
Не бяха самолетите, нито Красавицата. Реалността уби Звяра.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.