Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 18.05.24 
Футбол
   >> ФК Нафтекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Eh, eh SINI maloumnici...нови  
АвторOHO-BOHO (Нерегистриран)
Публикувано01.11.00 18:24



Nqma po nagli hora ot sinite goveda. Nqmate li srama be? Golemi maje ste, nama spor. GOLEMIQT BLUE OTBOR moje da mi QDE lainata.
Ami oniq OVCHAR ot "LOKO"-Plovdiv-nai-selskiqt otbor v Bulgaria- spkoino fen, skoro shte igraete derbita ne s "Botev", a s "Sokol"-Markovo.
Kolkoto do "Levski"- "Olympia" dogodina pak ela shte te chakam s interes, :Levski" pak da otnesesh, "OLYMPIA"...MNOGO STE SLNI, NQMA SHTO. "BESHIKTASH" VI SE IZSRA V USTICHKITE.
Shto se otnasqdo sinite ULTRASI- Lichno az sam prebil pone 10-tina OLIGOFRENA.
ABE KAKVI FENOVE MOJE DA STE, SHTOM SE UBIVATE SAMI...
HAHA
QJTE LAJNA SINI OLIGOFRENI!!!



Тема SAMO LEVSKI !нови [re: OHO-BOHO]  
Авторred_is_dead (Нерегистриран)
Публикувано02.11.00 17:07



Dai si adresa v Burgas da vidim koi kogo,typo zeleno laino.neftokomik niama ama absoliutno nikakvi uspehi na mejdunarodna scena.Samo da ti kaja,che poseshtavah machovete mu,oshte kogato mafiotskiat stadion ne beshe izgraden,kogato tam imashe samo edna niva,kogato ti si duhal na bashta si prav,a maika ti vse oshte e stavala za chukane...
I zapomni:
BLUE RELIGION RULES THE WORLD !




Тема Отг: DA TI EBA MAIKATAнови [re: red_is_dead]  
АвторOHO-BOHO (Нерегистриран)
Публикувано03.11.00 18:52



SLUSHAI SKAPAN ANUS. SHTE TE UBIQ OT BOI. SAMO DA MI PADNESH NQKADE. AKO SI SAGLASEN DAI DA SI UREDIM EDNA SRESHTA NQKADE V MORSKATA-EK NA EK, TOGAVA SHTE SI POPRIKAZVAME...PREDPOLAGAM, CHE SI OT BS.
TI RESHAVASH.
FYLFOT BOURGAS- AKO ZNAESH KAKVO E FYLFO MALOUMNIKO...



Тема Отг: DA TI EBA MAIKATAнови [re: OHO-BOHO]  
Авторred_is_dead (Нерегистриран)
Публикувано03.11.00 19:27



A be typo kopele,ia se nauchi pyrvo da pishesh na bylgarski i togava davai s angliiskia...Shibano hlape,bih jelal da ti chupia vednyj zavinagi glavata...ama ne sym v bs.Dai mi edin telefon pone da te napsuvam.Pyk kato se vyrna-shte ti eba maikata s kef.
A,ako iskash moga da ti uredia edno prebivane ot boi.Kaji samo kyde i koga
...i na groba ti shte se vee sinio zname...



Тема MALOUMNO GOVEDO [re: red_is_dead]  
Авторgreen (Нерегистриран)
Публикувано13.11.00 18:16



Slushai be oligofren. Shte te izkartq ot boi, samo da mi padnesh. Ti li shte mi govorish za gramotnost be UBIEC. UBIICI ste vie levskarite- sami se izbivate. Edinstvenoto hubavo neshto pri teb e, che si ot Bourgas. Az obache shte resha tozi problem... Lainqr skapan. ta ti ne znaesh s kogo si imash rabota. Samo ako znaeshe. Shte sajelqvash...



Тема Отг: Zelen maloumnikнови [re: green]  
Авторred_is_dead (Нерегистриран)
Публикувано21.11.00 21:21



Tva e problemyt v taia dyrjava-vseki zaplashva s "ti neznaesh s kogo si imash rabota",a nakraia se okazva porednoto laino.Tozi pyt zeleno.
Shto ne si dadesh adresa,a?
Are,kato si tolkova otvoren da svyrshim edna rabota,kaval nenadminat!
I prati maika si da mi go izduha...(ako e oshte jiva de)
Are duhai




Тема Отг: qj mi kura ,zelen anusнови [re: green]  
Авторred_is_dead (Нерегистриран)
Публикувано22.11.00 20:54



Kaji koga...i shte ima oshte edno prebito fenche na naftata:)A ako ne otidesh-shte stanesh za smiah v neta,typo kopele.Kak e maika ti?
xaxaxa



Тема duhai sinq kurvoнови [re: red_is_dead]  
Авторgreen (Нерегистриран)
Публикувано23.11.00 16:07



za moqta maika ne se pritesnqvai.tvoqta izmi li si gaza?dai edin e-mail da ti obqsnq neshto,za da ne stanesh za smqh pred cqla bulgaria.ti kakvo si mislish-che shte se izmaknesh beznakazano li?haha-krav shte se lee sin pedal.duhai sega.i maikati e mnogo grozna- da znaesh.



Тема STRAHLIVEC!нови [re: green]  
Авторred_is_dead (Нерегистриран)
Публикувано23.11.00 19:46



Aide be otvorko...kvo stana?Nali shtiahme da te ebem,uf...biem?Sega e-mail iskash.Basi strahlivoto kopele...Ei takiva ste neftoKomicite,i maikite vi sa takiva-strah gi e ot goliam kur,shtoto ne sa vijdali,to nali bashtite vi sa putiovci...
Ebi si maikata,zeleno pyzlivo laino!



Тема Re: Eh, eh SINI maloumnici...нови [re: OHO-BOHO]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано04.05.11 22:08



dfgsdgvsgrdyrye




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.