Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:10 28.04.24 
Футбол
   >> ФК Нафтекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема УСПЕХ В МОСКВА  
АвторOZZY (Нерегистриран)
Публикувано13.09.00 14:48



ПИШЕ ВИ ЕДИН ФЕН ОТ ВАРНА И ВИ ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ СРЕЩУ КОРАВИТЕ РУСНАЦИ . НАДЯВАМ СЕ,ЧЕ С ЦСКА ЗАЕДНО ЩЕ ПРЕМИНЕТЕ ДРУГИЯТ КРЪГ.А ЗА ГОСТУВАНЕТО ВЪВ ВАРНА-НА ТИЧА ПАРК -ЩЕ ГО ЗАГУБИТЕ.ОЩЕ ВЕДНЪЖ ВИ ЖЕЛАЯ УСПЕХ.



Тема УСПЕХ И ОТ ПЛОВДИВнови [re: OZZY]  
АвторLAUTA (Нерегистриран)
Публикувано13.09.00 15:37



VUPREKI 4E NA FINALA ZA KUPATA VURTIAHTE TZIAL MA4 NA PAPAGALITE,ISKRENO VI POJELAVAM USPEH!!!!!!



Тема Отг: УСПЕХ И ОТ ПЛОВДИВнови [re: LAUTA]  
АвторPlayer (Нерегистриран)
Публикувано14.09.00 16:21



благодаря ти LAUTA - това се казва истински фен на играта - извинявам се, ако съм те засегнал с нещо в предишните ми съобщения - аз лично винаги съм симпатизирал на пловдивските отбори и откровено ми е неприятно да гледам как се мъчат през последните години, а от стилове им на игра не е останало и помен.

Дано Нафтат направят пробив - това несъмнено ще вдигне ( поне малко ) нивото на игра и самочувствието на останалите отбори в България





Тема Отг: УСПЕХ И ОТ ПЛОВДИВнови [re: Player]  
АвторLAUTA (Нерегистриран)
Публикувано15.09.00 08:46



От все сърце желая да продължите и мисля ,че имате голям шанс след снощния резултат!



Тема Отг: УСПЕХ В МОСКВАнови [re: OZZY]  
АвторЛЕВСКАР (Нерегистриран)
Публикувано17.09.00 19:26



ЦСКА и Бургаските парцали ще бъдат надънени жестоко



Тема Мдам с такъв манталитет доникъде ...нови [re: ЛЕВСКАР]  
АвторЛуннаСветлина (Нерегистриран)
Публикувано23.09.00 09:29



Четох мнения, четох и ми стана ама много смешно!
Абе ти заблуден човеко (наричащ себе си фен) си толкова далеч от фурбола щом пожелаваш (макар и косвено) загуба на единствените български отбори които продължават!!! Левски да бяха били Бешикташ та да спечелят някоя друга точица за България, ама май ги биха като даули!!! Така че свий се някъде и трай! А иначе то човешката простотия е бездънна ... се оказа




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.