Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 01.05.24 
Футбол
   >> ФК Нафтекс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ЛОВЕЧ И НАФТАТА СА ПО-ДОБРИ ОТ СОФИЙСКИТЕ КЛУБОВЕнови  
Автор3ЪЛ (Нерегистриран)
Публикувано21.04.01 22:20



Ако някой още не е разбрал,че Нафтата и ловеч са най-добрите отбори в България е пълен наивник.Тези два състава в продължение на няколко сезона доказват това.Ако ЦСКА и ЛЕВСКИ не купуваха мачове,щяха да са след тях в класирането.А пък за Велбъжд не ми се говори,те са за 10-то място
НЯМА левски,цска-ИМА САМО НАФТАТА.



Тема Ima neshto vernoнови [re: 3ЪЛ]  
АвторRED ARMY (Нерегистриран)
Публикувано22.04.01 13:07



Ot CSKA sam,no ima mnogo verno v tvoite dumi.Kazvam tova zashtoto se schitamza istinski futbolen fen i vzhdam koi igrae nai-krasivo v Bulgaria-Lovech i Naftata,che i CSKA.A nie ne kupuvame izobshto machove,moi chovek-spravka-CSKA-Pirin 1:1.Tva ako stane ne gerana,she sprat parvenstvoto.


AZ-EDIN OT VOISKATA,GOVEDA UBIVASHT S TESLATA



Тема Re: Ima neshto vernoнови [re: RED ARMY]  
Авторdrugia az (Нерегистриран)
Публикувано22.04.01 13:20



Nema nachin, te i gargite znajat, che Lokoto i Naftata vi legaha, a za Pirin-tolkova si mojete bez pari, shtoto ne ste mislili , che shte e 1 :1.Ima njakoi neshta kato sportna forma, ama vie mai ne gi znaete, kakto i mobilizacia. Zashto Bayern padna ot Verder, a sled 3 dni biha MU, ili zashto Lovech ne bi Levski v Sofia za parvenstvoto, nali taman bjaha vi razchepili dva pati?
Naftata bezvazvratno zaminaha kam kraga otbori kato Spartak Vn, Botev Pd, i dr, koito ljagat , kogato drugite pojelajat. Shtom stignahte dotam, za da prodadete njakoi , toi trjabva da mine prez chorbata, jasno. A bjahte otbor, da.



Тема VELBUJD DA MI IADAT LAINATA...нови [re: vtrendy]  
АвторHlTLER (Нерегистриран)
Публикувано23.04.01 18:21



VALBUJD, RAZBILI NAFTATA? TI W RED LI SI?
2 CHISTI DUZPI+EDNA DUZINA JYLTI (EWENTUALNI CHERWENI) KARTONI SPESTI SYDIATA KOSTADINOW NA "MNOGO SILNIQ" WELBUJD...
TAKA I BABA MOJE...
PAK SHTE POSRAMITE BULGARIA W EUROPE, KAKTO GO NARAWIHTE W TURNIRA "INTERTOTO"- 0:8!!!
DA WI EBA W TUZEMCITE KJUSTENDILSKI!
SAMO NAFTA!



Тема Re: VELBUJD DA MI IADAT LAINATA...нови [re: HlTLER]  
Авторredfan (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 18:11



Няма Нафта, няма газ - Пор Кочанов педераст



Тема Re: VELBUJD DA MI IADAT LAINATA...нови [re: HlTLER]  
Автор The Way l am(~master~) (Schumi Fen)
Публикувано11.05.01 22:29



Abe idiot ti za tova 8:0 i poniatei si niamash be.Parvia mach gi bihme a sled tova rakovodstvoto reshi da ne prodaljime po natatak i izpratiha 2 ria otbor.
Pak i se govori che sa bili zalojeni pari na toia mach.Ta kato neznaesh ne govori.
A che vi razbihme taka si e.
3:0
Hahahahaha

_-_-_-_-_-_-_-_-_
~Unstopable~


Тема Re: ЛОВЕЧ И НАФТАТА СА ПО-ДОБРИ ОТ СОФИЙСКИТЕ КЛУБОВЕнови [re: 3ЪЛ]  
Автор The Way l am(~master~) (Schumi Fen)
Публикувано11.05.01 22:31



Hahahahahahahaha.
OSAZNAITE SE I POGLEDNETE TROIKATA!!!!!
1.Levski
2.Cska
3.Velbuzd
Hahahaha.
Lovech i Naftata-da go duhat te kade sa!!Ne gi vijdam v troikata!!
Hahahahahahahahaha.Smeeesshhhhnnniiiii sstteeeeee

_-_-_-_-_-_-_-_-_
~Unstopable~


Тема Re: ЛОВЕЧ И НАФТАТА СА ПО-ДОБРИ ОТ СОФИЙСКИТЕ КЛУБОВЕнови [re: The Way l am(~master]  
Авторdeckoff (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 02:34



5 : 0
И кво , примолихте се за публика от големия батко , щото ваша си нямате . Маи в кюстендил жевеят само говеда , които викат за велбъжд по съвместителство .
Жалко за нафтата , наистина бяха много добри , но тоя сезон ... Дано се събудят от летаргияата .
Само Ловеч



Тема Re: VELBUJD DA MI IADAT LAINATA...нови [re: The Way l am(~master]  
Автор3ЪЛ (Нерегистриран)
Публикувано23.06.01 16:51



НАФТАТА И ТРЕТИЯТ ОТБОР ДА ПРАТЯТ ДА ИГРАЕ,ПАК НЯМА ДА ПАДНЕ С 0-8
НЕЩАСТНИК КЮСТЕНДИЛСКИ,ОТБОРА ТИ ГО НЯМА ВЕЧЕ БЕ ДУХЛЬО.



Тема Re: BE, TY [re: 3ЪЛ]  
Авторastronaut (Нерегистриран)
Публикувано07.07.01 02:44



LUD LI SI/kude hvurchish




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.