Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 14.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Арогантна работанови [re: fen ®]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано18.10.09 23:55



Хм, на мен по скоро ми прилича на отчаян опит на мтел да измъкне абонати от бтк, толкова отчаян, че бабичката си криви устните, скача по масата, захвърля и т.н.

По същото време пускат и рекламата на виваком, за двойката в ресторанта и скандинавската литература: Много ведра и оригинална реклама... Между другото от предишната им реклама издирих песента "I can see clearly now" и си я сложих за рингтон, за мое учудване много хора поискаха да им я изпратя.



Тема Re: реклама на негативен операторнови [re: Cтepн™]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.10.09 00:38



А бе ГЕРБ успяха да направят едно изключително трудно нещо, нещо което няколко парламента все не можеха - почти ликвидираха гласуването с тестета карти.
Парламента е най-всишата власт. Ако е празен (демек на властимащите не им дреме) - как можем да очакваме каквото и да е движение напред.

Иначе - едва ли ще има сътресения на мобилния пазар. Цените бавно ще пълзят надолу. Договорите ще стават все по дълги и по трудно прекратяеми. Ще има все повече СПАМ. Ще има все повече куркапани от страна на операторите.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Арогантна работанови [re: deadreckoning]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано19.10.09 00:58



Току що направих парадоксално откритие - капанът на това да си с най-голямата мрежа.
Ако пуснеш минути до цялата си мрежа, при вероятност по-голямата част от абонатите ти да са с контакти именно от тази мрежа... То де Илия на кирия. Няма. А абонатите реват - искат минути към цялата мрежа, щото гледат, че другите го правят. И плюват. Ха сега де. Капан.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: реклама на негативен операторнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано19.10.09 01:08



Работят ве - я питай Стерн тая реклама колко многоооого абонати за фикс им е привлякла.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: А, тойнови [re: StefanPan]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано19.10.09 01:11



вече ти е обяснил.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re:Хи-хи-хинови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор motek (ombre)
Публикувано19.10.09 09:08



Е, определено бих се очудил ако за теб и работодателят ти тази реклама не е негативна


За повечето клиенти тя е весела и закачлива и те уверявам, че това точно М-Тел го разбира



Тема Re: реклама на негативен операторнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор 5rov ()
Публикувано19.10.09 10:29



Дали можеш да си представиш какво удовлетворение дават тези реклами на хората, които години наред бяха заложници с абонатните си номера на бившата БТК, която колкото пари им поискаше, толкова трябваше да заплатят за все по-малко и по-малко насреща. Още си спомням циничните подмятания във форумите при падането на държавния монопол . Надеждите които се прокрадваха тогава, бързо бяха попарвани с това, че още години трябва да минат за да се появи реална възможност за хората да се освободят от хватката на старицата… и както беше казал един „…бе говорете си каквото искате против БТК, но 12.50 месечно на абонат си влизат…”

Е, това време макар и доста късно дойде и сега бъдете готови да жънете, това което сте посяли…



Тема Re: Арогантна работанови [re: DTMF]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано19.10.09 17:41



Да ме извиняваш, но тая специално реклама на Виваком е върха на тъпотията... който я е видял около мен псува яко имиджмейкъра или агенцията дето са я творили.

Welcome to the real world!




Тема Re:Хи-хи-хинови [re: motek]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано20.10.09 23:26



Дано наистина да ти е весело.



Аз бих се срамувал от подобни реклама.



Тема Re: реклама на негативен операторнови [re: 5rov]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано20.10.09 23:49



На мен не ми трябва "удовлетворение", а телефон. Ама това е дълга тема засега не смятам да я подхващам.

Аз не се опитвам да убеждавам в нещо, нито обвинявам, че някой си си бил сменил оператора.

На мен не ми харесва негативната реклама.

На теб ти допада? Ами добре, аз си правя съответните изводи и продължавам нататък.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.