Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 26.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Идеянови [re: cмъpф]  
Автор motek (ombre)
Публикувано22.01.08 23:24



Това за интереса и феса е ясно, но се съмнявам, че ще те огрее

.

Пак няма да да се преборите с нелегалния трафик, понеже причината ще си остане и вие я знаете къде е.

Ще видим



Тема Re: Идеянови [re: misto]  
АвторOff (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 07:26



Аз пиша за роуминг, седесе-то казва, че не е роуминг и ме пита дали чета. Аз обяснявам и за не-роуминг, сега мисто-то пак ни връща към роуминг случая, но пак пита дали чета... Ебаси, май само аз чета наред, ахахах



Пич, за ен-ти път ти казвам, CLIP не е функция, която е задължителна, защото не е задължително да се подържа от другата мрежа... Аз предпочитам като съм в Танганайка да се обаждам и да говоря, нищо, че може да не ми видят номерчето...

А теминирането на трафик е гнусотия, но и огромен бизнес. Успех на борещети се, хаха



Тема Re: Идеянови [re: Off]  
Автор misto (неразбиращ)
Публикувано23.01.08 12:02



Пич, аз също предпочитам да говоря, когато ми е необходимо. Но не държа да ме правят на бълък! Щото нито в Австрия, нито във Финландия на мобилните им мрежи им липсва CLIP... за Танганайка не знам...

надявам се да имам възможност да проверя и от там някой ден...
Аз само се постарах да обясна с думи прости най-обикновения и масов случай в който липсата на CLIP-а вбесява потребителите.



Тема Ето ти малко номера!нови [re: motek]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано25.01.08 03:13



Жената като ме търси от Германия и никога не излиза реалния номер! (Набира ме от фиксиран на ДТ с някъкъв код 01ХХХ отпред, ако има значение де!)

088 4309849
088 8133365
088 8017290
088 8013543
088 8116875
088 4981808
088 4981579


Тези бяха в регистъра ми, а той помни до 10 приети повиквания!
Ако пуснете някакви бонуси, на седмица мога да давам минимум 20-30 номера!



Muenchen is mein Heim!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.