Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 08.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Плащане сметки към МТЕЛнови  
Автор stauffenberg (непознат)
Публикувано09.12.07 19:39



Някой плаща ли си фактурите от сметките към Мтел освен в центровете чрез банкомат системата Epay Моля запознайте ме .Банкоматите вземат ли определена сума за услугата.



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: stauffenberg]  
Авторedin (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 22:02



ePay е за плащане през интернет, не за банкомат. Иначе аз си плащам сметките през банкомат, но не съм обърнал внимание дали взема пари за услугата. Ей сега погледнах и една от бележките, които дава банкомата, но там пише само платената сума на сметката, няма остатък в дебитната карта.



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: stauffenberg]  
Автор Чo :) (търси Дипл. раб)
Публикувано09.12.07 23:10



Таксата, ако има такава, се начислява от банката, чийто карта ползваш. Попитай в банката.

Примерно при Булбанк е 20 ст.

Мисля, че е колкото "при теглене на пари" от банкомат на същата банка.




Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛ [re: stauffenberg]  
Автор Sled_ (непознат)
Публикувано10.12.07 01:56



При плащане от системата на epay.bg мисля, че заплащаш само сумата от тегленето на дебитната или кредитка карта обикновенно 0,20 лв. Аз като си плащам фактурите за ток, вода и телефон ми взема по 0,20 лв. :)



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: stauffenberg]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано10.12.07 09:52



Освен вече казаното - сметките към МТел можеш да плащаш и през QuickPay - тяхната система за мобилно банкиране. Условията са същите като при иПей (те са нещо като надстройка на тази система), както и регистрацията - през банкомат.
Разликата е, че можеш да плащаш директно от телефона, ако нямаш компютър под ръка.
ПП: Мотек, бяхте дали надежди, че до края на 2007 през КюПей ще пуснете и плащане на ток, вода? Някакво развитие?



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: stauffenberg]  
Автор motek (ombre)
Публикувано10.12.07 20:36





За останалото, колегите вече са ти отговорили



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано10.12.07 20:42



Мотек, бяхте дали надежди, че до края на 2007 през КюПей ще пуснете и плащане на ток, вода? Някакво развитие?

Нямам конкретна информация, но знам, че се работи по въпроса



П.П:Успя ли да си вземеш новата карта?



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано11.12.07 02:07



ПП: Ами аз още в събота отговорих в нея тема...която виждам е изчезнала, явно Мучачо се е посъбудил



Да, отидох в БЦ и след 10 мин. и 6 лв. получих нова карта...не знам дали и другите оператори вадят нови веднага, но останах впечатлен.
Макар, че пак ме послъгаха малко - казаха, че ще е активна след 30 мин, а 5 мин. след това, когато седнах в колата и я пробвах вече беше ready for use
Но може и аз да не съм доразбрал...обслужи ме едно моме, с голямо деколте и респектиращ балкон, напиращ да изскочи от него...сам не знам как си откъснах очите, но не слушах много какво ми говори...явно ходенето до БЦ не е съвсем безсмислено



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: Cтepн™]  
Автор jgmudei (непознат )
Публикувано11.12.07 10:38



В кой БЦ туй моме !!! Направи и поне малко реклама :):):) !!! Да отидем и ние да се полюбуваме на гледката няма само пък ти :):):) !!!



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: Cтepн™]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано11.12.07 11:42



Аз за какво мислеш предпочитам само в БЦ да си плащам сметката


И в2Ве са големи сладуранки девойките!
А, между другото - дай малко повече информация за това, което беше писал в "затритата" тема - че твоят тарифен план е нещо като "Релакс", но към 5 000 000 в "Семейство и приятели". Предлага ли се такъв план и за нас, простосмъртните (в никой БЦ от тези, с които аз контактувам не са го чували), или е само за връзкари?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.