Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 19.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: O!Sag]  
Автор motek (ombre)
Публикувано14.12.07 22:14



Амии.....скоро разбрах, че ще има нов внос......виетнамци, пакистанци......





Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.12.07 13:02



А защо не ползвате българи със същата квалификация?
Вместо да давате европейски заплати на азиатци (пакистанците са придирчиви) защо не ги дадете на българи вместо да ходят да си ги получават навън?



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано15.12.07 13:53



"Датамакс" са си българи



Информацията за вноса на чуждестранна работна ръка я чух по новините. Тя се отнася най-вече за сферата на строителството и туризма.

Слава Богу в М-Тел не сме стигнали до там, въпреки всеобщия недостиг на квалифицирани специалисти

Редактирано от motek на 15.12.07 13:55.



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.12.07 14:30



Че то точно в строителството май няма нужда от раб. ръка - плащат доста добре за абсолютно неквалифициран труд.
С туризма наистина е много зле...няма вече балами да са администратори, сервитьори, камериерки и обикновени готвачи за по 300 лв. + бакшиш, дето почти го няма.

Офтопик - на работа ли си?
Ще ти пратя ЛБ за една проверка, че електр. фактура още я няма...свързано е с откраднатата карта на жена ми...този път се обръщам към теб, че не ми се обяснява на *88, а и едва ли там ще ми четата последните няколко реда от фактурата





Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано15.12.07 15:05



на работа ли си?

Така реши държавното и партийно ръководство





Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.12.07 15:27



Ами в случая браво на държавното и партийно ръководство...виж колко бързо ми се изясни проблемната ситуация



Не знаех, че M-Tel Info е безплатна...то няма и откъде да знам, де...картите ми са отпреди 64К-ерата...е, вече само едната.
Иначе като ми даваха Гл карта получих изрично предупреждение да не ровя из аналогичното им меню...пляскали през пръстите



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано15.12.07 15:55







Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.12.07 16:11



Пратих ти разнищена случката на ЛБ...както в 99% от случаите на клиента му се е поскъсила паметта...колегата ти е абсолютно прав, аз съм позабравил датите...виж ЛБ






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.