Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 11.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Плащане сметки към МТЕЛ  
Автор stauffenberg (непознат)
Публикувано09.12.07 19:39



Някой плаща ли си фактурите от сметките към Мтел освен в центровете чрез банкомат системата Epay Моля запознайте ме .Банкоматите вземат ли определена сума за услугата.



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: stauffenberg]  
Авторedin (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 22:02



ePay е за плащане през интернет, не за банкомат. Иначе аз си плащам сметките през банкомат, но не съм обърнал внимание дали взема пари за услугата. Ей сега погледнах и една от бележките, които дава банкомата, но там пише само платената сума на сметката, няма остатък в дебитната карта.



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: stauffenberg]  
Автор Чo :) (търси Дипл. раб)
Публикувано09.12.07 23:10



Таксата, ако има такава, се начислява от банката, чийто карта ползваш. Попитай в банката.

Примерно при Булбанк е 20 ст.

Мисля, че е колкото "при теглене на пари" от банкомат на същата банка.




Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: stauffenberg]  
Автор Sled_ (непознат)
Публикувано10.12.07 01:56



При плащане от системата на epay.bg мисля, че заплащаш само сумата от тегленето на дебитната или кредитка карта обикновенно 0,20 лв. Аз като си плащам фактурите за ток, вода и телефон ми взема по 0,20 лв. :)



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: stauffenberg]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано10.12.07 09:52



Освен вече казаното - сметките към МТел можеш да плащаш и през QuickPay - тяхната система за мобилно банкиране. Условията са същите като при иПей (те са нещо като надстройка на тази система), както и регистрацията - през банкомат.
Разликата е, че можеш да плащаш директно от телефона, ако нямаш компютър под ръка.
ПП: Мотек, бяхте дали надежди, че до края на 2007 през КюПей ще пуснете и плащане на ток, вода? Някакво развитие?



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: stauffenberg]  
Автор motek (ombre)
Публикувано10.12.07 20:36





За останалото, колегите вече са ти отговорили



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано10.12.07 20:42



Мотек, бяхте дали надежди, че до края на 2007 през КюПей ще пуснете и плащане на ток, вода? Някакво развитие?

Нямам конкретна информация, но знам, че се работи по въпроса



П.П:Успя ли да си вземеш новата карта?



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано11.12.07 02:07



ПП: Ами аз още в събота отговорих в нея тема...която виждам е изчезнала, явно Мучачо се е посъбудил



Да, отидох в БЦ и след 10 мин. и 6 лв. получих нова карта...не знам дали и другите оператори вадят нови веднага, но останах впечатлен.
Макар, че пак ме послъгаха малко - казаха, че ще е активна след 30 мин, а 5 мин. след това, когато седнах в колата и я пробвах вече беше ready for use
Но може и аз да не съм доразбрал...обслужи ме едно моме, с голямо деколте и респектиращ балкон, напиращ да изскочи от него...сам не знам как си откъснах очите, но не слушах много какво ми говори...явно ходенето до БЦ не е съвсем безсмислено



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: Cтepн™]  
Автор jgmudei (непознат )
Публикувано11.12.07 10:38



В кой БЦ туй моме !!! Направи и поне малко реклама :):):) !!! Да отидем и ние да се полюбуваме на гледката няма само пък ти :):):) !!!



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: Cтepн™]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано11.12.07 11:42



Аз за какво мислеш предпочитам само в БЦ да си плащам сметката


И в2Ве са големи сладуранки девойките!
А, между другото - дай малко повече информация за това, което беше писал в "затритата" тема - че твоят тарифен план е нещо като "Релакс", но към 5 000 000 в "Семейство и приятели". Предлага ли се такъв план и за нас, простосмъртните (в никой БЦ от тези, с които аз контактувам не са го чували), или е само за връзкари?



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: jgmudei]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано11.12.07 11:54



Да, бе, да...и да вземат да й направят забележка и да я накарат да се облича като монахиня


Един джокер, ако си от Варна...допреди няколко години работеше в БЦ, дето е в "Образцов дом"...беше по-млада и пак така разцоцена



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: Boдeндyx®]  
Авторreнa (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 13:24



това са разните мклас оферти, както и отраслово-преференциалните при които разговорите към МТел са между 5 и 15 ст. след безплатните. няма ги за свободна консумация в магазините им но вече са наистина малко абонатите които са на планове за простосмъртни. всичко живо ползва някои от преференциалните



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: reнa]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано11.12.07 13:59



Не ми се вярва - това, което предлагат за нас, е 10 лв. месечна такса, 250 безплатни минути месечно към 3 номера от групата или от мрежата на "Ментел", и 15 ст. минутата към всички номера от мрежата на "Ментел"...
Явно Стерн е с някакви здрави връзки в "Ментел", щом му дават безплатни минути към цялата си мрежа...
Е, как няма да ги хвали тогава човека





Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: Cтepн™]  
Автор MuchachoМодератор (честен)
Публикувано11.12.07 20:52



Само да спомена, че тема тук не е трита от отдавна. Има си "склад" за такива


Освен това, не само аз съм модератор тук...
А ако не съм изтрил аз темата, остават само 2-ма, които могат - другият модератор и администратора

Животът е прекалено важен, за да говорим сериозно за него

Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: Muchacho]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано12.12.07 00:00



Ми то...напоследък...има ли въобще модератор в този клуб?



Добре, де, не е изтрита тема, не е и заключена, явно си я сложил в склада, но така или иначе изчезна от потребителския хоризонт и не мога да линкна към нея



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: Cтepн™]  
Автор O!Sag (Dr. House)
Публикувано12.12.07 00:53



quickpay на мтел едва ли има нещо общо с epay



--


Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: stauffenberg]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано12.12.07 16:38



А клиентите на "Вивател" освен, че вече ще могат да пазаруват без да им се удържат такси за покупките, но и за пазаруването ще им дават безплатни минути в мрежата:


Яд ли ви е, а



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: O!Sag]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано12.12.07 20:24



Виноват


Пак съм блял някъде.
Да се чете - Борика



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано13.12.07 10:02



Ясно защо съм пропуснал feedback-a



казаха, че ще е активна след 30 мин, а 5 мин. след това, когато седнах в колата и я пробвах вече беше ready for use

Не те е излъгала. Откъде да знае, че си връзкар



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: O!Sag]  
Автор motek (ombre)
Публикувано13.12.07 10:06



Общ е разработчика на услугата - Датамакс





Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано13.12.07 11:17



Сакън, пепел ти на устата...не споменавай тези тайни.
Сега някои пак ще ги хване ортикарията





Тема да бе отговорили са му "дръжки" през банкоматнови [re: motek]  
Авторвpaбчeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 18:09



се изпозлва системата bPAY която е на Борика и от нея идва и името. изпозлва се само от банкоматите на Борика, които стават все по малко! Таксата за b-pay се взима не от банката а от борика! Системата за разплащаме на mtel която ти я хвалят тук пък изисква регисрация с лична данна като ЕГН с което може да се злоупотреби Много ЛЕСНО. Например няма гаранция че някой който иска да презарвжда прима карта не е въвел твойто ЕГН
за по-сигурно" ако стане нещо да те натопи!



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: motek]  
Автор O!Sag (Dr. House)
Публикувано14.12.07 00:59



МАни ги тия леймъри




Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: O!Sag]  
Авторвpaбчeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 09:41



О!Сег яко ти се кефя на СЕОто, чко ти се кефя че стана мод , за което те поздравявам! Искрено нема базик тука никъв, и накрая ще пиша що му светкаш ламапата на служителя от Мтел? Туко виж наистина имат отдел за проучвания който ще разбере някога че тея дето измислиха и подържат еpay наистина не са читави. Хората ги изпозлват само колккото да си видят кви са им сметките за ток вода и парно, и после хукват в пошата да ги плашат. оти у поащата не им взимат толкова огромна комисионна!



Тема е да,... за завиждане си е! (ако не за яд)нови [re: Boдeндyx®]  
Авторвpaбчeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 09:45



дръгата конкурентна фирма (глобул) също има подобна "карта" Маствркард към ОББ , която дава само 10% отстъпка от сметката, което не е нищо в сравнение с вивател. Мтел нямаше ли и той нещо подобно но също толкова неизгодно???



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: вpaбчeнцeтo]  
Авторвpaбчo... (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 14:15



и после хукват в пошата да ги плашат. оти у поащата не им взимат толкова огромна комисионна!
Колко комисионна взема epay бе пиле недоклатено? точно 0 ст. за превод.



Тема Re: да бе отговорили са му "дръжки" през банкоматнови [re: вpaбчeнцeтo]  
Авторвpaбчo... (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 14:16



mtel която ти я хвалят тук пък изисква регисрация с лична данна като ЕГН
ти нямали поне веднъж да прочетеш преди да се изсереш?



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: вpaбчo...]  
Авторkoзaтa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 19:46



ей верно колко е недоклатено това нещо -като мяйка ти, вчера дето беше тръгнала разгонена по улиците, место да си включи възвратнопостъпателния виброзадоволител на 3та степен!
А ти прочети пак и ела тогава да се фукаш!



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: O!Sag]  
Автор motek (ombre)
Публикувано14.12.07 21:18



Хъм


Имали сме съвместна работа и добре сме се разбирали



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: motek]  
Автор O!Sag (Dr. House)
Публикувано14.12.07 22:01



И ние се разбираме добре, ама пак си остава българска работа ;-)




Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: O!Sag]  
Автор motek (ombre)
Публикувано14.12.07 22:14



Амии.....скоро разбрах, че ще има нов внос......виетнамци, пакистанци......





Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.12.07 13:02



А защо не ползвате българи със същата квалификация?
Вместо да давате европейски заплати на азиатци (пакистанците са придирчиви) защо не ги дадете на българи вместо да ходят да си ги получават навън?



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано15.12.07 13:53



"Датамакс" са си българи



Информацията за вноса на чуждестранна работна ръка я чух по новините. Тя се отнася най-вече за сферата на строителството и туризма.

Слава Богу в М-Тел не сме стигнали до там, въпреки всеобщия недостиг на квалифицирани специалисти

Редактирано от motek на 15.12.07 13:55.



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.12.07 14:30



Че то точно в строителството май няма нужда от раб. ръка - плащат доста добре за абсолютно неквалифициран труд.
С туризма наистина е много зле...няма вече балами да са администратори, сервитьори, камериерки и обикновени готвачи за по 300 лв. + бакшиш, дето почти го няма.

Офтопик - на работа ли си?
Ще ти пратя ЛБ за една проверка, че електр. фактура още я няма...свързано е с откраднатата карта на жена ми...този път се обръщам към теб, че не ми се обяснява на *88, а и едва ли там ще ми четата последните няколко реда от фактурата





Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано15.12.07 15:05



на работа ли си?

Така реши държавното и партийно ръководство





Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.12.07 15:27



Ами в случая браво на държавното и партийно ръководство...виж колко бързо ми се изясни проблемната ситуация



Не знаех, че M-Tel Info е безплатна...то няма и откъде да знам, де...картите ми са отпреди 64К-ерата...е, вече само едната.
Иначе като ми даваха Гл карта получих изрично предупреждение да не ровя из аналогичното им меню...пляскали през пръстите



Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано15.12.07 15:55







Тема Re: Плащане сметки към МТЕЛнови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.12.07 16:11



Пратих ти разнищена случката на ЛБ...както в 99% от случаите на клиента му се е поскъсила паметта...колегата ти е абсолютно прав, аз съм позабравил датите...виж ЛБ






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.