Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 22.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Не си правнови [re: armenski@pop]  
АвторAmberlin (Нерегистриран)
Публикувано18.09.04 23:26



Може и да имаш заложби за "шеф", но на мен твоето мнение не ми допада защото
1. Аз нямам против да споделям заплатата си и не смятам, че някой има право да ми забранява да споделям тази информация с когото си поискам. Чувствам подобно действие като нарушение на правата ми като свободна личност.
2. Смятам, че работодателят ми ми плаща заплата за да свърша дадена точно определена работа, която на него ще му донесе проходи, част от които ще даде на мен като заплата, но това е всичко. Договорите за конфиденциалност, които фирмите карат служителите си да подписват е препоръчително да се спазват, но не задължително. За мен.
3. Ако служителите знаят кой каква заплата получава смятам че това ще бъде само в полза на служителите и фирмата. И всеки ще получава адекватна на способностите му заплата и ще има ясен път за развитие.
Така че не виждам нищо лошо в това някой да се интересува от заплатите на служителите в която и да е фирма.



Тема Re: Хайде сеганови [re: Чepнorлaв]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано19.09.04 00:26



Хайде хайде, подкокоросвали сме били... да не би всички да можем да гледаме IP та?

Welcome to the real world


Тема Re: Не си правнови [re: Amberlin]  
Автор armenski@pop (mind penetrator)
Публикувано19.09.04 00:46



Гледай сега, ти си бъди свободна личност, това никой не ти го отрича и забранява. Но щом искаш да работиш в "моята" фирма - ще се съобразяваш с "моите" правила. И понеже уважавам свободата ти, именно като свободна личност ще бъдеш уведомен кои правила е задължително да спазваш, в случай че искаш да работиш на това конкретно място. Никой не те кара насила и не ограбва свободата ти, просто трябва да си наясно, че за да имаш едното, трябва да се съобразиш с другото. Това е сделка, а не тирания.
Нали знаеш: My Way... or Highway
Договора е нещо, което е задължително за подписалите го страни (а не препоръчително както ти си мислиш). При нарушаването му следват санкции...



Тема Re: Мога ли аз да ти кажа нещонови [re: armenski@pop]  
Авторbm (Нерегистриран)
Публикувано19.09.04 00:55



Нещо се измества здраво темата. За ползите и вредите от правилото за несподеляне на възнаграждението се е писало доста, моите възгледи и мненията на група съветски учени съвпадат - има повече ползи от това, отколкото вреди. Особено за работодателя.

Не се чувствам лектор по социология да ти обясня какво е "общество". Ако не си го учил трябва да го почувстваш.

Така и така слуховете са тръгнали - единственото лечение за слухове знаеш ли какво е?

Фактите :-)



Тема Re: Ало, нерегистрирания..нови [re: Чepнorлaв]  
Авторbm (Нерегистриран)
Публикувано19.09.04 00:58



Определено злоупотребяваш с модераторските привилегии.

Все пак гледай да ограничаваш използването на служебна за форума информация за защитаване на тезата ти. Не е удобно някак, а?



Тема Re: Мога ли аз да ти кажа нещонови [re: bm]  
Автор armenski@pop (mind penetrator)
Публикувано19.09.04 00:59



Няма как да "почувствам" нещо, дето го няма
Има и алтернативно лечение за слухове - времето

С останалото съм съгласен



Тема Re: Мога ли аз да ти кажа нещонови [re: bm]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано19.09.04 10:39



Много често слуховете се пускат умишлено; именно с цел да се прикрият (за определен период) фактите




Тема Re: Мога ли аз да ти кажа нещонови [re: Cтepн™]  
Авторbm (Нерегистриран)
Публикувано19.09.04 13:24



точно така!



Тема Че ти си тозинови [re: bm]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано19.09.04 18:10



който се хвърли напред с гръмките изказвания..



Тема Re: Че ти си тозинови [re: Чepнorлaв]  
Авторbm (Нерегистриран)
Публикувано19.09.04 19:44



ъ? Аз кво????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.