Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 15.06.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Lineage 2 - голямо разочарование!!нови [re: S]  
Автор WebCrusader (rogue slayer)
Публикувано02.12.04 11:58



Съжалявам да чуя, че си имал такива проблеми с тегленето на играта.
Но е хубаво поне да пробваш играта преди да се откажеш напълно от нея.

Базплатно можеш да я играеш на доста сървъри като единствено заменяш l2.ini файла в System директорията, като стартираш играта от l2.exe в същата директория за да не минаваш през ъпдейти.

ето и няколко сървъри на които може да играеш:
http://www.escapeserver.com/
http://l2.noobwars.gr/

има и много други но аз играя по принцип на тях, на гръцкия сървър играят доста българи дори се е заформила малка война между българи и гърци.

In every generation there is a slayer,
but now there are two.


Тема Re: Lineage 2 - голямо разочарование!!нови [re: S]  
Автор WebCrusader (rogue slayer)
Публикувано02.12.04 12:07



> P.S. Иначе вече започнах да играя и ако ти кажа колко бъгове видях за
> първият половин час игра..... не е за разправяне....

Какви толкова сериозни бъгове видя че не са за разправяне и на какъв сървър си играл, че тоя на матрицата е далеч от реалния.

In every generation there is a slayer,
but now there are two.


Тема Re: Lineage 2 - голямо разочарование!!нови [re: WebCrusader]  
АвторSAlFAR (Нерегистриран)
Публикувано14.12.04 08:51



Пробвах играта и много ми хареса, наистина добре е изпипана :) [мадамите особено :))]
Значи регистрирам се и си започвам да играя без никакжи проблеми.Естествено на Гръцкия сървър. Реших да отида на официалната страница и там има за сваляне 3 анимации (3D) който са мн добре направени.
Та вапроса ми е:
Кога ги дава тези анимации, защото като се конектна направо си почвам играта и никакво интро или от тоя сорт.



Тема Re: Lineage 2 - голямо разочарование!!нови [re: SAlFAR]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано14.12.04 20:12



Само не ми е ясно, защо пускаш това мнение и тук, и в нова тема:)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Е, вие се мъчете с Lineage 2 ,нови [re: S]  
Автор Kontra ()
Публикувано05.01.05 01:13



светлинни години ?
братле, само се чуй кво говориш
графичният енджин на Guild Wars е невероятен
лично мен чак толкова шарения не ме кефи особено, но признавам, че много добре са го пипнали и е напълно сравним с този на Lineage
моделите на героите също са интересни
като геймплей - не я разцъках достатъчно, щото на L2 в момента драпах нещо твърде идейно за да отлепя, но съм сигурен, че е зарибявка
това което невероятно свински ми къса нервите е невероятно гнусният интерфейс
мамка им, тия глупаци просто са си оставили ръцете !
ако играта беше с графиката на UO - разбирам, щеше се ядва - но са както казах ... просто къса нерви
прекалено левашко е
нещастници



Тема Re: Lineage 2 - голямо разочарование!!нови [re: S]  
Автор Kontra ()
Публикувано05.01.05 01:35



боже, опази от такива изцепки
sorry-им , че казвам баш квото ми е душата и то в прав текст, но си ебаси индианеца
ако не друго, то поне най-малкото можеше да я дръпнеш от BG free-тата

има де, кво моеш се сетиш за играта и то не от вчера - от инсталация на Chronicle 1 през prima guide-a, ini-та на няколко сървъра, саундтрак, филмчета, та до инсталацията и на Chronicle 2
а па играта я има и на дата-та

няма нужда от излишна реторика на тема колко индианско е да пишеш глупости за нещо, дето не си пробвал
само ще кажа, че съм разцъквал много джитки, пробвах и WoW на отворената бета - за мен L2 е най-шибаната лудница, която някога съм виждам
а за Chronicle 2, която вече излезе - ех, момчета ... просто не знам какво да кажа - слагам ръка на сърцето и замълчавам

искам да кажа още нещо - ако имате възможност не си разваляйте кефа, а вземете да разцъкате на що-годе читав сървър
в Матрицата до съвсем скоро дори половината шибани умения не бачкаха
чух, че драпат най-малкото тва да е като хората, но не вярвам да са се прочули
пичовете наистина се стараят, но на една закърпена мизерия разебават по две нови
а това не е работа

noobwars е ок
много поздрави на Mulan , на V и на клана - дано да ги спукате
хабер си нямам там до де сте го добутали, но ако комшийте се вживяват във "войната" повече от академичното и изскочи некъв проблем пратете ми неко бележка - преди да се изнесе към тоя сървър барбар с целият си клан с един от тамошните админи до съвсем скоро месеци наред играхме на duo денонощно и перманентно - и както се казва ... не е да не се уважаваме

Редактирано от Kontra на 05.01.05 01:36.



Тема Re: Lineage 2 - голямо разочарование!!нови [re: Xial]  
Авторbg_talibana (Нерегистриран)
Публикувано23.04.05 22:30



Ne znam za6to si se precakal taka ama az q drypnax, slojix file za servera v system, nqkakayv patch slojix(ne pove4e ot 100mb) i gotovo!



Тема Re: Lineage 2 - голямо разочарование!!нови [re: Kontra]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 01:25



Абе МОМЧЕ ОПРАВИ СЕ МАЛКО!!!! Първо тази тема я пуснах преди половин година, и второ опитай се да сравниш тази изгъзица с манията която съм споменал - GUILD WARS!!! След като играх Open betata и три от beta weekend-ите дойде време и за официалното пускане на играта, което беше 28.04.05. На 29.04.05 си я купих и мога да ти кажа че във всякакво отношение е светлинни години пред Lineage 2. Да не споменаваме, че не се плаща никаква такса да се играе на всички официални сървъри.
потърси малко инфо и тогава ме занимавай с Lineage 2.



Тема Re: Lineage 2 - голямо разочарование!!нови [re: S]  
АвторPK (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 14:15



boje lame kato ne razbirash ne govori , ti ideia si nqmash kakvo si se opital da napravish i vednaga si nadal voi do nebesata :) mizernik!



Тема akauntнови [re: PK]  
Авторnasi4 (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 13:36



nqkoi moje li da mi kaje 6to ne6te da mi pravi akunt v noobwars.gr vse mi dava 4e ima nqkva gre6ka da ne bi da ima to4no opredeleni dni za pravene na akunti a/.kajete mi! ina4e igrata e edin put nqma dr kato neq aide 4ao priqteli 6te 4akam otgovor4e v nai-skoro vreme




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.