Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 22.05.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Lineage 2 - голямо разочарование!!нови [re: S]  
Авторanjelika (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 10:08



Bratle LIneage 2 e velika igra prekaral sym mnogo bezsynni noshti razbira se dokato ne izleze WOW!WOW>ALL!



Тема Re: Lineage 2 - голямо разочарование!!нови [re: S]  
АвторEVlL SPlRlT (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 19:32



VE Ey 4UKUNDUR SHTI EBA...NEma govorish taka.TI voabshte ne znaesh l2 samo tva ti kazvam



Тема Re: Lineage 2 - голямо разочарование!!нови [re: EVlL SPlRlT]  
АвторExorcist (Нерегистриран)
Публикувано03.06.06 15:24



Igrata moje da te azribi za okolo mesec, ne poveche. KAto porazledash malko, razbirash che vsichki fighteri ima edni i sushti skilove, magiosnicite sushto.. PvP e na tolkova nisko nivo che nqmam dumi.. Questove - v tazi igra termina e neupotrebim, tui kto sa bezsmisleni. Predmetite sa neveroqtno malko, bez nikakvi variavii (dori ROSE online imashe pokazateli na predmetite, vupreki che golqma chast ot neshtata, dori imena na clasove sa vzeti ot L2)...



Тема Eee...tui ako ne e dokazatelstvo !нови [re: S]  
Автор-]GM[-Xtreme (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 21:54



http://img148.imageshack.us/img148/561/shot000987kd.jpg
http://img473.imageshack.us/img473/4738/shot000004zk.jpg
http://img148.imageshack.us/img148/6517/shot000347vs.jpg
http://img148.imageshack.us/img148/6671/shot000763rh.jpg
http://img148.imageshack.us/img148/7261/shot000807cw.jpg
http://img148.imageshack.us/img148/9655/shot000927sk.jpg
http://img473.imageshack.us/img473/7954/shot001208eb.jpg

E ....tuka zatapvame si4ki ,koito ne znaqt 6to za igra e tova :)


za pove4e info soulmaster@dir.bg



Тема Re: Eee...tui ako ne e dokazatelstvo !нови [re: -]GM[-Xtreme]  
Авторlol (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 22:00



TUi poslednoto,screenshota de mnoo me kefi kak si go xvanal kat se teleportva :) ooo qko!!mnoo ma kefi taq igra...bex q sprql ,po4nax da igraq WoW (tq prosto rqpa da qde pred Lineage2) igral sam i GuildWars tam e mnoo 6arena grafikata ,mnoo tupo dvijenieto na geroite ,osobeno monka .....tui nekva totalna glupost Guild Wars ,Lineage2 e miliardi godini po naprede ot GW we yrod (s)



Тема Re: Eee...tui ako ne e dokazatelstvo !нови [re: lol]  
Автор Brave_bg (антидепресант)
Публикувано01.08.06 12:48



Всеизвестна истина е, че вкусовете на хората са различни. На едни харесват определени игри, на други пък напротив - тези игри не им допадат. Така, че спор дали играта Lineage2 е хубава или не, са безмислени. Лично на мен много ми харесва и я играя 4-5 месеца.
Постепенно навлизам в тънкостите и, като се стремя да чета инфо където и каквато е достъпна. Тук трябва да отбележа, че руснаците имат доста добри бази данни със съвети, статии и т.н. Казах, че много чета и питам, и въпреки всичко знам, че надали съм навлезнал и на половина в тънкостите на играта.

Трудности с инсталацията...да, вероятно има, но като му хванеш цаката... няма проблеми. Още повече, аз си купих играта (така правя с игри, които ми харесват). Ъпдейт трябваше за да играя С4, но за С3 в неофициалните сървъри е необходим само един пач и промяна в host файла на Windows.

Бъгове... да, в повечето неофициални и безплатни сървъри (български и чужди) ги има, но за това се знае предварително, а и повечето сериозни админи постоянно работят да ги намалят.

Прочетох по-горе, че героите били с еднакви скилове и играта бързо доскучавала. Не съм съгласен. Личното участие в изграждането на един герой и взаимодействието с други в рамките на клан и алианс са си доста на ниво.

Към момента съм развил един Shilen Knight - прекрасен асистиращ танк и качествен боец за партита, един Warcrayer - универсална самостоятелна единица, едновременно буфер и боец, един Shilen Elder - много силен лечител и буфер, и едно warsmith-че с което се забавлявам да крафтя разни нещица. На път съм да опозная и светлите елфи, чрез един Plain Walker - много пъргав и опасен дагерист.
Всяка от расите и разновидностите и има много интересни и забавни пътища за развитие, а ако попаднеш в клан със свустни хора, наистина удоволствието от играта става невероятно.
Пак ще повторя, не искам да подценя нито една друга игра, която има почитатели, но определено lineage2 е "моята игра" от доста време и интересът и удоволствието ми да ги играя не е намаляно изобщо.

IN NOMINE PATRIS ET FILII ET SPIRITUS SANCTI


Тема Re: Lineage 2 - голямо разочарование!!нови [re: martyr]  
Авторgaga (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 00:57



abe typ zatfa si ima free serveri i igrata q ima na hilqdi mesta za free download kato si noob i neznae6 nedei da pljue6 hahaha



Тема Re: Lineage 2 - голямо разочарование!!нови [re: gaga]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано22.08.06 08:37



N00b викай на сестра си. Вгледай се за какъв трафик говоря. И си пъхни смешните български free зони в серийният интерфейс.





Тема Re: Lineage 2 - голямо разочарование!!нови [re: martyr]  
Автор Spon (Greenhorn)
Публикувано22.08.06 15:02



блах, изпреварил си ме, само да добавя на отворкото : я ми изтегли 4 гигабайта преди 3-4 години да те видя колко време щеше да ги дърпаш, ако си открил тази игра преди 2 месеца някои я играем отдавна

Редактирано от Spon на 22.08.06 15:04.



Тема Re: Lineage 2 - голямо разочарование!!нови [re: S]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 18:33



Ти сериозно си мноо зле...ок като е толкова голям .rar-a. Като ти се свидят 15+ лева ша се мачиш на трафик и няма да се оплакваш. Не моило се регестрира на тати момчето .... има 100++ free servery щом не щеш да плащаш "безплатен обяд няма". Тва че ТИ не знаеш че играта се стартира от иконата в SYSTEM папката.... аз трябва ли да та сажалявам .. не мисля. ГОЛЕМИ МИНУСИ. КОЙ СА ТЕЗИ ГОЛЕМИ МИНУСИ. Като съдя по мнението ти единствения минус при теб е в IQ-то ти .... ДОРИ НЕ СИ СТАРТИРАЛ ИГРАТА. стига че се изнервих нещо .... ко имаш проблем geno_videv@yahoo.com.


PS: Ти как искаш ЗА ОРИГИНАЛНИЯ СЪРВАР ДА НЕ СЕ ПЛАЩА.ИСКАШ ДА МИ КАЖЕШ ЧЕ НА ОРИГИНАЛНИТЕ НА WoW ПРИМЕРНО НЕ СЕ ПЛАЩА ЛИ ВЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!МОГА ДА ТИ КАЖА САМО 1 GL ДА НАМЕРИШ ПО ЯКА ИГРА .......(не очаквам от некои които по цял ден играе CS или CS:S да разбере MMORPG-тата) никак никак не е лесно ........




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.