Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 09.06.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Sacred  
Автор Spon (diabloman)
Публикувано08.06.04 00:03



Ne znam dali ima takava tema i ....


imam edin zapros: zelenite iteams davat li niakakvi dopalnitelni bonusi ili prosto zapo4vat s edna i sa6ta duma (v zaglavieto si)

p.s. ot dosta vreme igraia igri ot sorta na diablo, DS, neverwinter nights i pro4ie no za parvo pat gameplay & vizia sa sa4etani tolkova dobre



Тема Re: Sacredнови [re: Spon]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано08.06.04 11:37



Има два вида зелено боядисани итеми . Едните са специфични за елфката, а другите са комплектите, с които вече си свикнал в Диабло 2 ... само дето тук се събират изключително трудно ! ... във заглавната страница на Аскарон има препратки към два фен-сайта на играта със съвсем изчерпателен форум на запалянковци като мене . Иди ги разгледай ... за мене истински кеф е да си правя нещата при ковачите ... досега не съм събрал нито един комплект (set).

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор Spon (diabloman)
Публикувано08.06.04 17:11



ami stava duma ba6 za zelenite (ne teia na elf-kata), pregledal sam ve4e teia saitove za koito spomena no tam ne vidiah da ima info kakav e bonusa kogato si sabral 2,3 ... ili celia komplekt a i ne sa palni spisacite s teia zeleni predmeti (iavno naistina dosta trudno padat makar 4e na singal seraphim-kata mi e edva 13-14 lvl i namerih 2 predmeta ot parvia set)

btw ne znam dali niakoi e probval da oble4e seraphim v 4erveni na cviat broni ot neinia klas, izglejda neveroiatno dobre



Тема Re: Sacredнови [re: Spon]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано09.06.04 10:59



Серафимката има много свиреп скил на име bee-eff-gee (BFG) :) ... ако си от поколението играло DOOM 1 и 2, си е показателно да се захванеш точно с нея . Плюс това тя си бъхти здраво .

Аз лично съм с Battlemage на 27-8 ниво . В момента изпълнявам последните куести в оркския град и ще минавам към акт 3 . Играта още не ми е писнала, явно ще има добри качества и в мрежа .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор Spon (diabloman)
Публикувано09.06.04 12:51



ami moita seraphimka e 20-21 lvl i "act III" sam go prepolovil
da te pitam ima edin quest dava ti go nqkakav pi4aga koito e blizo do miastoto kadeto triabva da zavede6 (ekskortira6) edin drug fen, na tova miasto ima portal i e blizo do Wolfdale triabva da otide6 v niakakav manastir mai be6e no patiat e zatrupan s kamani i nekav dedo stoi do tiah i mi kazva 4e sam podranil i vse o6te ne e raz4istil patia
da ima6 niakakvi idei?

Редактирано от Spon на 09.06.04 12:53.



Тема Re: Sacredнови [re: Spon]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано09.06.04 15:58



Ами не, и аз минах покрай него и реших, че пътя ще се отвори когато му дойде времето ... та го игнорирах .



Тема Re: Sacredнови [re: Spon]  
Авторexpert (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 16:27



abe neshto mi e bygliawa igrata.
wlizam w nikakawo selo, napada me niakakyw oficer, az go ubiwam
no sled towa si goworia s nego, dawa mi quest i go izpylniawam
daje me kani na po bira ako imam wreme...

mnogo me drazni interface - izkluchitelno kofti e che kato atakuwa s
magia ne se pridwijwa na nujnota blizost... da ne goworim che ne otwryshta
na udarite a triabwa d dyrjish neprekysnato mishkata. men lichno me zaboliawa
poslednata stawa na pokazaleca sled 'malko' igra :(

a nai-smeshno e kato si na kon - ne moje da udarish edin peshehodec zashtoto
go nastigash s konia, spirash dokato wdignesh toiagata toi se e premestil
i twoia geroi si stoi na edno miasto kato idiot...
mnogo me razocharowaha tia 'features' na igrata :(((((((
s goliam zor go dobutah do level 32 moia battle mage.
i sega sym prevkluchil na thief 3 :)



Тема Re: Sacredнови [re: expert]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано10.06.04 17:48



Във форумите на Аскарон четох, че е абсолютно безмислено да си губиш времето с езда ако си Battlemage . Просто от всички той бил най-келяв ездач . Иначе елфката после язди еднорози, дарк елфа язди wyvernи и прочее . Thief - ако имаш предвид играта - съм играл само първата ... как успяваш да минеш първа мисия без да убиеш никого (a real professional never leaves bodies) на най-висока сложност ?



Тема Re: Sacredнови [re: Spon]  
Автор Spon (diabloman)
Публикувано11.06.04 10:34



otnosno onzi quest s kamanite iavno triabva da si po napred s "act"-ovete
probvah niakoi ot skritite mesta v igrata, goliam kef be6e 'pac man" nivoto.
razbrah sa6to 4e triabva da ima6 minimum 3 perdmeta ot zelenite za da ti se aktivirat dopalnitelnite bonusi ot zelenite komplekti (i sega se nadiavam da nameria treti ot seraphimskia)
i edin savet aktiviraite si town portalite (ima takiva kadeto sistemata e kato pri heroes-a - ibira6 v koi grad/oblast da se teleportirah)



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Авторexpert (Нерегистриран)
Публикувано12.06.04 08:08



да, забелязах че при бой няма плоза. ама иначе пък бързо се шматка
насам натам с добър кон. аз съм си направил ride на 6... докато не
разбрах че не ме пуска да си хвана старият кон защото съм го оседлал
с някакво много яко седло...

ами аз другите thief не съм ги играл само thief3 на hard искат само да
не убиваш цивилни аз до сега имам само 2-3 цивилни убити и то защото
ме хвана яд че ме видяха :)
иначе ме мързи да крия труповете и имам доста открити
аз по навик от другите игри деиствам на принципа че не трябва да
оставям живи противници. две групировки ми се разсърдиха та трябваше
да им правя дребни услуги и сега са ми allied и не се закачат с мен.
иначе удар с бухалка по главата почти никога не води до убииство.
май ако падне от високо след удара... не съм се задълбочавал по въпроса
единия цивилен го убих като ме затворих вратата 3 пъти в лицето
докато се опитваше да избяга :)
общо взето, забавлявам се садистично :)



Тема Re: Sacredнови [re: expert]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано14.06.04 18:15



Хахаха, какъв ФЪН ... убийство с врата ... неколкократно . А все още ли има мъртви, които се трепят със стрели с светена вода ?



Тема Re: Sacredнови [re: Spon]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано16.06.04 11:25



Пореден бъг :
Когато изпълняваш куеста Avenge My Family на един орк се налага да търсиш разни разпиляни покъщнини из пустинята ... пред-предпоследната е една бутилка, и след нея сочи едно място, в което няма нищо (NULL) ... трика е да се върнеш при бутилката и да я "използваш" още няколко пъти ... всеки път сочи различно място - като най-накрая сочи и сградата, която трябва да опустошиш .

Приятна игра на всички .



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Авторexpert (Нерегистриран)
Публикувано19.06.04 08:35



ami undead se trepiat samo s kolbi sys swetena woda, i sa riadkost, obshto wzeto
ima edna psicho- misisa w edno siropitalishte koeto ima syznanie i "pomni"
pacientite si. ( pyrwo e bilo siropitalishte posle ludnica)
tam ima edni tipowe deto hich ne mrat. ako gi rygash s noja ili streli, sled
towa stawat otnowo i ne pomaga i swetena woda. te sa niakakwi tip "frankenshtain", poniakoga s mina moje da gi utrepesh, no mai samo ako
ne sa w "combat mode". zabawnoto e che ako ne gi umyrtwish dobre,
stawat kato minesh blizo do tiah



Тема Re: Sacredнови [re: expert]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано21.06.04 11:01



Същият ужас значи, аз все забравях да си взема светена вода и мисиите с мъртви ги изигравах с много тичане ... а проклетите зомбита все ме надушваха .



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано23.06.04 23:18



Има разлика в зеленото, едното е тъмно, а другото светло ... за моита елфка съм събрал част от единя комплект ... лък, наколенки ръкавици и шлем ;) , само не разбрах защо при положение че съм екуипнал 4 итема дава същата екстра като при 2 .... гъби си някак смисъл от това ... в диабло за секи добавен итем към сета дава допълнителна екстра, а тука при два итема +3 ментал регенереишън и при 4 пак +3 м.р.

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано23.06.04 23:28



Къде го чете това за еднорозите .... Аз в момента симонвам лвл 35 уникорн и не моа да го яхна ..... или си копуваш отделно от търговците ? .... понеже до момента не виждах причина да катера на раидинг .... може би съм се прецакал и ще трябва наново да я почвам ;((

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Sacredнови [re: avenger]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано24.06.04 10:59



Така е, обещали са на следващия ъпдейт да го оправят - аз още един бъг намерих - във подземията, където трябва да се свържеш с принц Валор картата е осрана и не може да се стигне до принца ... сега търся Workaround :)



Тема Re: Sacredнови [re: avenger]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано24.06.04 11:02



Виждах скрийншоти на Елфка върху пегас и върху еднорог :) ... ама сигурно няма да иска 20 на riding ...



Тема Re: Sacredнови [re: avenger]  
Автор Spon (demon)
Публикувано24.06.04 15:29



po strannoto e za6to kato sloja 3 iteam-a mi dava 15% phizikal rezist + 5 to fire&magic dmg. a kato sloja 4 ostava samo 5 to fire&magic dmg.



Тема Re: Sacredнови [re: Spon]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано24.06.04 15:32



За*би ... толкова много бъгове откривам, че ако в следващия патч не я оправят ... сигурно ще обърна внимание на Knights of The Old Republic .



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Авторexpert (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 17:10



ne e losha kotr :) az baih malko skeptichen shtoto tia istori s jedi knights
ne me kefiat osobeno... gledam che shte izliza i sequel - predsrochno :)



Тема Re: Sacredнови [re: expert]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано25.06.04 17:20



avenger ще се сгъне от кеф, все ми я описва ... а аз диването още не съм я изиграл . А тези шваби от Аскарон, ако не оправят видиотения бъг със клик-нищо клик-нищо, дето може да те убие някой заради него - ще се откажа . Представи си :
Заобикалят те 4 трола + 5-6 орка .
Натискаш 9 от клавиатурата за едното ти комбо, right кликваш и нищо не става ... кликнал си върху камък, а не върху враг ... първият трол те убива с един удар . СУПЕР ! Поне loadgame да не беше толкова идиотски бавно !!!



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано28.06.04 11:14



При мен си бачка за комбото .... но не и за БУ ...., както и не за всичките комбота които съм направил .... мойе би товаим е била идеята .... ако първият удар на комбото ТРЯБВА да е насочен към враг да не работи .... като фиребалл например ;)

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Sacredнови [re: avenger]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано28.06.04 11:35



Това е проблема, че не е за single enemy ... ring of ice + fire spiral ... и двете са с area damage около мене .



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано28.06.04 11:56



Ми моето комбо 4хМултихит бачка ..... но 4хХардхит не .....затова си помислих че може би има значение дали е за 1 враг или не .... може и по някаква друга причина да е направено нарочно така ... а може и да е поредния бъг ... кои знае ...

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Sacredнови [re: avenger]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано29.06.04 11:08



Дано скоро да я patchнат, че в мометна само ми къса нервите . Снощи един гоблин (10 ниво) ми седеше в обръча на fire spiral и си джапаше весело с чехли без да поема никакъв damage ... добре поне, че не ми беше имунизиран към меча



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор Spon (demon)
Публикувано29.06.04 12:04



тоооо остана и това да го има (имунизация срещу физическа атака) и дето се вика NO COMMENT.

Редактирано от Spon на 29.06.04 12:05.



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано01.07.04 18:51



Игричката е велика......аз съм само 25о ниво все още, защото играя от вторник.....смятам, че добре се развивам. Героят ми е Тъмен Елф. Не съм си правил никакво умение на яздене, но ако това за язденето на дракони е вярно......кажете, че само язденето да надувам:)) Ако искате може в нова тема да започнем да публикуваме снимки на героите си с техните умения и т.н.....така ще ги сравним. А...и да попитам нещо;) Бронята ми да прави защит 289 малко ли е? А също това, че съм с едва към 1100 кръв;)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Sacredнови [re: Morrowind]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано02.07.04 11:39



Нямам идея за ездата, аз съм 32 ниво BattleMage (любим клас във всички игри) . Особеното на този клас, е че е най-бездарния ездач по принцип . Аз залагам на брони и багаж, които дават physical resitance - иначе моя плюнчо от време на време казва :
"I'm not protected against normal damage !" ... малко преди някой досаден гоблин да ми вземе 250-300 със обикновен арбалет ... поне така беше в началото . Бронята в момента ми е около 600, но аз наблягам много на вграждане на пръстенчета и амулети със по 50-60 defence на сокети в брони, шлемове и щитове ... за живота също не се безпокой - Аз в момента съм на около 950-960 ... вградил съм 4 вампирски руни - 2 в оръжието и 2 в ръкавиците, които като бия някого ми качват по 3-4% от демиджа на мене (вампиризъм) за всяка една руна . Според разговори в друг форум се стига до тотал от 45-50%, при което може да не ползваш колби живот изобщо .



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано02.07.04 11:59



Вампирски руни?:0 Това значи ли че уменията за други герои(плочките с умения) могат да се вграждат в предмети, а не само да се подменят в отношение 3:1 или 4:1 за мои плочки?:0

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Sacredнови [re: Morrowind]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано02.07.04 12:23



А - радвам се, че поне ти си го открил навреме това за обмяната ... със Avenger почнахме нови герои заради късогледството .

Да - част от руните на вампирката са полезни, руните на Battlemage - също частично . На вампирката има 2 вида полезни - 15 to defence and attack, аз ползвам и +3-6% life leech (или нещо от сорта) . Battlemage има 10 faster magic recovery, и най-важната +4-6% experience of foes :)



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано02.07.04 14:04



Ами аз още в началото го научих това с обмяната:) Вярно, че ако не знаех щях да се почувствам тъпо на този левъл да започна отнов със съ
ия герой(аз имам намерение с всички да поиграя, но основния ми е тъмния елф).
Четох, че има и истински руни, а не плочки за героите......намирали ли сте такива....аз май само веднъж намерих Lost Combat art и го продадох(тогава не знаех за какво е).

Откривал съм и кутия за електронна игра преди време.....много яки смешки има в игата, а тов е върха:



Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.

Тема Re: Sacredнови [re: Morrowind]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано02.07.04 14:20



Lost combat rune служи само за обмяна при combo mastera, а иначе четох, че имало бонус ако събереш всичките 4 кашончета с продукти на Ascaron в багажа си ... но може да е измишльотина .



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано02.07.04 15:23



Ами на мен тази кутия ми изчезна:( Не съм я продавал...просто изчезна:)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Sacredнови [re: Morrowind]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано02.07.04 15:27



Аз просто я шитнах на търговеца ... реших, че е евтина реклама на другите им игри .



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор Spon (demon)
Публикувано02.07.04 22:30



каква е тази кутия?
къде я намирате?



Тема Re: Sacredнови [re: Spon]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано03.07.04 00:12



Там е работата, че не знам къде я намерих:(

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема въпроснови [re: Spon]  
Автор ben_gun (anthropoid)
Публикувано03.07.04 15:53



тъй като играта е много слабо help-ната (или поне аз не знам как/къде да гледам) имам следните въпроси
има ли shortkeys за смяна на оръжия/умения
има ли някаква стратегия за игра която да се следва (освен стрелката долу ма картата дето сочи основната посока)
и малък hint искам... начи там долу в пустинята има един умиращ войник сред тълпа от зомбита и скелети.като говориш с него иска вода (като казва нещо за муле).отивам на следващия point където верно има някаф катър и място което е обозначено със синя анимация.та идеята ми е че (в случая съм с гладиатора) че не ще да го яха.вика че не може да го язди добре или нещо подобно.
а пък и с dark elf го бях гокарал до там, успях да се метна на добичето, но един скелет го очисти преди да стигна до пича дето мре.

иначе играта е добра, но се движи нещо много мудно

The Road To Hell



Тема Re: въпроснови [re: ben_gun]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано03.07.04 16:57



Ами започвам да отговарям:
1. Оръжията се сменят с бутоните от 1 до 5, а от 6 до 0 са магиите(или бойните умения).
2. Ами те и допълнителните quests(посчти всички) си имат синя стрелка:) А иначе като цъкнеш M и изкараш картата и се вижда къде и какви задачи имаш:)
3. Това с водата е бъг в играта. Като стигнеш там отвори конзолата с тилда(~) и напиши wasser. След това в пулсиращата аура ще се появи шише с вода:)

Приятна игра:)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Sacredнови [re: Spon]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано05.07.04 11:37



Една намерих в западната пустинята преди бъгавия куест с water from the mules, малко след като влезеш има разнебитено селце с гоблини, орки и скелети ... но вероятно при тебе няма да е там .

Представлява стадартна кутия за игра ... от тези дето ги продават Пулсар :)



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано05.07.04 14:12



Аз някъде в горите открих такава.....с футболна топка отпред:)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Sacredнови [re: Morrowind]  
Автор mitrandir (непознат )
Публикувано08.07.04 17:15



Момчета и момичета , дайте да убедим админа на дата.бг за sacred сервер и да играем.
аз имам вапрос - бе кажете копчето за язди/слезСеБииБеКопеле
много ме дразни че трябва да ходя да цъкам горе всеки пат като се появи враг и искам да пусна някои от скиловете...



Тема Re: Sacredнови [re: mitrandir]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано08.07.04 20:39



Това е много яка идея:) Ако знаете ка кда говорите с него- супер, направете го....ще има много заинтересовани:) Но какво да правим тези, които нямамае серийни ключове:)

П.С: Казвайте какво ще се прави, че играта си я махнах за известно време.....да я слагам пак и да се доразвивам, ако ще ви бия:)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.