Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:06 18.05.24 
Игри
   >> RPG
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Авторexpert (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 17:10



ne e losha kotr :) az baih malko skeptichen shtoto tia istori s jedi knights
ne me kefiat osobeno... gledam che shte izliza i sequel - predsrochno :)



Тема Re: Sacredнови [re: expert]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано25.06.04 17:20



avenger ще се сгъне от кеф, все ми я описва ... а аз диването още не съм я изиграл . А тези шваби от Аскарон, ако не оправят видиотения бъг със клик-нищо клик-нищо, дето може да те убие някой заради него - ще се откажа . Представи си :
Заобикалят те 4 трола + 5-6 орка .
Натискаш 9 от клавиатурата за едното ти комбо, right кликваш и нищо не става ... кликнал си върху камък, а не върху враг ... първият трол те убива с един удар . СУПЕР ! Поне loadgame да не беше толкова идиотски бавно !!!



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано28.06.04 11:14



При мен си бачка за комбото .... но не и за БУ ...., както и не за всичките комбота които съм направил .... мойе би товаим е била идеята .... ако първият удар на комбото ТРЯБВА да е насочен към враг да не работи .... като фиребалл например ;)

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Sacredнови [re: avenger]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано28.06.04 11:35



Това е проблема, че не е за single enemy ... ring of ice + fire spiral ... и двете са с area damage около мене .



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор avenger (пристрастен)
Публикувано28.06.04 11:56



Ми моето комбо 4хМултихит бачка ..... но 4хХардхит не .....затова си помислих че може би има значение дали е за 1 враг или не .... може и по някаква друга причина да е направено нарочно така ... а може и да е поредния бъг ... кои знае ...

По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.


Тема Re: Sacredнови [re: avenger]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано29.06.04 11:08



Дано скоро да я patchнат, че в мометна само ми къса нервите . Снощи един гоблин (10 ниво) ми седеше в обръча на fire spiral и си джапаше весело с чехли без да поема никакъв damage ... добре поне, че не ми беше имунизиран към меча



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор Spon (demon)
Публикувано29.06.04 12:04



тоооо остана и това да го има (имунизация срещу физическа атака) и дето се вика NO COMMENT.

Редактирано от Spon на 29.06.04 12:05.



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано01.07.04 18:51



Игричката е велика......аз съм само 25о ниво все още, защото играя от вторник.....смятам, че добре се развивам. Героят ми е Тъмен Елф. Не съм си правил никакво умение на яздене, но ако това за язденето на дракони е вярно......кажете, че само язденето да надувам:)) Ако искате може в нова тема да започнем да публикуваме снимки на героите си с техните умения и т.н.....така ще ги сравним. А...и да попитам нещо;) Бронята ми да прави защит 289 малко ли е? А също това, че съм с едва към 1100 кръв;)

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Sacredнови [re: Morrowind]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано02.07.04 11:39



Нямам идея за ездата, аз съм 32 ниво BattleMage (любим клас във всички игри) . Особеното на този клас, е че е най-бездарния ездач по принцип . Аз залагам на брони и багаж, които дават physical resitance - иначе моя плюнчо от време на време казва :
"I'm not protected against normal damage !" ... малко преди някой досаден гоблин да ми вземе 250-300 със обикновен арбалет ... поне така беше в началото . Бронята в момента ми е около 600, но аз наблягам много на вграждане на пръстенчета и амулети със по 50-60 defence на сокети в брони, шлемове и щитове ... за живота също не се безпокой - Аз в момента съм на около 950-960 ... вградил съм 4 вампирски руни - 2 в оръжието и 2 в ръкавиците, които като бия някого ми качват по 3-4% от демиджа на мене (вампиризъм) за всяка една руна . Според разговори в друг форум се стига до тотал от 45-50%, при което може да не ползваш колби живот изобщо .



Тема Re: Sacredнови [re: martyr]  
Автор MorrowindМодератор (разрушителят)
Публикувано02.07.04 11:59



Вампирски руни?:0 Това значи ли че уменията за други герои(плочките с умения) могат да се вграждат в предмети, а не само да се подменят в отношение 3:1 или 4:1 за мои плочки?:0

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.